reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Filantropek- ja mam mielone od wczoraj, więc obiad dzisiaj z głowy, tylko ziemniaki obiorę , do tego mizeria i sałata.Tyle, że ja nie jem mięsa, w zastępstwie mam jajko sadzone.M jest mięsożerny.
 
reklama
Witam wtorkowo:-)
U nas ciągle nic się nie dzieje ale miejmy nadzieję że jutrzejsza wizyta u gina wniesie coś nowego. Wczoraj zrobiłam furrorę na uczelni bo wszyscy byli w ciężkim szoku, że ja jestem w ciąży i się dowlekłam na zajęcia:-D
Nocka raczej spoko choć na początku ciężko bylo usnąć - za to z rana wszyscy się zawzięli i budzili smsami i telefonami wrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dają nawet na koniec się człowiekowi wyspać. I tłumacz im, że jak się coś zacznie to dam wszystkim znać.

Gratulacje dla nowo rozpakowanych mamusiek:-)
 
hej dziewczynki, ja tez dalej z dzdzią w brzuszku, ale mamy jeszcze czas, zreszta to nie piekarnia, ze wszystkie musimy urodzic do 15 wrzesnia, tym bardziej, ze ja mam zupełnie inny termin a u mnie w rodzinie wszystkie dziewczyny przenosiły.
W kazdym razie chciałam tylko wtrącic się w temat znaków zodiaku, otóż znam mnóstwo panien i wag, i jesli miałabym wybierac wolałabym panne, bo to jest najprawdziwsza prawda ;) z ta decyzyjnościa u wag, okropnośc, waga zanim się na cos zdecyduje, to juz nie ma o czym decydować bo temat dawno zamknięty. Co do Panien to nie mam zadnych przeciwskazań. Jednak moja opinia jest taka, że to jaki znak nosimy nie decyduje do końca o charakterze człowieka, a wychowanie tez ma wpływ. Poza tym, dla mnie zawsze było zastanawiajace to jak liczyc dzieci, które rodzą się przez cc, badź wywołanie porodu, przeciez prawidłowa data przyjścia na świat to ta jak "dziecko samo o tym zadecyduje". moja kolezanka mówi o sobie ze jest "zbaraniałą rybą", bo termin miała w baranie, a urodziła się w rybie i cechy jak sama ocenia oczywiście ma barana, no ale data z ryby.
Inna kwestia jest taka, że mamy jeszcze wiele innych horoskopów, a co np chiński wszystkie osoby urodzone (mniej wiecej) w jednym roku powinny byc podobne, nasze dzieci będą: Bawołami (Horoskop chiński 2009 - wróżby, przepowiednie, horoskopy.moje.pl - Horoskop na 2009 gdzies też wyczytałam, ze powinny wystrzegac się kozy... a mój znak to własnei koza. Dlatego podchodze do tego wszyszystkiego bardzo ostroznie, bo bym sie załamała ;)
 
Dzień dobry wszystkim ;-)
Ja również oczywiście nadal w dwupaku...w nocy tylko kłucie w pochwie mi się taaak strasznie zwiększyło...No ale wolę sobie nadziei nie robić na nic.:sorry2:
W dodatku jakiś kretyn wydzwaniał do mnie o 4 rano :wściekła/y: z numeru stacjonarnego,nie mam pojęcia kto to,oczywiście nie odebrałam. Potem jakieś koszmary mi się śniły...No ogólnie noc nie należała do najlepszych.:dry:
Co do horoskopów i znaków zodiaku,to moja mama ma na tym punkcie fioła; ja czytam z przymrużeniem oka takie rzeczy,chociaż czasem się sprawdzają.:tak:
Ale jak np. moja mama pokazała mi w czerwcu książkę, jakoś "Rażona piorunem" czy coś w tym stylu, podobno autentyczna relacja autorki,w której kobieta opisuje,że nie wiedziała czy chce mieć dziecko,czy nie,no ale jak ją już ten piorun trafił,to się okazało,że ma spalone jajniki i nici z macierzyństwa,więc dziękowała Bogu za podjęcie za nią tej decyzji...aaale co się okazało, jajniki jej się odrodziły!! Mało tego,była w ciąży!!!!! No więc takich rzeczy nie mogę słuchać ani czytać...:no: Ja rozumiem,że są osoby,które mogą w to wierzyć,tak samo jak w horoskopy i tego typu sprawy,no ale bez przesady...Aczkolwiek sama czasem sobie myślę,że w tych wszystkich opowieściach o UFO,kosmitach,zjawiskach nadprzyrodzonych itp. musi coś być...Przecież skądś to się wzięło.:-)
Póki co,powoli zbieram się na to ktg,na które nikt mnie nie zapraszał i przygotowuję się psychicznie do molestowania mojego gina.:-):-)
Życzę wam udanego poranka/południa i dam znać po powrocie czego się dowiedziałam. Albo czego się NIE dowiedziałam.:dry:
 
