reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A my w sobotę mieliśmy mszę roczkową. Oluś - jak na niego był wyjątkowo grzeczny. Poza tym że miałam problem żeby go utrzymać w ławce to było ok. Wrzucę potem jakieś zdjęcie
 
reklama
Dziewczyny buciki te się nie ślizgają absolutnie- mają podeszwę z zamszowej skórki i naprawdę są rewelacyjne. Dla chłopców też oczywiście są.
 

Załączniki

  • okladka.jpg
    okladka.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 37
ja tez planuje kupic takie paputki ostatnio nie bylo Wiki rozmiaru byly same duze ale dzis lub jutro powinny byc bo nie chce mi sie po nie specjalnie jechac wiec czekam az sie pojawia u mnie w sklepie, i faktycznie wydaja mi sie idealne na chodzenie po domku
 
Moniaa Na pewno będziesz zadowolona- Gabi już wie, ze trzeba nosić "kapciuszki" i ładnie pokazuje paluszkiem jak pytamy gdzie są;-) Oczywiście na początku kupiłam takie sztywne za kostkę- założyłam i moje dziecko padło...efekt butów narciarskich:szok:
A w tych biega, że aż miło :tak:
 
ja akurat potrafie byc dosc wredna i nie daje sobie niczego narzucac wiec akurat u mnie nikt nie probuje mi nic narzucic ani moja mama ani tesciowa, po prostu mowie ze ja tak nie zrobie to moje dziecko wychowuje je po swojemu, mam inne zdanie na dany tema i koniec i szczerze lata mi czy sie obraza czy nie heh moja tesciowa wychowala 5tkę dzieci i tez na poczatku cos tam mi gadala ze ona to robila tak wychowala tke i sa zdrowe a ja jej na to ale ja jeszcze z tym zaczekam lub ja jednak robie to w ten sposob bo tak wole i tyle koniec rozmowy grzecznie ale stanowczo. A mąż powinien wspierac ciebie a nie na slepo sluchac mamy, to wy wychowujecie dziecko najlepiej jak potraficie i to ze dziecko nie robi siusiu w 6mcu czy nawet jak ma rok to nie opoznia go w rozwoju. a co do butow ortopedycznym tez uwazam ze dziecko ktore nie ma problemu ze stópkami nie musi miec takiego obuwia tak mi przynajmniej mowil lekarz.
I ja tez taka jestem. tesciowa tez wychowala 4 synow.. ja obcinam malej paznokcie.. miala jakies 3 mc,moze mniej, tesciowa wielkie oczy i mowi"ja tam wszystkim swoim chlopakom obgryzalam.." no comments..

Co do kapciuszkow ja Natalce zawsze kupywalam w "Bartku" mysle,ze swietny sklep i uwazam rowniez,ze nie ma co kupywac ortopedycznych butow czy kapci dla dzieci ktore nie maja problemow.

A tu to nie wiem gdzie mam kupic kapcie jakies dobre.. Moza ktoras z mam wie w jakich sklepach w UK? Chyba sie przejde do Mamas&Papas ale nawet nie wiem czy tam sa... hyhy

A co do nocnika,moja Kinia widziala go przypadkiem jak lezy w lazience. Jeszcze sie nie zapoznala i sadze,nie zapozna dlugo. Wg mnie 5 mc dziecko nawet siedziec nie umie dobrze,wiec jak ma korzystac z tego nocnika ? Ani zwieracze mu nie pracuja dobrze,a ni nic. Taka tresura dziecka,zeby pieknie umialo siusiac wczesniej niz rowiesnicy... Tesciowa jak juz mowa,tez uczyla dzieci wczesnie do nocnika sikac i efekt byl taki,ze dziecko siedzialo caly dzien w nocniku i wylo... dopoki tata do domu nie przyszedl. A tesciowa jest w porzadku...tylko jakies pomysly ma dziwne czasem. Na szczescie zyjemy w 21 wieku i jestesmy bardziej oczytani i doinformowani.
 
RACJA PRINCI :-D no a ja właśnie odbyłam "przyjemną" rozmowę z sąsiadką hehe otóż moja sąsiadka przyszła do mnie przed chwilą z pretensjami że moje dziecko jest złośliwe bo glosno sie bawi i jej stuka i wogole za mocno halasuje. (te hałasy to od czasu do czasu jakas zabawka spadnie z polki, kulanie,rzucanie miekkimi pileczkami mieszczacymi sie w dloni,wiadomo czasem czyms postuka jakas zabawka,ale nie jest to halas ktory mi np przeszkadza w czytaniu ksiazki czy ogladaniu tv gdy corcia sie bawi,sama nie lubie tych glosnych melodyjek w zabawkach corcia ma wszystkie wyciszone i stonowane) w kazdym razie powiedziala ze napisala stosowne pismo do adminitracji na co ja: a czy napisala pani stosowne pismo do lekarzy o natychmiastowe leczenie, na co ona ze ja tu mieszkam nielegalnie bo wlascicielka jest kto inny(wlascicielka to moja mama ja mieszkam od urodzenia i jestem zameldowana tak jak i Wiki) no i ze ona idzie na policje na co ja: idz sobie gdzie chcesz mozesz tu przyprowadzic policje administracje i kogo tam jeszcze masz ochote i co mi zrobią? aresztują dziecko za glosna zabawe czy skonfiskują zabawki? ona : chyba zabraklo jej argumentow :los pan za to odplaci : ja i wice wersa ogolnie jest to sasiadka ktora mieszka pod nami od kiedy pamietam i zawsze sie o cos czepiala byla nawet z afea gdy moj tata wiercil jedna mala dziurke w scianie zeby powiesic obrazek ktory wiki dostala z okazji chrztu.(wiercil w sobote o godz 13:szok:) pozatym miala meza..uciekl....ma dzieci...uciekly nie przychodza....miala psa...uciekl razem ze smycza wyrwal jej sie na spacerze... heh sami rozumiecie "przemila kobieta":sorry:
wiecie co ja mimo wszystko lubie od czasu do czasu takie drobne afery dzialaja na mnie jakos odprezajaco hehe:-)
 
Ostatnia edycja:
No dobre to było moniaa22 uśmiałam się nie ma co.
Czy Wy jeszcze chodzicie na badania bioderek?! Ostatnio byłam jak Mała miała pół roczku i wyznaczyli mi termin na koniec września. A teraz się dowiaduje od koleżanek, że to musi być pomyłka bo takie badania są tylko do roczku i to na pewno pomyłka itd. I teraz to już sama nie wiem czy jest sens jechać jak ma mnie lekarz odesłać z kwitkiem?!
 
Zuzia mi lekarz powiedzial,ze ostatnie badanie jest jak dziecko bedzie samo juz chodzic. Rok to pojecie wzgledne, jedne chodza dzieci inne nie. Jak juz bedzie chodzic zadzwon i umow sie na wizyte.To nie jest pomylka,takie badania sa :)
 
reklama
a my dziś o 18 skończyliśmy roczek:-):-):-) ale to zleciało

a co do bioderek to my byliśmy raz i nic lekarz nie mówił że musimy iść jeszcze raz, dziwne zapytam pediatre

kolejny dzień w żłobku za nami,wydaje mi się że jest lepiej, choć zaczął płakać jak tylko zobaczył drzwi wejściowe, ale panie mówiły że się bawił i nawet chwilke spał a do jedzenia obiadku to zawsze jest pierwszy:-) prawie jak w domu, widze światełko w tunelu:-D
 
Do góry