reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Z @ narazie cisza nadal ... No ja sie domyslam ze was ciekawosc zzera ;-) ale mnie jakos nie ciagle czekam i wygladam @ jeszcze poczekam do nastepnego tyg.

Wczoraj mialam probe z 2 dzieci ;-) kolezanka zostawila mi 7 msc synka + moj Michas i mieszanka wybuchowa :-D jeszcze pozniej mi dolozyli bratanice :-D i siedzialam z 3 tyleze ona juz starsza ;-) ale byl hardcore :-D dobrze ze mam 2 rece to 2 wozki wozilam i sie takie 4 ślipka na mnie gapily :-D jeszzce do tego obaj chorzy na to samo :sorry2: ale dalam rade !!!

Choroba nas nadal nie opuszcza ... za to cos Michalowi sie przestawilo i nie daje sie do nosa dotknac :sorry2: nie wiem jak mu teraz sciagnac i cos zapuscic :sorry2:
 
reklama
Livia no wchodzę i co czytam??? to mnie też zżera ciekawość
u mnie czasu nadal brak \
podczytuiję ale pisać cieżko bo zwkle ktoś na kolanach się czai.
no nic idę poczytać inne wąteczki
 
Z @ narazie cisza nadal ... No ja sie domyslam ze was ciekawosc zzera ;-) ale mnie jakos nie ciagle czekam i wygladam @ jeszcze poczekam do nastepnego tyg.

Ja @ dostałam dzisiaj ufffff...:-)od 12 stycznia!!!
Nie martw się Liiviia to na pewno jakieś zawirowanie hormonalne:tak:.
 
hmmm dzień dobry dziewczynki :tak:. kurcze u mnie dziś śnieg pada :growl:. no i tez jestem ciekawa co tam u Ciebie Liiiviiia?? Ja jeszcze nie dostałam @, co prawda było lekkie plamienie 19 stycznia ale od tamtego czasu cisza :oo2:. no ale karmię piersią to chyba dlatego.
 
Hej Hej coś marnota na tym Naszym forum mało nas oj mało ;-) A my po wizycie u neurologa- wszystko super hiper:-) Zdziwiona, że w ogóle do niej trafiłyśmy- ale co tam lepiej pójść dla świętego spokoju.

Poza tym powrót zimy sypnęło śniegiem, że ho ho......Kiedy ta wiosna w końcu przyjdzie........
 
Witam witam.Nie bylo mnie dwa dni,obawialam sie ze nie znajde czasu zeby wszystko nadrobic,a tu niespodzianka.Cisza,10min i przeczytalam wszystko.Cos ta nowa forma forum nie sluzy konwersacja...
 
zaległe życzonka dla jubilatków:) u nas dziś 6 miesiecy.....dopiero co byłysmy kochane na porodówkach......

poza tym u nas ok, zimno tylko tak, ze z domu sie wychylać nosa nie chce!
 
reklama
Sto lat Sto lat dla Bartusia :tak::tak::tak:
 

Załączniki

  • zigzagszpryc cop&#12.jpg
    zigzagszpryc cop&#12.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 10
Do góry