reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
U Nas ta pasta sprawdza się od "pierwszego zębolka".

Mogą ją używać dzieci od 6 do 24 miesiąca.
 

Załączniki

  • nenedenttuba--188-171.png
    nenedenttuba--188-171.png
    6,1 KB · Wyświetleń: 21
moje dziecie nie trawi mycia ząbków. Coś tam sam sobie szczotkępogryzie, ale żebym ja coś mu tam zrobilo nie ma takiej możliwości. A od urodzenia mu przemywaliśmy dziąsełka żeby się rpzyzwyczaił a tu d..pa. teraz nie i już.
 
u nas w grę wchodzi tylko elektryczna szczoteczka dla dzieci, pobawi sie pogryzie, bo mamie żadnych cudów w buzi odprawiać za chiny nie pozwoli!
 
Mój Oluś tez nie bardzo pozwala. Też chcę kupić pastę bo pamiętam że z Adasiem też tak miąłm że nie chciał myć a jak zaczęliśmy używać pasty to chciał myść zębolki bez przerwy. Z resztą do tej pory lubi myć zęby. No i ja mam nadzieje że z Olkiem będzie tak samo.
 
My tez myjemy nenedetem ale ostatnio jak ugryzła mnie w palec s(silikonowa szczorteczka) to serio ale zastanawiałam się ile palaca mi jescze zostało. Tak się przestraszyłam i zniechęciłam że była przerwa ale znów trochę myjemy musze kupić normalną szczoteczkę:)
 
reklama
my całą rodziną używamy pomaranczowego elmexa.. młoda ma dla dzieci od 1-6latek (rewelacyjny ma smak! uwielbiam go) a my dla dorosłych.. ja teraz kupiłam sobie signal white now zeby przetestować i w ogóle to myśle o wybielaniu zębow..

Hani ząbki myje tylko tatuś.. nikomu innemu nie pozwala (a i to nie zawsze) a później sama siedzi i sobie gryzie szczoteczke.. a teraz ma taką fajną z jordana co sie fajnie trzyma za takie kółeczko :-D samo sobie wybrała
 
Do góry