reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Tak sobie myślę, że nasi mężowie mają teraz krosty na językach ha ha Coś my sobie ponarzekały to nasze :-) Aż lżej na sercu się robi.
Jeju dziewczyny super pogoda, niezłej dawki energii dostałam!
 
reklama
tak sobie poczytałam i myślę... nie mam najgorzej:tak:. I też wszystko wolę zrobić sama bo najbardziej mnie wkurza to * zaraz*:wściekła/y:więc ja wolę sama , teraz... No i prawda jest taka że starego psa już nic się nie nauczy więc jak mamusia tych naszych m wychowała tak my teraz mamy...:no:. ponarzekać możemy...
A Olcio w sobotę skończył 18 miesięcy i jeżdzi na rowerze, trzykołowym, pruje jak strzała. Fajnie bo do tyłu też jeździ z tą samą szybkością:cool2:.
A takie tam, pochwalić się chciałam:-).
 
A u nas deszcz....od niepamietam kiedy.

Nasza Kiniulka tez jezdzi na rowerze tylko ja ja pcham,bo nie dosiega do pedalow za bardzo tylko troszke,wiec gratki ciociuwczesniaka :)
 
A Olcio w sobotę skończył 18 miesięcy i jeżdzi na rowerze, trzykołowym, pruje jak strzała. Fajnie bo do tyłu też jeździ z tą samą szybkością:cool2:.
A takie tam, pochwalić się chciałam:-).

Ja pierdziu! Już na rowerze? Ale zdolniacha!!! Mój opanował do perfekcji na razie tylko samochodzik do odpychania nogami...;-)
 
No nieźle, moja też na samochodziku pomyka, a prawdę mówiąc nawet nie mam rowerka więc nie wiem czy by umiała. I bardzo lubi z wózeczkiem spacerować, kupiłam taką małą "spacerówkę" dla lalek chyba za 30zł i spoko. Planuję teraz gdzieś w ogródku jeszcze zainstalować piaskownicę i huśtawkę jakąś, ale nie mam pomysłu co do tej 2giej.
Polecam dziewczyny siodełko na rower, jest trochę drogie, ale b. bezpieczne i fajne, bo widzę cały czas moje dziecko w czasie jazdy
Weeride Cangaroo fotelik dla dzieci na rower (1525063358) - Aukcje internetowe Allegro
coś na ten wzór...
 
a no dostał rower na rok i tak go próbował a ze bardzo chciał jeździć a my nie chcieliśmy go prowadzać tak... wystartował. teraz jeszcze gorzej bo progi pokonuje a ostatnio prosto na dwór:tak: dobrze że tylko jeden schodek mamy... No i teraz wycieczki przyjmujemy bo każdy chce zobaczyć Olka na rowerze!!!
 
witam się dziewczynki i żegnam od razu na czas jakiś bo dostałam pacę (taką sobie no ale mają płacić więc cóż proza życia) i w niedziele jadę nad morze na 2 tygodnie na szkolenie (14 godzin pociągiem) i nie wiem jak moje chłopaki sobie poradzą ale muszą i kropka choć i tak przeżywam to wszystko strasznie jak na razie to tylko płacze zamiast się cieszyć, że w końcu wyjdziemy na prostą
trzymajcie się laskii do poczytania
 
Doriska dadzą sobie radę,robisz to w końcu dla całej rodziny!
u nas dziś łądnie przespana nocka (ostatnie jakieś marudne były), córcia też dziś nie kaszlała wiec jestem w miare wyspana, teraz kawusia, śniadanko i ogarnąć chałupkę trochę i pewnie na dworek, bo słonko już zagląda do okna:)
 
o Boże ...do pracy... niby po 3 latach w domu też bym chciała ale pewnie również okupiłabym to łzami... ale jak mus to mus. jak Kuba miał 1.5 r to też wróciłam do pracy . W drzwiach zalałam się łzami a potem w każdej wolnej chwili tel. ale przywykłam on też. zobaczysz dadzą radę a jak nie??? zawsze możesz wrócić do domu:)))
a pogoda piękna ,szybko muszę się uwijać bo mój spacerowicz prosto z łóżka zakłada czapę i wychodzi...
 
reklama
Hehehe ja tez pamietam jak poszlam do pracy pierwszy raz jak Natala mila 1,5 roku i cieszylam sie jak dziecko,a jak wrocilam do domu i zobaczylam moja mala Mynie to rozwylam sie jak nie wiem... za drugim razem juz prosciej wrocic do pracy :)

Doriska przynajmniej sobie troszke odpoczniesz :) A gdzie ty mieszkasz jak 14 godz nad morze ? A gdzie nad morze ? Ja z nad morza :)
 
Do góry