reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja mam ostatnio ochote na wedline i mieso... a ze dwa tyg jadlam chlebek z almette czy jakas pasta.. a teraz kielbachy mi sie chce ! :-D I m&m sika... i arbuza... i o! zapomnialam,ze mi sie herbaty chcialo... ide zrobic mrr :-D:-D
 
reklama
He he Anek no to prawdziwie ciążowe zestawienie zaproponowałaś :) Takiej kombinacji jeszcze w tej ciąży nie zaliczyłam ale mysle, że jeszcze sporo przede mną :)
i kochana moja właśnie zauważyłam, że literówka wkradła się w mój nick...bo ja jestem Makta a nie Matka ;)) he he he ale to taki szczegół...:-D:-D
słodko sie do Was usmiecham przegryzając czekolada orzeszki z miodem:tak::tak:
 
Myha u mnie przekręcanie na drugi bok jest jeszcze bardziej skomplikowane bo jak się przekręcam to często budzę M i też mu każę się odwracać. Mamy mały pokoik, w nocy duszno i nie mogę spać jak jesteśmy odwróceni twarzami do siebie (nosy są za blisko:-D) czasami nazywam go "złodziejem tlenu.

Soyo mi taka pogoda najlepiej odpowiada, mam dosyć upałów, wczoraj podczas deszczu wyszłam na dwór - miałam wielką ochotę choć trochę zmoknąć:happy2:

Livia dobre z tą sokowirówką hehe.
 
Dziewczyny jak mi sie nudzi ... juz nie mam co ze soba zrobic :dry: wiekszosc z was juz ma dzieciaczki wiec zawsze jakies zajecie jest a ja juz glupieje ... tak bym chciala pojechac na jakies zakupy chociaz zelazko jakies lepsze kupic ale sama juz nie siadam za kierownice a nie ma mnie kto ze mna pojechac :-( wogole wszyscy gdzies w pracy a ja siedze w domu sama jak kolek ... i to dzien jak co dzien ja nie wiem jak mi zlecialo tyle miesiecy na takiej nudzie

A co do zelazka pamietacie moze jakie to zelazko bylo w reklamie ze takie dobre do malych ubranek?? jak tam prasowala jakis sweterek na misia ;-) bo to co ja mam jest kiepskie za szerokie i miedzy guziczkami nie dojezdza :-(
 
liiviia niestety nie pamiętam jakie to było żealazko, ale reklame pamiętam:-) ja też mam kiepskie żelazko bo słabo prasuje ale niestety teraz nie kupie sobie nowego ... już nie wspomnie o odkurzaczu co prawie nie ciągnie hehe:tak:

Dziewczynki czy któraś z was przyjmowała czopki Scopolan ? to są czopki na skurcze wczoraj dostałam recepte.... i w ulotce pisze " nie zaleca się stosowania preparatu w ciąży a przedewszystkim w pierwszym trymestrze" mam obawy co do ich stosowania:baffled:
 
witam :tak:
dzisiaj jakis rekord spania pobilam, od 22:00 do 10:30 :-D i tylko raz wstawalam na siku i raz na picie :-D az sama sie dziwie :-D
ale dzisiaj dzidzia kopie bolesnie... :baffled::baffled::baffled:

a z tym pepkiem to moze chodzilo o pepowine, bo jak wody szybko odchodza a nie sie sacza to podobno nie wolno sie za bardzo z miejsca ruszac...:confused::confused::confused::confused: ale nie wiem w sumie...
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Wczoraj zrobiłam małe odwiedziny w szpitalu miejskim i choć nie zostałam wpuszczona, a byłam ciekawa jak tam jest, to bardzo miła pani poświęciła mi troche czasu i spokojnie odpowiedziała na moje pytania. Więc moje wrażenia są ok! Jestem przekonana co do tego szpitala, i jak zacznie sie to napewno jade do miejskiego.
Poza tym moje stopy są tak spuchnięte, że mąż sie śmieje że wyglądają jak Fiony ze Shreka, hehe. Naprawde są ogromne, aż chodzic nie mogę, a poza tym jest jak narazie ok. Czekam końca!!!;-)
 
Do góry