Witam wszystkich ;-)

Jejq,ale ja polamana dzis wstalam.... otwieram oko a tu skurcze.... takie miesiaczkowe, wiec spoko, ale kurde doiero wstalam :baffled: Podnosze sie z lozka, a to biodro lewe boli,a to noga.... a tak mi sie smacznie spalo!:rofl2:

To dalej o znakach ?:-D Ciania moja Nati to panna... istny Aniolek!! I w ogole przecudowna ! :-D:-D:-D
 
Witam wtorkowo:-)
U nas ciągle nic się nie dzieje ale miejmy nadzieję że jutrzejsza wizyta u gina wniesie coś nowego.
Nocka raczej spoko choć na początku ciężko bylo usnąć - za to z rana wszyscy się zawzięli i budzili smsami i telefonami wrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie dają nawet na koniec się człowiekowi wyspać. I tłumacz im, że jak się coś zacznie to dam wszystkim znać.
Ja też jutro mam wizyte u ginka... A myślałam, że do niej nie dotrwam... Pocieszam się tym, że wczoraj wieczorem już byłam nieźle nakręcona, że to już... :-p
Brzuszek twardy i bolało, a w dodatku kłucie jakby się szyjka skracała... Ale sobie poleżałam, bo nieregularne były skurcze, a po prysznicu to już prawie nic z nich nie zostało... :zawstydzona/y:
Tak więc czekam co dzisiejszy dzień przyniesie... :-)
Moja siostra robi zakłady, że urodzę dzisiaj, bo ona w tamtym roku też urodziła 1 dzień przed planowaną wizytą u ginka :-D :rofl2:
 
Makta gratuluję! A z tym epiduralem to różnie bywa jednym pomaga innym nie, ja miałam jako znieczulenie zwykłego głupiego Jasia - nie wiem jak się to fachowo nazywa ale znieczulał tyle co nic.
Olgha ja akurat mam dobre relacje z facetami Skorpionami, jako kumple są OK ale też nie wyobrażam sobie mieć go jako małżonka. Na żonę dla Skorpiona najlepiej nadawałaby się kobieta bardzo uległa i ustępująca. Ale przynajmniej ze Skorpionem nie ma nudy i rutyny.
Mili gratulacje!
Jot79
na osobowość ma wpływ nie tylko znak ale i geny, wychowanie, środowisko, aktywność wrodzona itd. Sam znak też ma ogólną charakterystykę i żeby ocenić wpływ planet na urodziny danej osoby trzeba dokładnych wyliczeń na podstawie godziny i miejsca urodzenia wylicza się ascendent i descendent i powstaje bardziej szczegółowy horoskop, nie kazda Waga jest przecież identyczna.:tak:
 
Witajcie kochane.
Ja też nadal w dwupaku. Cztery dni po. Wczoraj byłam rano w szpitalu.Chcieli żebym została - Bo juz po terminie i jest zagrożenie , że może rozejść się stara blizna po cesarce. Żadnych objawów porodu. A lekarz powiedział mi że jak się już położe to będę leżeć nawet do października:szok::szok::szok:. Ponieważ mam pięć minut do szpitala spacerkiem to nie wyraziłam zgody. I mam się jutro pojawić znowu. Jak się zdecyduję położyć to o 9 rano a jeśli nie to na KTG ok 13. I bądź tu mądry człowieku:szok::szok:. No cóż decyzja należy dop pacjenta. Ale jak sobie pomyślę że mam leżec w szpitalu "na wszelki wypadek" to mnie to wkurza.:wściekła/y::wściekła/y:. Poza tym patrzą w szpitalu na datę wg USG a ta umnie jest 23.09 czyli jeszczeeeee trochę.
 
reklama
Indygo świetnie ujęłaś idealne cechy żony dla Skorpiona :-) Uległość i ustępliwość jak najbardziej,ale też żeby miała jakieś własne zdanie; taka bezmyślna marionetka to nie na dłuższą metę.
A ja już po ktg...Dobrze,że wcześniej pojechałam,bo mój gin już się wybierał w cholerę,no i mi powiedział,że jak nic się nie będzie działo,to w piątek mam się zgłosić do położenia na oddział. Przynajmniej tyle. Oczywiście w piątek mi żadnego wywołania nie zrobią,bo nie będę na czczo,a w ogóle to dzień przyjęcia,w weekendy im się nie chce pracować,więc pewnie najwcześniej coś zdziałają w poniedziałek,ale będę się czuła o tyle spokojniejsza,że już w szpitalu będę.:-)
Troszkę mi ulżyło,ale teraz znowu zamiast się cieszyć,że wreszcie coś wiem,to będę odliczać do piątku.:sorry2:
No nic. Trzymajcie się i udanego dnia.:-) Ha,a ja mam dzisiaj takie coś a'la strogonow,tylko z kurczaczka!! Mniam.:-)
 
Do góry