reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

my używamy pieluch z Tesco. Ala jakoś pozbierała się. jednak nadal pokasłuje i nie do końca jest tak jak powinno być. Gorzej z Olą. Spędza mi sen z powiek. Choroba cały czas się komplikuje. W tej chwili zeszło jej na płuca. Jestem załamana. Jak tak dalej pójdzie będziemy musieli jechać do szpitala. Organizm nie daje sobie rady z chorobą. Stąd też tu nie zaglądam. Istnt sajgon. MIłego dnia dziewczęta!
 
reklama
Hej, mi posta wczoraj też wcięło, naprodukowałam się i nic :wściekła/y:
Fredko my również życzymy powrotu do zdrówka, szpital najlepiej omijać szerokim łukiem, ale jak będzie mus to mus. (niedawno moja dobra koleżanka była z córeczką w szpitalu z zapaleniem płuc, po wyjściu na dzień dobry załapała zapalenie ucha i faszeruje ją kolejnym antybiotykiem:( )

Nas wirus też nie ominął. W zeszłym tygodniu w domu miałam pogrom. Zaczęło się ode mnie, później teść i Zuzka na końcu. Dopadła nas "jelitówka", masakra, wtorek był wyjęty z życiorysu. Na szczęście Zuzkę od razu nakarmiłam domową apteką :) i biegunka nie rozszalała się za mocno.

Ale mam też lepsze nowiny. Dla małej wrócił apetyt :-) wyrżnęły się 2 zęby i w końcu sobie lepiej pojadła.
 
zazdroszczę mamom których dzieci lubią jeść. mój tylko na siłę... z czym nie przesadzam żeby zupełnie nie zniechęcić:no:. A co do pieluch co to znaczy nie przepuszczają??? mi chodzi o to żeby pupka była sucha nawet jak nasika a nie żeby pidżama nie przemiękła. w pampersach tak właśnie jest:eek:.
 
zazdroszczę mamom których dzieci lubią jeść. mój tylko na siłę... z czym nie przesadzam żeby zupełnie nie zniechęcić:no:. A co do pieluch co to znaczy nie przepuszczają??? mi chodzi o to żeby pupka była sucha nawet jak nasika a nie żeby pidżama nie przemiękła. w pampersach tak właśnie jest:eek:.


No własnie- i o to powinno w pieluszkach chodzić :) Żeby pupa była sucha. A te np huggisy to nie dość, że pupcia mokra to jeszcze jak się np weźmie maluszka na rączki to od razu piżamka też mokra- czyli przecieka. Do niczego!
 
No własnie- i o to powinno w pieluszkach chodzić :) Żeby pupa była sucha. A te np huggisy to nie dość, że pupcia mokra to jeszcze jak się np weźmie maluszka na rączki to od razu piżamka też mokra- czyli przecieka. Do niczego!

dkladnie u nas huggiesy tez sie nie sprawdzily w dodatku pupa zaraz odparzona
 
co do huggisów to się zgadzam, nie wiem jakim cudem oni się tak długo utzrymują na rynku, jeszcze nie słyszałam dobrej opinii o tych pieluchach, my używamy albo dady abo te drugie z biedronki albo sleep and play, kwestia ceny u nas wchodzi w grę

a co do jedzenia to ja się cieszę, że Mat lubi jeść ale czasem przesadza, nie moż na drzwi do lodówki otworzyć ani buzią ruszać żeby ten się nie dopominał o jedzenie, śmiesznie ale czasem wkurza bo normalnie nic się nie da zjeść bez jego towarzystwa
 
reklama
Fredka-kochanie! A ty masz dzisiaj urodzinki, tak? No to życzę przede wszystkim zdrowia dla dziewczynek, żeby mąż był często w domu i żeby pieniążków też nie brakowało. Wszystkiego naj naj naj!
 
Do góry