reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam wieczorkiem:)Fredka spóznione ale wszystkiego najlepszego kochana:)
normalnie padam,właśnie dogotowuje ostatnią porcję pierogów i mykam lulu...jutro tylko zupke dogotuje......
już cały tydzień ciągle jeżdze i cosik załatwiam i to wszedzie z tym moim małym szkrabem,dziękować bogu ze póki co jest wszedzie grzeczniutka:)kurde wszędzie szukałam już u nas takich trampeczek do kostki bo mi sie podobają,ale albo są małe numery albo za duże:angry:noi dziś moje dziecko było bardzo zawiedzione i sie popłakało w sklepie bo chciało buciki(zwłaszcza że to mała strojnisia i ona moze co chwila zmieniać i sie cieszy brzdąc jeden)więc jak wytłumaczyłam pani o co chodzi to sama jej kilka par zmierzyła i mój dzieć wyszedł ze sklepu szczęsliwy:biggrin2:

a tak z nowosci to wyszły nam trójki,w koncu(2 brak nadal)i idzie kolejne 6 ząbali naraz które lada dzień powinny sie pokazac:biggrin2:i odpukac ale póki co jest nawet znośna.....słoneczko moje kochane
a dziś chodziła i każdemu mówiła kocham cię,i przytulała,mówie wam jak to słodko wyglądało...dobra dokańczam piwko i spadam bo jutro trza zaproszenia wysłc na komunie i po kaske jechać.
 
bardzo Wam dziękuje za pamięć. Powoli wszystko wraca do normy i zaczynamy powoli normalnie żyć. Ola ma podejrzenie mykoplazmy,więc wiem już z czym walczymy. Teraz tylko trzeba potwierdzić diagnozę i będzie ok. Ala powoli wychodzi z zapalenia oskrzeli i obturacji. Biorę się więc za nadrabianie zaległości.
 
Fredko kochana wszystkiego najlepszego dla Ciebie i dużo zdrówka dla małej!

My zaczęliśmy chodzić na plac zabaw, Zuza bawi się w piaskownicy, tylko czasami focha strzeli, bo przyzwyczajona, że rodzeństwo jej ustępuje a niestety koledzy nie zawsze chcą. Jak tak jest między dziećmi w jej wieku to bardzo widać różnicę we wzroście. Powiem wam, że jest u nas sporo dużych dzieci, mamy mówią 97, 98 centyl, więc moja Zuza aż tak bardzo się nie wyróżnia, fakt, że większa jest od wszystkich piaskownicowych wielkich dwulatków. Ludzie robią oczy jak mówię, że ma dopiero 1,5 roku, wierzyć nie chcą :szok:
 
hej dziewczyny a ja tu wkurzona siedze bo mielismy ostatnio ak cieplutkie dni ze na krutki rekawek jedynie cienka bluze zalozylam a tu wczoraj....snieg troche napruszyl i tak oto dzisiaj mamy troszke bialo do tego slonko i 10stopni na plusie wiec pewnie dlugo ten snieg nie zabawi, ale az sie zdenerwowalam juz mam tak dosyc tej zimy ze ojej. a tak pozatym to dzisiaj mamy wolny wieczor :) Mala zostaje u dziadkow a my idziemy na urodzinki do znajomej :) musze jeszce dzisiaj jakis prezencik znalezc :)Lece sniadanko szykowac. Milego dnia :)
 
reklama
Scarlet dziękuje!
Monia życzę udanej zabawy. A co do placu zabaw. Ala pieje na widok dzieci i wszystkich tych nowych sprzętów do zabawy. Ostatnio bardzo dużo spacerujemy i pada mi wieczorem na pysiaczek, a łobuziara z niej że hej. Wózek to wróg numer 1.
 
Do góry