reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
wiecie co a moze chodziło nie o pępek tylko o pępowinę, żeby się nie osunęła bo wiecie jak to może być przy odejściu wód.. może jakoś w skrócie ta babka powiedziała przez tel. tak jakoś mi się kojarzy to tylko z pępopwiną a nie z pepkiem matki:tak:
 
wiecie co dziewczyny ja kupiłam dzisiaj herbate z lisci malin ale na opakowaniu tylk pisze jak to parzyć w stosowaniu do kąpieli relaksacyjnej. pytałam kobity w sklepie jak to parzyć to mi mówi ze jak na opakowaniu. mówie jej za sie nie mam zamiaru w tym parszczyć tylko pić to mi powiedziała że tak jak każdą inną hebatę :wściekła/y:pytam więc jak się parzy każda inna herbata to mi powiedziała "no wie pani różnie no... zależy co to jest za zioło ale to to tak jak wsyzstko inne się parzy wsypać zalać odczekać i gotowe" i ten jej powalający uśmiech na gębie odsłaniający proteze z nfz:wściekła/y: wyszłam bo nie chcialam sie nerwować ale nie wiem dalej jak to parzyć. 2 łyżeczki myślicie wystarczą czy za dużo??
 
mi sie teraz chce z tego śmiac ale wtedy w sklepie to mnnie rozpacz ogarneła bo ja nie wiem co ona sobie myśli. słuchaj a moze ja mam to sobie wg niej zaparzyc tak jak do kąpieli i z wanny sobie odlewac codiznnei 2 szklaneczki?:-)
 
dziewczyny mam zapytanko :?))położna prosiła żeby zakupic podkłady poporodowe....latałam po rosmanach i takich tam i nic, pani w aptece powiedziała że kobietki zakupują bella baby ale to są pieluszki dla dzieci....mega pieluchy:))nio to wziełam ale teraz sie zastanawiam czy to na pewno o to chodziło???
 
dziewczyny mam zapytanko :?))położna prosiła żeby zakupic podkłady poporodowe....latałam po rosmanach i takich tam i nic, pani w aptece powiedziała że kobietki zakupują bella baby ale to są pieluszki dla dzieci....mega pieluchy:))nio to wziełam ale teraz sie zastanawiam czy to na pewno o to chodziło???

Mi w aptece też powiedziano, że właśnie takie "bella baby" kobiety biorą jako podkłady poporodowe ... no to kupiłam sobie paczkę (ok 4zł kosztuje).
 
reklama
kari ja kupowałam podkłądy poporodowe to są takie wielkie maty jakby z jednej strony z cerata jakby a z drugiej jakas wata czy cos takiego co wchłania wszystko. a te bella to są podpaski poporodowe. ja kupilam 2 podkłądy i zapalacilam 2,5 zł za sztuke
 
Do góry