reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

U nas w nocy całe szczęście śpi, choć zaczęła wstawać o 6.40 wrrrrr... Ale w dzień od 3 dni jest marudna bardzo, coś mi się wydaje, że to ząbki. W końcu nie ma jeszcze żadnego....
Nawet w WC mogę liczyć na jej towarzystwo;-)
 
reklama
Elaine, Princi współczuje. Nie ma to jak marudzące dziecko.
Zuziu ku pocieszeniu, na towarzystwo w WC będziesz mogła długo liczyć!!:-)
 
Szyszunko- miłego pobytu u rodzinki:tak:

Zuzia- wiem coś o wspólnym spędzaniu czasu w wc....:dry:

Oli, Szyszunko- gratuluję ząbków. U nas nadal pustka w buzi:sorry:

Fredko- świetny pomysł na prezent. Też przymierzam się do takiego zakupu:tak:

Princi- stawiasz na zęby, pogodę czy skok?;-)
 
I ja zamowilam pchacza ale tego co juz byla o nim mowa. Tak mi sie spodobal ze koniec i musze go miec :-D
 

Załączniki

  • 714372.jpg
    714372.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 25
A u nas wręcz odwrotnie. Po paru tygodniach marudzenia przyszła sielanka :)) Jakby jeszcze tylko noc całą przesypiał to byłoby cudownie :)
Ale też chyba wychodzą nam górne jedynki. Zrobiła się dziurka i w ogóle jakieś inne te dziąsła się zrobiły.
 
Witam!
Wczoraj najadłam się takiego strachu że głowa mała:szok::no:.
Moja córcia połknęła kawałek foli z butelki od wody niegazowanej,A że ma dwa ostre ząbki więc sobie ją wyskrobała z butelki.Wylądowaliśmy na pogotowiu bo Nikolka cały czas się dławiła, krztusiła, kichała no HORROR!!!Lekarka na dzień dobry oznajmiła że jeżeli połknęła to trzeba będzie znieczulać ogólnie i usuwać endoskopowo.Myślałam że zemdleje jak to usłyszałam!:wściekła/y:Pani doktor zajrzała córci w gardło i krzyknęła jest!!!Miała przyklejony ten kawałek foli do podniebienia ale już tuż tuż blisko przełyku,szybko go wyjęła.Zryczałam się głupia!:wściekła/y:
No i nauczka :żadnych butelek i nieodpowiednich zabawek.Teraz już będę bardziej uważać:tak:
 
toja jejq wspolczuje ! Wiem co przezylas! Moja sie dwa razy zakrztusila przy kaszlu,az oddechu wziac nie mogla i musialam ja wywracac do gory nogami i klepac... MASAKRA! A lekarz i tak stwierdzil ze wszystko ok.
 
reklama
Toja bardzo współczuje. Dobrze, że folia była jeszcze w buziaczku. Rozumiem twój płacz. Ala często się krztusi i źle oddycha. Jednak najważniejsze, że wszystko skończyło się bez zabiegu.
 
Do góry