reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Oli znam wiele osób spod znaku panny,m.in. mój mąż,czy szwagier.To bardzo uczynne osoby,zawsze mozna na nich polegać,są bardzo pracowici,jedynie czego mozna by się było przyczepić to niepunktualność.
O rety..... jak moj szwagier ! Bede o 19...... przyjezdza 20,30....:wściekła/y: Hahaha
 
reklama
A ja nie przespalam pol nocy :confused::baffled: Jakos zasnac nie moglam.... a taka zmeczona bylam..:baffled:

ja juz tak sie męcze od tygodnia ................. :baffled: dobrze, że mogę w dien odespać bo ciężko byłoby funkcjonować :tak:

A ja tak na krótko zameldować się wpadłam...zyję, urodziłam i jestem taaaaaaka szczęsliwa!!!

WIELKIE GRATKI DLA MAMUSI I MALENSTWA :tak::tak::tak:
 
Witajcie Dziewczynki!
Ja na sekundę. Nie było mnie tu trochę...

A więc- urodziłam 08.09.2009- i mam synka Boryska - waga 3700, dł 55 cm.
Dzień przed terminem, siłami natury. Ból porodowy...wynagradza chwila ujrzenia dzieciątka:tak::-D. Rodziłam 18 godz..a zaczęło się od sączenia wód płodowych.
Dziś dopiero wyszliśmy ze szpitala- maluszek miał żółtaczkę.
Szczęśliwi jesteśmy- o szczegółach napiszę jak znajdę chwileczkę:-D

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie! Ściskam! pa!
 
Hm...Waga- trudno się żyje z Wagą, jeszcze brakuje mi kolejnej....o, nie!A Waga(mój M) plus Skorpion (ja) - mówię wam -mieszanka wybuchowa. Jedno co muszę przyznać- domator, inteligentny , ale zawsze na wszystko ma czas....zero punktualności! Lepiej niech już mała będzie Panną.
 
reklama
A ja mało osób znam spod znaku Wagi czy Panny,więc za wiele się nie wypowiem...:sorry: Natomiast ja jestem Bliźniak,a mój przyszły niedoszły eks czyli tatuś mojego dziecka to Skorpion,więc to także mieszanka wybuchowa. Jedno,co mogę powiedzieć o facetach Skorpionach,i to nie tylko na jego przykładzie,to,że są zawsze przekonani,że mają rację,skorzy do kompromisów,ale najlepiej na własnych warunkach i baaardzo nie lubią przyznawać się do błędów.:sorry:
Ja wróciłam właśnie od koleżanki obładowana kolejnymi ciuszkami dla maleństwa + podkłady poporodowe + podgrzewacz do butelek (w razie czego) + próbka Sudocremu + rożek....Ojjj...Będzie pranie i prasowanie.:-D:-D Ale przynajmniej nudzić się nie będę,więc nawet się cieszę,że niektóre rzeczy zostawiłam na ostatnią chwilę.:-p:-p
No i gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom...Makta, Elaine...:-) Zazdroszczę i nie mogę się doczekać swojego rozpakowywania.:-)
 
Do góry