reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam, mogłabym się do Was przyłączyć? Jestem mamą Zuzi ur.15.09.2009.
:-)przebywam obecnie na wychowawczym i jestem już wykończona siedzeniem w domu,
chciałabym od czasu do czasu z kimś pogadać i myślę, że to jest dobre miejsce :tak:
 
reklama
witam

ja też na wychowawczym i też dostaję małpiego rozumu od tego siedzenia w domu więc może znajdziemy jakieś tematy :-D
 
Przeczytałam kilka stron wątku (na więcej nie ma czasu :) ) widzę, że dobrze już się wszystkie znacie.
Więc kilka słów o mnie i mojej małej iskierce. Mam 32 lata, to moje pierwsze dziecko (druga ciąża).
Zuzia urodziła się w 36 tc przez cc. Miałam zagrożoną ciążę którą całą przeleżałam w łóżku (najgorszemu wrogowi nie życzę). Zuzia dostała 9 pkt, waga 2700. Na szczęście nie leżała w inkubatorze. Karmiłam ją piersią
przez okrągły rok. Dziś ma 11 kg i jest raczej drobniutka ;-) Jest największym naszym szczęściem :-) i pociechą.

tematów przy takich dzieciach nie brakuje :-D
 
Hej mirian :) Witaj na forum :)

11 kg i drobniutka??? Moja tez ma 11 kg i raczej jest normalna :) A nawet w siatce centylowej to chyba akurat lub ciut wyzej :)

A ja sie zwolnilam z pracy,siedze w domu i czuje sie z tym fantastycznie ! Pewnie za rok mi sie odechce ale nie ma to jak wychowywanie dzieci! W ostatnim miesiacu nauczylam dzieci same zasypiac,oduczylam od smoczka, nauczylam "jaka jestes silna" itd.. Jak pracowalam nie mialam czasu,checi,sil.. na to tak wielkich jakie mam teraz. A teraz musze nauczyc KInie ze nie wolno bic... bo sie buntuje maly grzdylek,zaciska piatke i klepie..
 
MOja tez waży niezmiennie od dłuższego czasu 10kg po tatusiu jest drobniutka może to i lepiej, że nie ma figury po mamusi;-)
Princi napisz jak pozbyłaś się smoczka. Alicja używa tylko na noc, ale też powoli myślę jak go wyrzucić z naszego życia...
Ostatnio zmieniłąm małej mleko na Bebilon, bo kurcze Ala ma jakieś krostki na policzkach i na plecach (malutkie bardziej wyczuwalne niz widoczne), ale są od jakiś 2 miesiecy. Wykluczałam różne rzeczy, myśląc że to może od tego, ale nic nie pomagało. Zobaczymy może to od mleka?! Dotad Ala pila Bebiko. Jakie Wy dajecie mleko, może któraś miala tez taki przypadek?
Ok pije kawe i lece na spacerek. Milej niedzieli zycze!
 
reklama
Zuźka od urodzenia nie chciała smoczka więc nie mam teraz problemu :tak: butelki zresztą też nie tknęła jak odstawiłam od cyca. Od razu karmiłam łyżeczką, kaszą mleczno ryż. na gęsto.
Mleka za Chiny nie ruszy do dziś. Mam z tym problem, bo musi jeść mleko, więc robię jej na Bebiku tą nieszczęsną kaszę. Ale i tak tylko rano jej wcisnę z 220 ml a wieczorem to różnymi metodami ją podchodzę :szok: Myślałam że nie jest uczulona, nigdy nic nie było widać na skórze, ale od 3-4 m-cy też ma na buźce takie krosteczki, mało widoczne, więc odstawiłam 2 tyg temu jogurty i twarożek. nie widać poprawy, jutro idę do lekarza niech coś doradzi co to jest, alergia czy nie.

Pewnie że pokażę moją lalę :-D muszę tylko obadać jak to zrobić :) nie wiem gdzie wstawić taki suwaczek?
mam już kod ale gdzie go wpisać?

życzę miłej niedzieli :)
 
Do góry