reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

I ja witam po przerwie:-) Z mojej Julii Oliwii zrobił się Julian Oliwier :-D:-D:-D:-D W Polsce się okazało, że to chłopczyk:-D No i siusiaka sama na własne oczy widziałam. Pozdrawiam Was ciężarówki:-D
 
reklama
A ja mam juz dwoje dzieci - jak niektore z was wiedza i jakos nie pamietam abym krzyczala czy darla sie przy porodzie :-), cos tam jeczalam sobie pod nosem i przy Julce jak pisalam kiedys powiedzialam pielegniarkom ze ja robie sobie przerwe bo sie zmeczylam , to sie smialy ze mnie ze troche na to za pozno -
Dziewczyny - porod to indywidualna sprawa - jedne znosza tak , drugie inaczej i nie ma co sluchac innych ani co ogladac filmikow czy cos tam , jak przyjdzie czas to same bedziecie wiedzialy co robic ;-):tak:
Wiola - ja tam czekam u Ciebie zeby zobaczyc gdzie sa lepsi specjalisci - w Polsce czy w Szwecji:-D, dobrze ze imiona masz wybrane:-D:happy2::-p
 
Hej
ja zapracowana i przemeczona juz-a ostani dzien w pracy dopiero 20 sierpnia!
chyba sie powtorze kolejny raz- ale nie moglam znalezc nic na temat torbydo szpitala- moze jetem przemeczona...dziewczyny gdzie znajde watek o tym co zabrac ze soba do szpitala-bo chce juz kupowac i kompletowac gadzety!
pozdrawiam
 
Witam!!
Moze zdam relacje z wczorajszego USG: Moja córeczka jest zdrowiutka i śliczna usta ma po mnie a nosek po tacie. Lekarz potwierdził 100% dziewczynkę, sama widziałam:-D na początku malutka zasłoniła twarz raczkami i nóżkami (chyba się wstydziła) ale później sie odslonila i mamy piekny film z calego USG. Wazy juz 1710g, grubasek moj. Lekarz bardzo dokladnie wszystko tlumaczyl, pomierzyl malutka.....
Kasiunia to super wieści:tak:Ale rzeczywiscia malutka spora jest;-)Ale najważniejsze że zdrowiutka:tak::-)
I ja witam po przerwie:-) Z mojej Julii Oliwii zrobił się Julian Oliwier :-D:-D:-D:-D W Polsce się okazało, że to chłopczyk:-D No i siusiaka sama na własne oczy widziałam. Pozdrawiam Was ciężarówki:-D
To jak juz widziałaś tego siusiaczka to już chyba się raczej nic nie zmieni i zostanie Julian Oliwier:tak::-)Ja niestety jeszcze nie widziałam dowodu męskości:-(Wczoraj jak mnie zobaczyła koleżanka pierwszy raz jak jestem w ciąży powiedziała że brzuszek mam ewidentnie na dziewczynke...ale ja tam juz nie wierze w takie tam wyglądy zewnetrzne..mam w brzusiu Adrianka i juz:tak:;-):-p

A tak wogole to jestem dzisiaj taka szcześliwa, w końcu przyjechał po nas mój mężus i zrobił nam niespodziankę, był o dzień wcześniej, nie możemy się z Oliczkiem nacieszyc, tatuś zaraz wział nas na zakupiki i kupił Olisiowi basen do ogrodu, a najsmieszniejsze jest to że kazał sobie go rozłożyć u babci w blokach:-D:-D:-Dpowiedzielismu mu że jest taki duży basenik że się zmieścić tylko w naszym ogrodzie:tak::-pteraz moi panowie śpią a ja juz nie moge się doczekać kiedy się obudza:tak:;-)

miłego popołudnia kobitki:-)
 
Karotka jestem dumna! :tak::-D:-D
agawa spora już Twoja dzidzia! :-D
moje maleństwo też chyba jakoś inaczej się ułożyło. Przez ostatnie dwie noce brzuch mnie bolał, ciągnął i wszystko naraz i dziś ma inny kształt - dziecię jakąś pozycję nową sobie wybrało chyba :confused:
Olgha bzdura z tym krzykiem jak nic. Bo jest on jedną z lepszych form oddychania, poza tym podczas krzyku m.in.endorfiny się wydzielają i trochę to zmniejsza ból... Jak się chce to można wrzeszczeć! :tak:
Kasiunia Twója córeczka też już wyrośnięta ładnie jest :-D
Oli w końcu z mężulkiem... Trochę tej rozłąki było..... ;-)
 
