reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Do czasów słynnego kryzysu w mojej pracy była prawdziwa idylla- naprawdę się w niej realizowałam, ale przyszedł dzień krachu i było tylko gorzej i gorzej ...i tak jestem szczęściara, bo trafiłam na okres 2 lat- gorączki kredytowej, gdzie kredyty brali wszyscy bez opamiętania :-p A u nas system prowizyjny :cool2: ale cóż nowa rzeczywistość nastała... Ja taka zakochana w bankowości, byłam, że nawet podyplomówkę skończyłam...jakby nie było czegoś innego:baffled::sorry2:

jakbym czyała o swojej pracy, ja w sumie też się załapałam na boom kredytowy i myślałam, że trfiłam do raju:laugh2: i u nas też prowizje więc pieniądze też całkiem wporządku, no ale się skończyło, zaczęły się zwolnienia, walka o każdego klienta, naciski :-( itd a teraz u mnie ludzie jadą bez premi już prawie rok a mi no cóż nie opłaca się wracać do pracy bo z samej podstawy to nawet na nianie nie starczy a stres taki,że lepiej nie mówić i też myśle o nowej pracy ale pewnie wyląduje w kolejnym banku a to już byłby 3 :-) ale podobno do trzech razy sztuka:tak:

więc dziewczynki jak któraś stoi jeszcze przed dylematem wyboru drogi na przyszłość to bankowość odradzam stanowczo:no:
 
reklama
A ja dzis znow siedzialam z Michalkiem i synkiem kolezanki :-) nawet dobrze mi to idzie :-D hehe. Ale mnie dzis zadziwilo nie sadzilam ze 7 msc dziecko umie juz robic czesc :eek: no cudnie to robi ten maluch mowi sie do niego "czesc Piotrus" a on od razu wyciaga taka plaska dlon do powitania :-D myslalam ze takie dzieci jeszcze nie kumaja a tu prosze . Teraz ucze Michala :-D

Olka też daje rączkę na "dzień dobry". Babcia ją nauczyła ;)
 
A ja dzisiaj też zauważylam że Igorek tak nieśmiało ale też już podaje rączke na "cześć". Ale to jest fajny okres naszych dzieciaczków jak wszystkiego sie uczą :)
 
Kurcze nie wierze nauczylam Michalka w jeden wieczor :-) i to wcale go dlugo nie musialam meczyc ;-) teraz tylko mówie "czesc misiu" wyciagam reke a on juz pieknie raczke podaje :-) a ile przy tym radosci :-D
 
Witam po południowo Babeczki! No faktycznie tu cichutko, puściutko.
Ja dziś zaszalałam- tam mi się zachciało domowej czekolady, że czym prędzej pognałam do sklepu po mleko w proszku..i właśnie się nią teraz zajadam! Jaka rozkosz dla podniebienia..a co tam! Raz się żyje..kto by się kaloriami przejmował, no nie? ;)

Pisałyście o pracy- to i ja się dołączę. Oprócz bankowości..nie polecam też księgowości..... ;)
 
A moj maluszek poraz pierwszy sie rozchorowl,tzn. meczy go katarek,nie chce z tego powodu spac,ani jesc,a jak widzi mnie z aspiratorem lub kroplami to placze w nieboglosy :(.
Macie jakis sprawdzone sposoby na katarek ?
 
A moj maluszek poraz pierwszy sie rozchorowl,tzn. meczy go katarek,nie chce z tego powodu spac,ani jesc,a jak widzi mnie z aspiratorem lub kroplami to placze w nieboglosy :(.
Macie jakis sprawdzone sposoby na katarek ?
Dobry wieczor.Dooda-u nas bylo identycznie.tylko widzial fride i wode modska a juz dostawal ataku placzu.Mimo wszystko trzebabylo to robic.Kupilismy nawilzacz powietrza i mysle,ze to tez mu pomoglo.Kladlam go duzo na brzuszku,zeby samo tez splywalo.Cierpliwosc,to chyba jedyna droga.
 
każde dziecko rozwija się w swoim tempie, moja niunia dawała rączkę już jak miała 4mce, teraz robi tą rączką głasiu lalom jak ją poproszę a jak pytam gdzie jest obrazek, gdzie jest lala, to szuka i odwraca główkę tam gdzie to jest ...ale przekręcić się nie potrafi.
 
Obejzalam dzis ten nowy serial na tvn Usta usta :-D rewelacja no tak mi sie spodobal :-D juz dawno sie tak z filmu nie smialam i to prawie caly czas :-D az sie poplakalam
 
reklama
liiviia hehehe no ja wlasnie moja siostre pytalam czy bialy dym czy czarny nad watykanem hahaha
 
Do góry