reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Hej, my już w domku, lekarz nie powiedział nic czego bym nie wiedziała. Dostaliśmy mleko Bebilon pepti i skierowanie do poradni. :eek: Dziewczyny kiedy wybieracie się na szczepienia w 18 m-cy?
W taki mróz też jesteśmy uziemione, dziś w nocy było -16 :baffled: w ogóle prawie cały styczeń przesiedziany w chacie, 2 razy mała była przeziębiona a w międzyczasie lało. Marzy mi się już wiosna :zawstydzona/y:
 
Miałam napisać coś o sobie.A więc w skrócie:w marcu stuknie mi 31 lat(stara dupa się robię:)) jestem mamą trójki łobuzów-w wieku Jarek 12 lat,Kamil 9 lat i najmłodsza 17 miesięczna Lena.
 
Skoro mowa o szczepieniach my mamy już za sobą,było makabrycznie...małą było na cały ośrodek słychać,albo i dalej.
I widzę że nie tylko ja mam dość siedzenia w domu,czasem to już nie umiem się wysłowić,bo tylko dzieci i dom i tak w kółko....no ale nie będę na noc smęcić ..pobuszuje po allegro bo młoda z ubrań mi wyrasta.a suwaczka nadal nie mogę wgrać sam link mi tylko wyskakuje.dobranoc.
 
Hej!
Witam Nową mamusię!
Nie było nas długo ale niestety dziewczynki chorowały, mąż miał przycierkę autkiem, kłopoty z pracą. Ech.. szkoda pisać. Jedyny plus Ala odsmoczkowana. Łobuzuje ile się da. Tylko po odstawieniu monia nie za bardzo chce spać w ciągu dnia i widzę, że od czasu do czasu próbuje włożyć kciuk do buzi. Staram się do tego nie dopuszczać, chyba poprostu brakuje jej monia. no i to tyle. Podsumowując życie, a Ala jak nie śpi brak czasu.
A o szczepieniu wogóle nie myślę, Alcia chorowita w związku z powyższym poczekam aż zrobi się cieplej. A i czekamy na odpowiedź chrzestnego, może się zgodzi być tak ważną osobą w życiu Ali jeśli tak to ruszymy wreszcie z chrzcinami. Mam nadzieje, że tym razem choroba nam nie przeszkodzi, bo raz już podchodziliśmy i wylądowaliśmy w terminie chrztu w szpitalu. I chrzestny nr 1 się rozmyślił. Teraz pora na numer 2.

Życze miłego dnia
 
A my dziś po szczepieniu- ostatnie zostało nam na 6 kwietnia:-). Zaskoczona byłam i ja i pielęgniarka- bo mały nawet łezki nie uronił. Nastawiałam się na ryk-a tu proszę-jaka miła niespodzianka:-). Teraz poszedł spać:-).
Pisałam wcześniej o łóżeczku itp- my od tygodnia zmieniliśmy na hmm..taki typ jak łóżko-tzn nasze łóżeczko ma możliwość przerobienia na łóżko-szczyty zostają a boczne barierki odczepia się-i tak też zrobiliśmy. Wysokość ma min ok 20 cm od podłogi. Zasypia sam, nie ucieka a tego najbardziej się bałam, nie spada i śpi jakoś o wiele bardziej spokojniej. Nie kręci się tak jak w kojcu. Nie wiem, może kojec mu szeleścił i to go wybudzało:confused:.
Kati- oj, nie jesteś sama. Ja też siedzę w domu-i też coraz częściej się łapię, że słów mi brakuje:dry:. Więc namiętnie siedzę i czytam książki chociaż-wieczorami, jak mały zaśnie, choć padam nieraz na ......
 
reklama
Kati ja też siedzę w domu. Na dobitkę zajmuje się przez cały tydzień po 5, 6 godzin 9 miesięczną dziewczynką. Jak tylko mąż przyjdzie a mam możliwość ( czytaj dzieci są zdrowe) idę na zakupy. Tylko to mi zostało. Ola z Alą to żywioł. Malutka póki co raczkuje i dużo śpi więc tak bardzo nie daje mi w kość ale i tak na koniec tygodnia mażę o spokoju. A o 19 każdego dnia modlę się, żeby dziewczynki poszły spać. Oczywiście jest to nierealne. Jednak pomarzyć można.

Borysku, zuch z ciebie!!! Elaine a na co go szczepiłaś? I na co szczepicie się w kwietniu. Bo mi się wydaje, że nam zostało tylko jedno szczepienie to na 18 miesięcy błonnica, tężec krztusiec.
 
Do góry