reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
A w kinie to tez juz uh uhuh nie bylam :sorry: Kizi ale epoka wersja kinowa ? ehehehe taka nam sie sciagnela..:rofl2:

A ja mysle,ze najwczesniej za tydz nam sie dzieciaczki zaczna rodzic.. a teraz to wiecej paniki niz wszystkiego...:sorry: swego czasu to myslalam,ze na sierpniowym watku siedze... wszystkie chca rodzic w sierpniu! Hehe :-D
 
No właśnie przecież sierpień mamy kobietki :):tak::tak:
Musimy poczekac jeszcze cierpliwie te kilka dni i wtedy ZIELONE ŚWIATŁO!!!:tak:
Właśnie powoli szykuję się do szkoły rodzenia...dzisiaj temat znieczulenia wiec powinno byc ciekawie...
narobiłyscie mi ochoty na Epoke Lodowcową. Musze tez zacząć ściągać bo to rewelacyjna pozytywnie nastrajająca terapia:-D:-D:-D
Anek...he he he he ta muszelka...bardzo dobra:-):-):-):-):-)
 
Witam po spacerku, spotkałam się z kumpela której nie widziałam dluuugo. Fajnie tak powspominać:tak: Byłyśmy na kebabach mniam:-D a jak wracałam kupilam sobie 3 rodzaje lodów (bo nie mogłam się zdecydować) i wszystkie zjadlam, az sie boje wejsc na wage u gina:rofl:
Ja w kinie bylam w zeszlym tygodniu na "Noc w muzeum 2" ale w porownaniu z 1 to zadna rewelacja:no:
Ja tez ide sie powoli szykowac i za godzinke do gina, pewnie bede dopiero jutro to Wam powiem co i jak, chyba ze cos ciekawego powie gin to napisze jeszcze dzic:tak:
 
też byłam na epoce lodowcowej 3 - poszliśmy z synem na 3D i przez pół filmu się przyzwyczajałam do okularów - ale warto było, choćby dla radochy syna :-)
wyciągam teraz M. na "kac vegas" właśnie, może jutro pójdziemy - m.in. dlatego ja jeszcze nie chcę rodzić! :-D
 
A ja nie pamietam kiedy ostatnio bylam w kinie - lata temu choc kino nie jest tak daleko - ale zawsze cos wypada i nie ma na to czasu :-p...
W tym temacie to mam duzo zaleglosci - a filmy? To szczerze lubie tylko komedie albo jakies romantyczne , albo dla dzieci filmy, no i nadrabiam jak pojawiaja sie na dvd choc nie wszystkie
Za to teraz znow wroce do" baby einsteina" dvd- jak dla mnie sa super dla maluszkow;-):tak:
 
reklama
Do góry