reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

No właśnie. wierci się, uderza w szczebelki i wydaje mi się że też przez to się budzi. A po za tym nie udało mi się na razie odzwyczaić cyca w nocy. Jak się obudzi to nie ma innego sposobu aby znów zasnął... inaczej darcie na cały dom... Ja na pewno bym to przetrzymała raz, drugi i pewnie dałby spokój, ale mieszkam z teściową i ona zaraz leci jak tylko wrzask większy podniesie... no i będzie cyc do 18...
Nocnik poszedł na chwilę w odstawkę, ponieważ bez cycka nie miał humoru, nie chciał siadać więc nie chciałam go dodatkowo stresować. Ale wczoraj sam przyniósł do mnie nocnik i zrobił siku. Pomału mają czas...
 
reklama
pewnie mają czas na wszystko. Moja z nocnika zrobiła sobie kask ochronny na głowę. Chociaż dzisiaj udało jej się zrobić siku i była z siebie bardzo dumna.
 
My juz sikamy do nocnika :)
tzn. w dzień, sporadycznie, jak mu się przypomni to woła i sika, a wieczorem przed spaniem obowiązkowo :)
 
jesli chodzi o nocnik to siku do nocnika nie bardzo ale kupka prawie zawsze trafia do nocniczka :)Tylko cos mi sie znowu zaczela budzic w nocy:(juz spala ladnie cala noc a teraz pobudka ok 1-2
 
Witam po dłuższej przerwie :)
Zuzka przesypia całe noce od bardzo dawna (ok10 m-cy) śpi teraz od 20.30-21.30 do 7-8 rano i drzemka ok 1,5 godziny

też się pochwalę, że mała od tygodnia prosi jak chce kupę, tylko na siku sadzam jak widzę, że może już chcieć. Wczoraj był rekord nocnikowy. Poszły przez dzień tylko 2 pieluchy. Prawie cały dzień była bez pieluchy :)

Z kolei znowu marudzi przy jedzeniu, a mięsa lepiej nie pokazywać. Jadłaby tylko makaron i buraczki czerwone. Jak ugotowałam buraki, jak zobaczyła to wzięła kawał w rękę i zadowolona
wsunęła w oka mgnieniu.

Idziemy dziś na szczepienie, mam nadzieję, że pójdzie gładko.
pozdrawiamy

wczoraj zaliczyła pierwszą kałużę, zanim się spostrzegłam to stała po kostki w wodzie :cool2:
 
Mój od kilku dni "pali" grilla.... oczywiście na sucho ale wyciąga z niego resztki węgla i popiół, mówi że robi "dim" i strasznie czarny, i strasznie zadowolony wsiada na rower i jedzie w kierunku drogi( potrzeba mi jeszcze żeby sąsiedzi zobaczyli go w tym stanie...) Jak tak dalej pójdzie to do końca lata oboje będziemy opaleni na węgiel na tym słońcu:))) do mieszkania zciągnęłam go wczoraj po 20, w dzień nie spał wcale i padł o 22. teraz jeszcze śpi ale już mruczy. szykuję się kolejny piękny i strasznie pracowity ( dla Olcia) dzień
 
mirian a co to za szczepienie macie?
ciociawczesniaka no to synus ma niezla frajde podziwiam ze tak dlugo wytrzymal... moja spi od 21.30 do 8.30-9.30 czasem jak wspominalam obudzi sie ok 1-2 no i w ciagu dnia ma drzemke 1.5-3godz.
 
My mieliśmy szczepienie w poniedziałek ( błonnica, tężec, krztusiec, przypominające). A co do nocnika, dwie kupcie trafiły w nocnik. Gorzej z siku zapomina się i sika gdzie popadnie. Ale i tak uważam, że robi duże postępy. A co do spania. Dzisiaj Ala nie spała w ciągu dnia. Darła się i w żaden sposób nie chciała się położyć. Wskazywała palcem na okno i wołała mogie, mogie,chciała na dwór. Jak tylko ją wypuściłam złapała buty i w nogi.
 
Oli po prostu sypia w dzień raz na kilka dni, jak mu się nazbiera zmęczenia z całego tyg to wtedy pada bez proszenia. Np. dziś spał ponad trzy godz, ale za to jeszcze jeżdzi na rowerze i wcale nie chce myśleć o kąpieli i łóżku... ja już mam dość, no ale ja nie spałam...
 
reklama
Do góry