reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

To może lepiej nie czekaj????
Jeśli możesz pojecha to nie ignoruj tego...trzymam kciuki bo znam ten ból
A swoja droga mnie też coraz częściej bola plecy i kolana. No ale nasze pociechy rosna w siłę więc nie powinno mnie to dziwic:tak::tak:
 
reklama
Rety ... a mi waga nadal ani drgnie :-( odstawilam slodycze kolacje jem przed 18 wszystkiego mniej i nie moge schudnac :hmm: do tego vibro action .... cos mi sie z hormonami popieprzylo czy co :confused: brzuchol nadal gigantyczny i ogolnie czuje sie cala taka tluszczem obrosnieta :-( chyba sobie zakupie ten aqua slim albo slim coffe moze wtedy chociaz psychicznie bede "chudnac" :wściekła/y:
 
liiiviiia - mam to samo :baffled: a tak mi wszyscy powtarzali że jak będę karmić to waga szybko spadnie a tu d...pa. Zrobiłam sobie badania i okazało się że mam hormony totalnie rozwalone i niedoczynność tarczycy typu Haschimoto:wściekła/y:. Zaczęłam brać Euthyrox i nadal nic. Od 2 tygodni nie karmie i 2 kg mniej :-D Jak tendencja się utrzyma to za miesiąc wrócę do formy :sorry2:
 
Rety ... a mi waga nadal ani drgnie :-( odstawilam slodycze kolacje jem przed 18 wszystkiego mniej i nie moge schudnac :hmm: do tego vibro action .... cos mi sie z hormonami popieprzylo czy co :confused: brzuchol nadal gigantyczny i ogolnie czuje sie cala taka tluszczem obrosnieta :-( chyba sobie zakupie ten aqua slim albo slim coffe moze wtedy chociaz psychicznie bede "chudnac" :wściekła/y:

Livia - Mam tak samo...:wściekła/y: Moja kuzynka urodziła 2 tygodnie po mnie i teraz wygląda jak szczapa, a ja od kilku tygodni widzę tą samą wagę... :-(
 
I u mnie też podobnie. Co prawda wagę sprzed ciąży juz praktycznie mam ale nic poza tym nie spadam.
I tez zawsze myślałam że karmienie piersią odchudza...taaaaa tere fere kuku ylko dlaczego nie mnie!!!!!
 
Witam! Po prawie 4-miesiecznej przerwie,z powodu braku komp.Moze mnie jeszcze pamietacie :).Nikosia urodzilam 23.09 przez CC (niestety),bo maly nie chcial wyjsc inaczej.Synus chowa sie zdrowo,ma prawie 7kg,karmie piersia,ostatnio daje mamie popalic,z powodu wyzynania zabkow.Pozdrawiam wszystkie wrzesniowe mamunie i caluje dzieciaczki.
ps.postow to chyba nie nadrobie :)
A wage ponad 25kg.ktore przytylam stracilam w 2,5 mies :)
 
mi zostało niecałe 5 kilo, więc spadło 15-szkoda tylko, ze ja ważyłam przed ciążą te 4 mniej to wygladałam uważam super, a teraz niby 4 kilo, ale cyce mega donice, brzuch wywalony jak 5 meisiac, czase jak 4:) wiec i tak jak dla mnie beznadzieja, ale pocieszam sie, ze 9 mies tyłam, wiec jeszcze ciut poczekam, po córce figura wróciła po ok 2 latach, a na wadze dostałam po niej 10 plus, wiec tu tylko 4 :) wiec git:)
ja już wymasowana, wypalona maścią końską i powoli zaczynam chodzić, przy karmieniu niewiele mogę-normalka, wiec elżę dalej-choć siedzenie najlepszą daje mi ulgę.

Lecę zaraz dołaczyć do dzieciaków i przyjać pozycję leżącą:)
 
No to ja się pochwalę. Moja dzidzia wysysa ze mnie cały tłuszczyk :-D Na chwile obecną mam już o 3 kg mniej niż przed ciążą i cały czas spada...:tak:
 
reklama
U mnie też waga szybko spadła 25 kg nabyte w ciąży straciły się w 2 miesiące. Teraz spodnie przedciążowe luźne- jedynie trochę brzuch do ćwiczeń. Nie karmiłam piersią, a chudnięcie zawdzięczam wielogodzinnym spacerom, które obie bardzo lubimy, a teraz przy tych mrozach nici ze spacerków:-(
 
Do góry