reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam, faktycznie cisza tu. Tez myślałam że nie nadążę z nadrobieniem wszystkich tematów.
Co do @ to ja dostałam wczoraj pierwszy raz, bardzo obfity i bardzo bolesny, zdycham, a tak dobrze mi było bez @ :-(
Poza tym czeka nas przeprowadzka, znaleźliśmy całkiem przyjemny domek nareszcie, trochę boję się jak mała to zniesie, ale zobaczymy.
Pogoda u nas piękna, prawdziwa wiosna :-)

No i sto lat dla jubilatów!!!

Spadam coś zjesć :p

 
reklama
A u mnie temat z pracą się sam rozwiązał- bo zwolnienia grupowe. Więc nie ma powrotu ;-) Póki co jestem na L4 bo mam rehabilitację na kręgosłup i raczej jeszcze trochę na nim pobędę. Potem mam zaległy urlop- bo przerwałam go L 4 więc cóż.... Dostałam fajną propozycję pracy również w bankowości- to niestety moja branża :crazy: , ale gdybym sama odeszła ze starej pracy nie dostałabym odprawy, więc gra nie warta świeczki- w moim przypadku. Kiedy już skończę L4 i urlopy pewnie dadzą mi wypowiedzenie, bo zlikwidowali mój oddział- ale co tam mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia więc spoko wodza. Poza tym Niunką zaopiekuje się moja Mama więc najlepsza opieka pod słońcem. A propo pracy to mój mężowy 8 rozpoczyna nową pracę, na stanowisku kierowniczym i będziemy same bo 3 miesiące szkolenia:szok::szok::szok:

Dziś też byłyśmy z Gabi na usg główki, lekarka zdziwiona, że w ogóle kazali nam je robić, przypomnę główka większa od klatki piersiowej o 1 cm . Dzięki Bogu wszystko oki, jakaś mała kropeczka wyszła na usg, ale to fizjologiczne, ale w przyszłym tygodniu pójdę jeszcze z tym do neurologa dziecięcego- będę spokojniej spała.

Hmm.. bankowość to też moja branża, niestety więc wiem co masz na myśli :-)
 
A ja dzis znow siedzialam z Michalkiem i synkiem kolezanki :-) nawet dobrze mi to idzie :-D hehe. Ale mnie dzis zadziwilo nie sadzilam ze 7 msc dziecko umie juz robic czesc :eek: no cudnie to robi ten maluch mowi sie do niego "czesc Piotrus" a on od razu wyciaga taka plaska dlon do powitania :-D myslalam ze takie dzieci jeszcze nie kumaja a tu prosze . Teraz ucze Michala :-D
 
Hmm.. bankowość to też moja branża, niestety więc wiem co masz na myśli :-)

Do czasów słynnego kryzysu w mojej pracy była prawdziwa idylla- naprawdę się w niej realizowałam, ale przyszedł dzień krachu i było tylko gorzej i gorzej ...i tak jestem szczęściara, bo trafiłam na okres 2 lat- gorączki kredytowej, gdzie kredyty brali wszyscy bez opamiętania :-p A u nas system prowizyjny :cool2: ale cóż nowa rzeczywistość nastała... Ja taka zakochana w bankowości, byłam, że nawet podyplomówkę skończyłam...jakby nie było czegoś innego:baffled::sorry2:
 
Dobry wieczór Mamusie :) Czy ja mogę się do was dołączyć ? jestem mamusią Igorka urodzonego 15 września / 3350gr i 56 cm /. Czytałam Was jak byłam jeszcze w ciązy ale jakoś sie nie odważyłam :-)
 
reklama
Witam.

Bylysmy wczoraj z mala na wizycie u kardiologa i jest do kitu.Bo okazalo sie ze przetrwaly przewod (PDA) dalej jest nie zarosniety na do datek pojawila sie mala niedomykalnosc zastwki trojdzielnej. I okazalo sie ze nie mamy po co dlozej czekac i mala jest zakwalfikowana do operacji ktora ma byc w Wa-wie.W srode dowiem sie dokladnie terminu operacji...tak okropnie sie boje...
 
Do góry