Hej
ja zapracowana i przemeczona juz-a ostani dzien w pracy dopiero 20 sierpnia!
chyba sie powtorze kolejny raz- ale nie moglam znalezc nic na temat torbydo szpitala- moze jetem przemeczona...dziewczyny gdzie znajde watek o tym co zabrac ze soba do szpitala-bo chce juz kupowac i kompletowac gadzety!
pozdrawiam

tutaj szczegóły : https://www.babyboom.pl/forum/wrzesien-2009-f278/torba-do-szpitala-co-w-niej-24213/

a ja jeszcze 4 dni, fakt ,że dość intensywne te dni będa w pracy, ale tylko 4 :tak::-D:tak: zrobiłam też wywiad co ijak ze zwolnieniem, macierzynskim , kiedy i jakie pisma wiec luzik ..... tylko wypoczywać ...... :tak:
 
Ja też mam tyłozgięcie- ale ból pleców wiązal się u mnie z kolką nerkową. Najlepiej zrobić badanie moczu i sprawdzic czy z nerkami wszystko w porządku. Lekarz prowadzący na pewno wszystko sprawdzi.
 
wiolawb rychło wczas się kapłam, że wróciłaś, ale twoje posty są takie tyci tyci :-D
Witam znów :-D ochłoń troszkę i wdrażaj się znów pełną parą bo brakowało Cię tu.. i kochana rozumiem jak się teraz czujesz... jak byłam w Irlandii to też musiałam ochłonąc po odwiedzinach w Polsce... Boże jak mi wtedy odbiło... kiedy tak gwałtownie i drastycznie szybko zmieniam otoczenie to zauważam, że zmieniam tez swoje zachowanie... nieraz mnie to drażni.. po czym przechodzę nad tym do pożądku dziennego... a kiedy zmieniam otoczenie kolejny raz, to znów to samo.. zawsze mam do siebie pretensje, że udaję kogoś kim nie jestem:baffled: i tak właśnie miałam... jak wyjechałam do Irl i poznawałam nowych ludzi, to była taka nowa Eli... jak pojechałam na urlop do PL, to była znów stara Eli... a jak wróciłam do Irl to znów ta stara NOWA Eli... ale to chyba normalne, ze w pewnych kręgach zachowujemy się tak a nie inaczej bo np nie wypada czy coś... chyba byłabym sobą pełną parą gdybym mieszkała w PL(bo mi się tu podoba wizualnie.. przyroda itp) wśród moich wspaniałych znajomków i rodziny, ale żeby mentalnośc ludzi była taka jak w Irl... czyli każdy ma z nosie jak wyglądasz, z kim wyglądasz i gdzie wyglądasz... a już najmniej ważne jest to co gdzie jak i z kim robisz... oj.... dałabym popis :-D
 
reklama
Hej
ja zapracowana i przemeczona juz-a ostani dzien w pracy dopiero 20 sierpnia!
chyba sie powtorze kolejny raz- ale nie moglam znalezc nic na temat torbydo szpitala- moze jetem przemeczona...dziewczyny gdzie znajde watek o tym co zabrac ze soba do szpitala-bo chce juz kupowac i kompletowac gadzety!
pozdrawiam

Jest osobny wątek we wrześnióweczkach o torbie do szpitala. Ale ja bym Ci proponowała raczej iść do szpitala, w którym będziesz rodzić (ew. do szkoły rodzenia), tam się dowiesz najdokładniej, bo każda porodówka ma inne wymagania. Najlepiej popytać położną, bo one wiedzą dokładnie co może Ci się przydać, a nie w każdym szpitalu jest tak samo. Ja się na przykład wczoraj dowiedziałam, że rzeczy na porodówkę u nas nie można przywieźć w torbie podróżnej, tylko muszą być w reklamówce (ze względów higienicznych). Nie wiem czy tak jest wszędzie, pewnie nie, ja się zdziwiłam, ale w sumie muszę przyznać rację.
 
Do góry