reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Karotka-miłe koleżanki masz!A facet skorpion to najgorsze co może sie zdarzyć..Z obserwacji związków znajomych...Dobrze że już ex:-)
Ja po 2 no-spach i już ledwo siedzę ,idę pod prysznic sprawdzić czy ciepło coś pomoże...Skurczyki coraz gorsze ale nie chcę zapeszać jeśli to kolej ny raz przepowiadające.Kłuje mnie mega w podbrzuszu i lędzwia....
 
reklama
Olgha to może JUŻ!!!!!!tego Ci życzę!!!!!:tak:
ja miałam 2 falstarty:baffled: mimo ,że już rodziłam ale siara:-D:sorry2: stwierdziłam,że prawdziwy poród zlekceważę jak tak dalej pójdzie i w końcu urodzę w domu:dry:
 
Witam dziewczęta.Ja tak na chwilke pochwalić sie:-)12.09 o17.30 urodziłam chłopca.Waga 3750 a długość57cm.Urodziłam SN.I tak szczerze długo to nie trwało bo skurczy dostałam o14.30 a po 3 godzinach Oliwier był na świecie.Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie a i życzę Wszystkim takiego porodu jaki ja miałam.:-)
 
A więc- urodziłam 08.09.2009- i mam synka Boryska - waga 3700, dł 55 cm.
Dzień przed terminem, siłami natury. Ból porodowy...wynagradza chwila ujrzenia dzieciątka:tak::-D. Rodziłam 18 godz..a zaczęło się od sączenia wód płodowych.

Witam dziewczęta.Ja tak na chwilke pochwalić sie:-)12.09 o17.30 urodziłam chłopca.Waga 3750 a długość57cm.Urodziłam SN.I tak szczerze długo to nie trwało bo skurczy dostałam o14.30 a po 3 godzinach Oliwier był na świecie.Pozdrawiam wszystkie nowe mamusie a i życzę Wszystkim takiego porodu jaki ja miałam.:-)

WIELKIE GRATULACJE i szczęsliwych chwil spędzanych juz z malenswtem :tak::-D:tak:
 
Dziewczyny odnośnie znaków zodiaku to ja marzyłam o wadze ...bo i ja i mój mąż jesteśmy spod tego znaku i byłoby fajnie mieć trzecią wagę w domku. Ale prawda jest taka że waga zawsze się waha i trudno jej podjąć decyzję i to się w 100% sprawdza w moim przypadku, ale moja córeczka już wiem że nie będzie wagą, bo nie będzie siedziała w brzuszku u mamusi do 23. września ... jutro idę do szpitala ze skierowaniem, najprawdopodobniej w czwartek będę miała CC. Tak więc Panna się szykuje ....
 
ja jestem panna moj ojciec tez - mamy urodziny tego samego dnia - i nie zauwazyłam zeby któres z nas było spoxnialskie- wrcz przeciwnie... wiec to raczej nie jest kwestia planet;-)
 
Witam się wtorkowo.Tak jak myślałam moja wczorajsza wizyta u gina niewiele wniosła.Nic się nie dzieje.Rozwarcie jest cały czas na dwa palce i nic wiecej.W czwartek mam przyjechać na ktg i jak dalej nic nie będzie to 25 miałabym położyć się na patologię.Byłoby to 9 dni po terminie.
Więc ja jutro dzwonię do mojej położnej i powiem co i jak i myślę,żę do soboty weżmie mnie na swój dyżur i będzie wywoływanie.Chciałam tego uniknąć ale jeszcze bardziej nie chcę leżeć na patologii i czekać aż ktoś się zlituje.
 
Dobry
ja od 5ej na nogach bo jak maz wstal to sie rozbudzilam;( ale ide jeszcze dospac-moze sie uda i wstane o 12!!!!
milego dnia i tymczasem

u mnie chyba cisza- wcale nic a nic sie nie dzieje- mam wrazenie ze juz tak zostanie
 
Witam się i ja
Noc-jak u większości -spacerki, skurczyki( jak na razie bezbolesne), twardnienie brzucha, ale jako tako przesapana, bo końcówka najgorsza.
Mała szleje wieczorami gdy mi się chce spać.
Po sniadanku jestem-bułka z twarożkiem i pomidor , kawa.Teraz deser-"nasza" herbata i wiesiołek.
Planów żadnych na dzisiaj, może mały spacer, bo pogoda coś się nam psuje, pochmurno.
Jutro ostatnia wizyta w szpitalu,i tak minął miesiąc od poprzedniej- bardzo szybko leci mi czas.
Jakoś tak opadłam z sił, w sumie wszystko zrobione-tylko czekać...., ale ile można, też chcę JUŻ!
miłego dnia
 
reklama
Mi sie zamarzył hamburger na śniadanie a ze wczoraj na obiad mialam mielone to sobie zrobiłam domowego ;-):-) wazne zeby duzo ketchupu, i musztardy było jakas sałatka szwedzkasie znalazła no i troszke majonezu mniam:zawstydzona/y::rofl2:
 
Do góry