reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kati- no właśnie o Tobie ostatnio myślałam... czy Ci się ułożyło już jakoś...?

My nadal remontowo-więc wpadam tu na chwilę i zmykam zaraz. :-)
Mały płaczem próbuje wymuszać dostawanie różnych rzeczy z domu- co się mu wyśni to zaraz chce:baffled:. Ale postęp ogromny to taki- że na spacerku idzie grzecznie za rękę:tak:. Wcześniej próbował zwiewać- skończyło się nawet klapsem i teraz już nie ma problemu.
 
reklama
U nas tez kryzys poltoraroczniaka.. nawet spac nie chciala isc sama,ale juz idzie.. a tak to mysli,ze wszystko jej sie nalezy ..:tak:

Dzien dobry :-):rofl2:
 
Dzień dobry:-) elaine dziękujemy za pamięć;-)remontu współczuje bo my w ubiegłe wakacje mieliśmy remont od wylewek poprzez chydraulike,elektryke,w 5 w jednej kuchni siedzieliśmy,jedli,spali,Lena jeszcze wtedy roczku nie miała i wszystko sami robiliśmy....a spaliśmy przez 2 miesiące po kilka godz w nocy,....jak tylko mała usnęła to ja równo z M robiłam,nawet stwierdził że niezły ze mnie byłby pomocnik na budowie:-)
a wracając do tego czy się nam ułożyło to się okaże:hmm:bo m już miał się wyprowadzać,ale teściowa wraz z siostra ponoć dału mu niezłą szkołę,(z tego co mówiły,bo powiem wam że teściową mam super,a i z tą jego najstarszą siostrą nadajemy na tych samych falach-zastępuje mi rodzeństwo-bo po stracie brata nie mam nikogo:-() porozmawialiśmy tak jak dawniej,a raczej on mówił a ja słuchałam,teraz czekam na to co będzie dalej.Jeden mały bład i już nikt mi nic nie przetłumaczy!!!
Noi powiem wam że moja też strasznie wymusza,że czasem mam naprawde dośc zwłaszcza ze sama z nią jestem non stop,ale jestem nieugięta i nie ustępuje,w końcu minie ten etap.A najzabawniejsze jest to ze ona rozumie że zle robi,bo jak już sie uspokoi to sama przychodzi daje buziaka i przeprasza.
dobra spadam pranie robić (ręcznie:wściekła/y:)bo automat mi padł i tak już dwa tygodnie zapitalam,a na nowy jeszcze z tydzień poczekam,no bo wiadomo o kaske chodzi:-(
 
Hej dziewczyny! Nadrobiłam troche zaległości ale odpisze wieczorkiem bo tylko na chwile wpadłam.

Muszę się pochwalić bo mój mały dostał się do żłobka i idzie oczywiście od września a ja nareszcie mogę pomyśleć o sobie tzn. musze najpierw znaleźć prace, ale jestem dobrej myśli.
Jeśli chodzi o wymuszanie to mam to samo mały jest nieznośny i też mam chwilami dość zwłaszcza ze 99% czasu spędzam z nim sama. Mąż ma własną firmę więc prawie go niema w domu, pomału zapominam że wogóle mam męża :-(.
Co do małego to staram się mu nie ustępować nawet czasami na niego nakrzyczę ale pracuje nad tym hehe no takie już są te nasze małe skrzaty co zrobić....:sorry2:
 
Moja ALa też nieźle dokazuje, na dodatek od 3 tyg. już nie śpi w południe więc czasami wysiadam. Buzia jej się nie zamyka ciągle gada i gada. Na topie są samoloty, motory i "kakało". Uwielbia jeździć na rowerze (jako pasażer) ma już swój kask i okulary. Mój M lubi jeździć więc zaopatrzył swoją córunie w niezbędne rzeczy. Niewiarygodne jak ten czas leci i jak nasze pociechy się szybko rozwijają. Czasami nie nadążam...
 
hej dziewczyny :) bylismy w weekend na weselu u przyjaciolki ale sie wytanczylam nogi bola ze hej :) a za 2 tyg nasze:)ssstresss ....Wiki została z dziadkiem i babcia. Ale sie stesknilam za nia przez te 2 dni ze szok. ona z reszta tez bo o dziwo jak z nia wyszlam na spacer to cly czas za raczke szla a potem na rece chciala normalnie to sie wyrywa i sama idzie a teraz mama mama mama :) moje malenstwo kochane :*:*
 
Ala po trzech dniach na działce odmówiła mi spania w ciągu dnia. buszowała od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora. Wygląda super. Pożarta przez komary, z rozwalonymi ustami, fioletowym okiem. Dzisiaj nie mogłam odnaleźć się w domowych pieleszach. Pranie, gotowanie, sprzątanie. Ech ... powrót do rzeczywistości jest okrutny.
 
Witajcie, moja ALa po weekendzie też nogi podrapane i posiniaczone. Zaczyna się. Teraz nie wiem czy zaś jej jakieś choróbsko nie bierze, bo katar ma i jakaś taka niewyraźna.
Monia ale Ci zazdroszczę, ja bym z miłą chęcią jeszcze raz swoje weselicho przeżyła i chciałabym być bardziej wyluzowana na nim ha ha
 
:-)Witam!!monia zazdroszcze weselicha i mało stresu życzę.....co do siniaków gozów itd.to ja niestety musze na tą moją rozbujnice uważać,bo jak zacznie się dzreć to czasem aż bezdechów dostaje,a już dwie nieprzyjemne sytuacje już mieliśmy i nikomu tego nie życzę,raz niefortunnie podczas wygłupów uderzyła sie o moje kolano,chwila darcia i nieprzytomna sie zrobiła,drugi raz jak się uderzyła pech chciał ze akurat jadła ciasteczko i jak sie zaczeła drzeć dodatkowo się zakrztusiła to były najgorsze sekundy,zrobiła sie bezwładna na rękach M,już miałam po pogotowie dzwonić ale i tym razem M ja uratował,tak więc stale muszę ja mieć na oku.:-(
Mam w końcu praleczkę:tak:.M zrobił mi niespodziankę ,pożyczył kaskę i kupiliśmy w końcu,tak więc moje łapki odpoczywają.Ogólnie mój rozbójnik tak dał mi ostatnio w kość ze myślałam że oszaleje,mały uparciuszek od małego próbuje rządzić,ale na szczęście ma momenty że potrafi sie ślicznie bawić.Moje chłopaki też ostatnio próbują rządzić,tak więc urwanie głowy mam,ale oni starsi więc szybko ich sprowadze na ziemie!!!!!!!!!Jeszcze były wczoraj mi ciśnienie podniósł bo jak zwykle zbliżają sie wakacje i pyta czy może dzieci zabrać do zakopanego,ale szybko mu to z głowy wybiłam,bo w życiu bym z tak nieodpowiedzialnym człowiekiem dzieci nie puściła mimo ze już są duże!!Dobra zmykam z młodą na podwórko bo już jęczy.
 
reklama
Mam dziewczyny do wydania opakowanie tabletek Cerazette data waż.11.2011 zapomnialam o nich, w sumie lekarz mi przepisal, wykupilam, a potem jednak zrezygnowalam. Jesli ktoras by chciala niech da znac na priva.
 
Do góry