reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Mysia618 współczuje straty. A czemu dziwne? To normalne! Ja uwielbiam zwierzęta. Kiedyś z Mężem skróciliśmy sobie droge do teściów i jechaliśmy drogą między polami a tam na zakręcie 3 szczeniaczki sobie latają. Na początku myślałam że coś mi sie przewidziało ale mówie cofaj zobaczymy. Wylazłam z samochodu a tam 3 słodkie pyszczki zza płotu wystają. Podeszłam i jak mnie obskoczyły to ja mówie zabieramy bo tu zdechną w tym upale.
Z teściową daliśmy im jeść i pić a jak chodziły ze mną na spacery to jak za swoją mamusią biegały. Takie słodkie psiaczki (młode z krzyżówki wilczura z labradorem) ktoś zostawił na taką straszną śmierć. Jakbym dorwała to łeb przy samej dupie urwała! Potem z żalem ale musieliśmy je oddać. Znalazło sie 2 chętnych gospodarzy i zabrali pieski. Teraz latają sobie po gospodarstwie i kurki gonią.

Karolinkare jeszcze każą czekać gnoje jedne!

 
rozmawialam z Genetykiem i jednek jest Prawidlowy chlopak na drugi wynik musze poczekac do 17tej.............

no to połowa dobrej wiadomości, o 17 będzie druga i kamień z serca...na pewno będzie dobrze, wszystkie z forum rzymamy kciuki, modlimy się, więc musi być ok.wystawiają cię na wielką próbę cierpliwości i wytrwałości ale ona będzie wynagrodzona.;-)
 
Dzięki za podtrzymanie na duchu:happy:
Jedyne co dzisiaj zrobiłam to wtarłam kurze i przez pozostaly czas zbijałam bąki. Nudzi mi sie strasznie, zrobiłabym juz tyle rzeczy przez ten czas. Ale koniec z narzekaniem, ważne,że Jasiek jest zdrowy a mi pozostaje tylko zrobic wszystko, by przyszedl na świat o czasie:)
Kasik widze ze nie jestem sama i obie jakos musimy dac rade dla maluszków:tak:

kochana gratki :) pewnie mężuś się cieszy że będzie chłop :) a Ty odpoczywaj a wszystko będzie dobrze :)


karolinkare kochanie biedna Ty jestes z tym czekaniem...no ale juz bliżej niz dalej i kciuki dalej zaciśnięte :)

ja sprzątałam prawie 4 godziny ehh a to temu bo się męczyłam i robiłam przerwy bo coś jak się zmęczyłam bolało mnie podbrzusze ...
moje małe szczęście dziś bardzo malutko popuszczało bańki a teraz cisza :( szkoda że nie znam płci bo już mogłabym zwracac sie do niego po imieniu :) zazdroszczę mamuśką które wiedzą co będzie :)
zaraz jak wyschnie w kuchni podłoga podgrzeje se zupkę botwinkę mniam :) pogoda u nas dzis pochmurna ale nie pada i mam nadzieję że nie będzie bo na balkonie 2 prania schną :)
 
;-)Witajcie Dziewuszki:):-)
ja już po indywidualnych:)na szczęście :tak:
nie wiem czy to ta pogoda na mnie tak wpływa czy co,ale cały czas ziewam,spać mi się chce i strasznie jestem osłabiona:-:)-(
w nocy zdechł mój chomiczek taki słodziuteńki tak płakałam jak by ktoś umarł ,może to dziwne ,ale ja kocham zwierzęta i mam bardzo miękkie serducho:-:)-(

ja nad waszym pisaniem :no: nadążam :-p
Trzymam za was kciuki:)

moje maleństwo nie daje mi spokoju cały czas kopie, wierci się w mym brzuszku ...to jest cudowne

magi78 - biedaku:shocked2::shocked2:

Ja mialam kiedys trzy chomiki - za kazdym razem, kiedy ktorys zdychal to byla rozpacz. Jeden to mieszkal nawet ze mna przez moment w akademiku, ale w zwiazku z tym ze kazdej nocy halasowal - moje wspollokatorki uprosily mnie o jego przesiedlenie :-D
 
Dziewczyny co na rozwolnienie mozna brać w naszym stanie? znowu mi jelita sie wywracaja i czołgi jezdza...wrrr
Karolinkare, oby wsio było ok.
 
reklama
Do góry