reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

nemesis bardzo fajny artykul.. tylko ze ja wlasnie dostalam kopa w zebra.. ciekawe czy to z glowki czy z lokcia bylo !:wściekła/y::rofl2:
 
reklama
hej mamuśki:))
a mnie jakies przeziębienie wzieło:((leże praktycznie plackiem i siem martwie o dzidzie...całe szczeście nie mam temp odwczoraj poniżej 36 stopni nawet:(dzwoniłam do gina kazał mi tantum verde, cebule, czosnek i te sprawy same pyszności....fujjj:(weekendowe basenowanie mi chiba wychodzi a najorzej to mi gardło odpada...a cała ciąża była taka bezproblemowa i na koniec musiało siem coś przyczepić:?((widocznie nie może być zbyt pięknie...w pn mam wizytę mam nadzieje ze siem ulecze do tego czasu:))
DBAJCIE O SIEBIE KOCHANE!!!ŻADNYCH PRZECIĄGÓW I NIE ŚPIJCIE Z OTWARTYMI OKNAMI JAK JA..DZISIAJ W NOCY BYŁO UMNIE TYLKO 8 STOPNI!!!
 
princi ja też mam taki dylemat bo nie wiem czy to mi się pojawia pod skórą to machające kolano czy łokietek ale chyba kolano bo łokietek to szczuplejszy troszeczkę chyba jest. poza tym wg tego co pisze w artykule to mam położenie dalej główkowe ale nie wiem już sama.. szkoad, że nie mam usg w okularach:-D
 
A ja nie pamiętam kiedy w kinie byłam:sorry: ogólnie to nie przepadam za filmami no może oprócz komedii romantycznych:-) i chyba widziałam już wszystkie:rofl2:
Zaraz ide się szykowac do gina bo mąż o 17 wraca to łazienka będzie zajęta:laugh2:
Dziś miałam dzień owocowo warzywny:sorry: zresztą jadłabym tylko ogórki gruntowe, arbuza, nektarynki i loooodyyy:tak: a i płatki na mleku:-p pychotka
Kurcze ale mi się teraz czas dłuży ... nawet niemam ochoty się czymś zając, wszystko mam sprzątniete, poukładane, torba spakowana... ja już chce urodzic:tak:
 
reklama
Do góry