reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Agulla moje stopy (lewa tradycyjnie) tez są wielkie i spuchniete...ale najwazniejsze, że przy tym moim cisnieniu białka w moczu ani widu ani słychu :) więc nogi do góry kochana...:rofl::rofl:
 
reklama
:-D widzę, że dziś Dziewczynki mamy wszystkie dzień na słodko:-D. Ja już spacerek po mieście zaliczyłam...portfel lekko uszczupliłam...zjadłam 2 pączusie, teraz łykam słodkie kamyczki orzeszki..i .mam obok kompot z porzeczek..:confused:...
O pępusiu też nic nie słyszałam. Co wiem- i potwierdzają to położne- to podobno kiedy jest pełnia księżyca to jest więcej porodów;-). Muszę więc za pamięci sprawdzić kiedy następny termin na pełnię..hihihih;-):-D
 
Makta-ja zawsze czytalam twoj nick Matka-jakys mi nie zwrocila uwagi to bym tego nie zauwazyla:-):-):-)

liiiviiia-ja tez jestem leniem:-D mam takiego lenia ze nadal siedze w pizamie, stosy garow, stosy ciuszkow do wyprania i wyprasowania, pelno papierow, dokumentow do poukladania, torba do szpitala nie spakowana, szlafroka nie mam .............normalnie jakbym miala nie wiadomo ile jeszcze czasu:-) A jakbym tak nagle dzis zaczela rodzic to SZOK brak organizacji;-) nie wiedzialabym co robic-pakowac sie, prasowac, prac, sprzatac....:-D

mam tylko nadzieje ze jak urodze to mi to lenistwo uleci:-D:baffled:
 
a i moze tylko jeszcze dodam ze mieszkam w mieszkaniu ktore jest w trakcie remontu-wszedzie pelno desek, puszek z farbami, pedzli, narzedzi itd :baffled::szok:
 
A ja juz wlasnie mam wszystko porobione i nie mam juz co wymyslec :confused: juz mi nawet do glowy przychodzilo zeby jeszcze raz wszystko poprasowac ale znowu stac tyle mi sie nie chce :sorry2::-D
 
Spoko Anek tak myślałam, że przyzwyczailas sie juz do tej Matki he he he a do tego statusu to jeszcze pare dobrych dni mi zostało :tak::tak:
I tez mam dzisiaj lenia...jedyna aktywność to wyjscie do sklepu (musialam sie zmusic ) i teraz wstawiłam pranie...i prasowanie tez mnie woła a ja udaję, że nie słyszę he he he
Ubranka zamierzam poprac po weekendzie bo w sobote jeszcze cos mamy dokupić...poza tym do pakowania tez mi jeszcze daaaaaleeeeko :) :-):-)
 
reklama
Do góry