reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam!
Wczoraj najadłam się takiego strachu że głowa mała:szok::no:.
Moja córcia połknęła kawałek foli z butelki od wody niegazowanej,A że ma dwa ostre ząbki więc sobie ją wyskrobała z butelki.Wylądowaliśmy na pogotowiu bo Nikolka cały czas się dławiła, krztusiła, kichała no HORROR!!!Lekarka na dzień dobry oznajmiła że jeżeli połknęła to trzeba będzie znieczulać ogólnie i usuwać endoskopowo.Myślałam że zemdleje jak to usłyszałam!:wściekła/y:Pani doktor zajrzała córci w gardło i krzyknęła jest!!!Miała przyklejony ten kawałek foli do podniebienia ale już tuż tuż blisko przełyku,szybko go wyjęła.Zryczałam się głupia!:wściekła/y:
No i nauczka :żadnych butelek i nieodpowiednich zabawek.Teraz już będę bardziej uważać:tak:


Ojej współczuję przeżyć

Z maluszkami naszymi tak trzeba uwazac, ja mam taki "domowy " wózek i na chwilę sie odwrócilam a ten stanął w wózku- serce mi stanęło , byłby normalnie wypadł na głowę... szok
 
witam ;-)dzisiaj tak na szybko się z wami przywitam i śmigam z malutką na spacerek, wczoraj pogoda piękna cały dzień prawie na dworzu, a dziś jeszcze cieplej :-)Jedziemy do teściów na chwile a potem pewnie na plażę uciekamy:-Duwielbiam lato. musze tylko cos na komary kupić wczoraj w lesie byliśmy i cała pogryziona jestem w bablach wrr to miłego dnia mamuśki :-)
 
witam ;-)dzisiaj tak na szybko się z wami przywitam i śmigam z malutką na spacerek, wczoraj pogoda piękna cały dzień prawie na dworzu, a dziś jeszcze cieplej :-)Jedziemy do teściów na chwile a potem pewnie na plażę uciekamy:-Duwielbiam lato. musze tylko cos na komary kupić wczoraj w lesie byliśmy i cała pogryziona jestem w bablach wrr to miłego dnia mamuśki :-)

Zazdroszczę u nas też pogoda śliczna już 4 dzień ale co z tego jak ja w pracy siedzę:-(
 
I ja sie wlasnie tego najbardziej obawiam tych zakrztuszen zadlawien ze nawet wzywajac pogotowie to przeciez sekundy jak mozna sie udusic raz przy chorobie moj maly byl siny z zakrztuszenia - koszmar.

U nas dzis zimno i pada :-(
 
Powiedzcie mi jeszcze jak sie objawiaja poszczegolne alergie tzn male czerwone krostki moga byc od wszystkiego ?? Bo zauwazylam wczoraj u Michala na pleckach ale tylko na dole i tylko tam nigdzie wiecej ich nie ma i nie wiem czy tak sie moze objawiac alergia pokarmowa ?? a moze to po prostu potowki ?? jak to odroznic? bo mam kilka opcji w tamtym tyg jadl pierwszy raz danonka no ale to minelo juz kilka dni i nic sie nie dzialo brzuszek tez nie bolal , ostatnio posmarowalam go nowa oliwka (johnsona - niby lubia uczulac) ale to chyba by bylo na calym ciele ? no i jeszcze pampersy zmienilismy kilka dni temu. a po jedzeniu to najwczesniej po jakim czasie moze sie cos dziac? no bo jeszcze ewentualnie seler ( jadl go wczesniej bylo ok ale wczoraj ciut wiecej go zmiksowalam) i te krostki jakies 2 godz po obiadku zobaczylam (nie wiem moze mial wczesniej juz)
wczoraj go wykapalam w nadmanganianie i juz wszystko zniknelo. co to moglo byc ?
 
Powiedzcie mi jeszcze jak sie objawiaja poszczegolne alergie tzn male czerwone krostki moga byc od wszystkiego ?? Bo zauwazylam wczoraj u Michala na pleckach ale tylko na dole i tylko tam nigdzie wiecej ich nie ma i nie wiem czy tak sie moze objawiac alergia pokarmowa ?? a moze to po prostu potowki ?? jak to odroznic? bo mam kilka opcji w tamtym tyg jadl pierwszy raz danonka no ale to minelo juz kilka dni i nic sie nie dzialo brzuszek tez nie bolal , ostatnio posmarowalam go nowa oliwka (johnsona - niby lubia uczulac) ale to chyba by bylo na calym ciele ? no i jeszcze pampersy zmienilismy kilka dni temu. a po jedzeniu to najwczesniej po jakim czasie moze sie cos dziac? no bo jeszcze ewentualnie seler ( jadl go wczesniej bylo ok ale wczoraj ciut wiecej go zmiksowalam) i te krostki jakies 2 godz po obiadku zobaczylam (nie wiem moze mial wczesniej juz)
wczoraj go wykapalam w nadmanganianie i juz wszystko zniknelo. co to moglo byc ?

Liiviia- ja obstawiam potówki. Borys też miał w tym samym miejscu- i zniknęły. Myślałam też, że może od pieluchy.
 
Jestem mega padnięta
Nie wiem co się stalo dzis mojemu synowi, caly dzien marudzi i niedawno zasnął
Spacerek dzis tez nie zabardzo się udał bo strasznie wiało pomimo słoneczka pięknego


Livia my mielismy podobnie, rowniez obstawiam potówki ;), a nadmanganian dobra rzecz:-)

ja z innej beczki- daję malemu nan, teaz trojkę a tam jest dodatek skrobii i nie wiem czy kaszki na tym nanie czy dalej na dwojce? Jak wy robicie?
 
Ostatnia edycja:
kurrrrczaki wiecie co moja mała ma chyba chorobę lokomocyjną, ja też kiedyś miałam jak byłam mała i chyba ma to po mnie. już parę razy zdarzylo sie ze mi wymiotowała w trolejbusie i dzisiaj też. słyszeliście może o czymś dla niemowląt aby temu zapobiec bo przecież nie podam jej aviomarin ja coś słyszałam że zaklejanie pępka plastrem pomaga i to skutecznie ale niewiem na czym to ma polegać, ale chyba sprubuje
 
reklama
Do góry