reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Ja tez druga ciaze mam pepek odstajacy.. :confused::confused: i nikt jeszcze nie mowil,ze zle, a przeciez gin czy polozna to widzi przy kazdej wizycie..:baffled:
 
witajcie

u mnie narazie pogoda nawet ladna:tak: sloneczko:-)

szkoda ze syla28 sie nie odezwala-ja tez bym chciala zobaczyc "pierwszego wrzesniwego" bobaska:-)
 
to chodzilo o to ze w tym czasie jak jechala zeby nie wyszedl a nie ze w ciazy ogolnie jej odeszly wody i wlasnie nie moge tego zrozumiec :confused: moze jak wody odejda to pepek wpada i nie moze pozniej wyjsc ???
 
Ja tez nic wczesniej o pępku nie słyszałam...możliwe że chodzilo jej o cos kompletnie innego bo wiele kobiet w ciąży ma taki wystający pępek i wszystko jest oki...
Iwłaśnie wróciłam ze sklepu. Miałam iść tylko po banany dla ukochanego i odzywke do włosów a wróciłam dodatkowo z paczka chipsów, orzeszkami w miodzie, 3 czekoladami i 2 paczkami gumisi...he he he nie wiedziałam na co sie zdecydować wiec wziełam wszystko...jak szalec to szaleć :happy2::happy2::rofl::rofl:
 
jestem po wizycie kontrolnej ...
wszystko ok ... dzidziuś szaleje ;) wczorajsze dziwne kłucia i skurcze minęły także jest ok :tak:i się dowiedziałam że jak do 10 września nie urodzę czyli do mego terminu wg. usg to kładą mnie do szpitala ... w końcu coś wiem ...
 
Matka-no niezle:-), ja zauwazylam ze teraz mam wiecej dziwacznych zachcianek niz wczesniej-np dzis rano jadlam tosta z czekolada i zagryzalam paroweczka-smakowalo mi choc wiem ze to dziwaczny zestaw:-D:-D
 
reklama
witam i ja - wyspana
u nas deszczowo, ale dość ciepło.
Syla24 - wiem, że możecie gdzieś zakupić test do badania czy to wody płodowe czy nie , ale nie mam pojęcia gdzie.
: BoboSafe - test na wyciek płynu owodniowego dla kobiet w ciąży

Co do tego swędzenia ciała to też miewam , nieraz wieczorem, albo w nocy; w dzień raczej nie. Za tydzień mam wizytę spytam lekarza.nie mam żadnych krostek, ani nic-obejrzałam sie na ile mogłam. Ciekawe.
 
Do góry