reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
O kurczaki pieczone:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:...no to mamy pierwsza rozpakowaną wrzesnióweczkę he he he
Dużo dobrych myśli dla Syli. Dzielna mama i dzielna Kruszynka :) Dużo zdrówka dla nich!!!Witamy pierwszego dzidizusia!!!:tak::tak::tak::tak::tak:
Ptaszyna, Michasia...dziękuje za kilka słów...uspokoiły mnie :)
 
:happy::-D:-D:laugh2:
syla28 GRATULUJE CORY - czekamy na zdjecia i szczegoly

wszystkiego dobrego!!!


p.s. mialysmy termin na ten sam dzien:))
 
Syla Gratulacje!!!!
to ile przed terminem sie urodzils?

ja jesli chodzi o porod-moj pierwszy to bedzie to boje zie-ze 1. nie wiem kiedy sie zacznie-bo mam 9.5 tygodnia do terminu ale teraz moze byc w kazdej chwili akcja
2 nie mysle o bolu tylko o tym ,ze nagle intymnosc przestanie miec jakiekolwiek granice
mam w planie rodzic w basenie-jak sie uda oczywiscie- a nawet jak nie w basenie to obawiam sie ze przy parciach moge popuscic i jak to bedzie dla poloznej i lekarza nic nadzwyczajnego to dla mnie bedzie to szokujace-tym bardziej ze moj maz bedzie ze mna - i bede sie dziwnie czula w takiej sytuacji, krepujace dla mnie bardzo
jak tego uniknac?jakies rady?
 
Jezu aż mi ciarki przeszły!!!!!!!!!płakać mi sie chce i wogóle nie moge uwierzyć!!!!!!!!!!!!!!!Super nie spodziewałam sie że to już może sie zacząć!!!!!!!
Serdeczne gratulacje dla Syli!!!!!!!!!:-):-):-):-):-):-)
a wie ktoś jak sie nazywa moze uda mi sie wejsć na nasza klase:tak:
 
reklama
No właśnie miałam pisać,że zaglądam na naszą klasę,a tam kruszynka Syli.:-)
Dołączam się do opinii,że już się powoli wszystko zaczyna.:-)
Syla gratulacje ogromne!!!!!!!!!!! :happy::happy::happy::happy::happy::happy:
 
Do góry