reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ostatnia edycja:
reklama
jeju ja już nie kupuje ubranek mam ich stosy;-)
Wiecie co, tak sobie myślałam że co mi tam humory ciążowe. W końcu omijają mnie szerokim łukiem wszystkie typowo ciążowe nieprzyjemności. A tu od dwóch miesięcy mam napady takie że chce mi się płakać "z byle powodu", jak się złoszczę to jak normalnie by mi przeszło to teraz jak osa i jestem... chorobliwie zazdrosna :growl: Mój chłopak pojechał dziś na urodziny kumpla. Pojechał beze mnie bo miał być DJ, głosna muzyka, mnówstwo pijanych osób i sama bałam się jechać w trosce o małego.:zawstydzona/y: Ja nie przypuszczam że chłopak zrobi mi jakieś świństwo, ale fakt faktem gotuje się w środku i nie mogę znaleść sobie miejsca bo mnie zazdrość nosi. Do tego ma tam byc go głupkowata eks. Wrrr...:growl: Oj nogi bym z du** powyrywała.
Ah te hormony :rofl2:Nigdy nie byłam tak zazdrosna o faceta.:rofl2:
Ale i ja miło spędzam wieczorną sobotę. Zaraz się zabieram i jade do koleżanki na noc. Taki babski wieczorek. :-):tak:
 
EWA zorientuj się czy w tym tesco są ubranka, bo nie wszystkie mają, a co do cen i jakości to naprawdę jest tanio i dobrej jakości, my kupiliśmy prawie całą wyprawkę w tesco


Dzieki ,w takim razie wyśle do tesco w stargadzie M bo tam pracuje niech sprawdzi ,a w Pile teściowej sie zapytam, niech luknie. W którymś napewno bedzie. :tak: ,uff... dobrze ,że są markety bo w tych "normalnych" sklepach to ceny z kosmosu.
 
jeju ja już nie kupuje ubranek mam ich stosy;-)
Wiecie co, tak sobie myślałam że co mi tam humory ciążowe. W końcu omijają mnie szerokim łukiem wszystkie typowo ciążowe nieprzyjemności. A tu od dwóch miesięcy mam napady takie że chce mi się płakać "z byle powodu", jak się złoszczę to jak normalnie by mi przeszło to teraz jak osa i jestem... chorobliwie zazdrosna :growl: Mój chłopak pojechał dziś na urodziny kumpla. Pojechał beze mnie bo miał być DJ, głosna muzyka, mnówstwo pijanych osób i sama bałam się jechać w trosce o małego.:zawstydzona/y: Ja nie przypuszczam że chłopak zrobi mi jakieś świństwo, ale fakt faktem gotuje się w środku i nie mogę znaleść sobie miejsca bo mnie zazdrość nosi. Do tego ma tam byc go głupkowata eks. Wrrr...:growl: Oj nogi bym z du** powyrywała.
Ah te hormony :rofl2:Nigdy nie byłam tak zazdrosna o faceta.:rofl2:
Ale i ja miło spędzam wieczorną sobotę. Zaraz się zabieram i jade do koleżanki na noc. Taki babski wieczorek. :-):tak:

Ja niestety ubranek jeszcze malutko mam i dlatego musze sie wziąśc za porządne zakupy. Zazdrość hihi skad ja to znam:-). Mój chociaż jest w lesie na poligonie i dzwoni jak może ,to i tak mi głupie mysli przychodzą do głowy ,a więc nie jesteś sama. Zazdrośnica to ja zawsze byłam ,chociaż nie daje mi powodów ,ale teraz to już na amen. Za każdym telefonem powtarzam ,żeby tylko był grzeczny bo wrazie "w" ukatrupie jego i ją :-D :-D Miłej zabawy na babskim wieczorku, zazdroszcze, ja dziś niestety znowu sama w domku :-( tylko psa mi siostra podrzuciła na wekkend bo wyjechała i dodatkowy problem, ale jeszcze tylko dwa tygodnie i miesiac bede sie mężusiem cieszyć. :-)
 
Mam inne pytanie do Was: czy wiecie jaka macie na dzien dzisiejszy dlugosc szyjki?? Naczy jaka jest dobra a jaka za krotka czy jaka powinna byc przed porodem??
Nie wiem jakie są normy, mi na usg wyszło 41 mm i lekarz powiedział że to ok a jakby była poniżej 30 mm to musiałabym mieć założony krążek podtrzymujący
Przy 3 skokach powyżej 140 mam się udać na wcześniejszą wizytę do poradni. Kolejną mam 9 lipca. Mam nadzieję, że jak się znowu odważę nakłuć to wszystko będzie ok. Póki co mam schizy ku temu.
Ja się przezwyczaiłam, a nawet kłuję się dużo częściej bo ciągle się martwię czy mi się cukier nie podniósł. Raz po sniadaniu miałam powyżej 160 i tego dnia kłułam się z 15 razy. Jeszcze poza krwią muszę badać cukier w moczu, mam takie specjalne paski ale zawsze wynik wychodzi mi negatywny na szczęście.
 
hejka
powiedzcie mi czy któras iala juz z was KTG?? jak tak to jakie tętno miał dzidzius? lub na usg jakie tętno wam mówili.moja na ktg wczoraj miala wysokie czyli tachykardie i to mnie martwi, w pon.bede rozmawiac o tym z lekarzem:-(
Ja z poprzedniej ciąży pamiętam że tętno dzidziusia było ponad 120, 140
 
Widzę że temat glukozowy znowu na tapecie;-)Ja zaplanowałam badanie na 27 tydz.bo przyszły to będzie ostry zamęt przez tą przeprowadzkę ,więc odpuszczę sobie atrakcyjne kłucie narazie.
Dziś strasznie senny dzień ,po obiedzie tak nas ścieło że 2 godz .spaliśmy z małżem jak zabici.Ale pogoda się w końcu poprawiła i moze ruszymy sie na noc teatrów na rynek.
Powoli pakuje i sprzątam ,najgorsze pakowanie szkła i garnków jeszcze przedemną:-p
Alex-ja najgorsze humorki w 1 trym.jednak miałam -teraz znowu bierze mnie strasznie na przytulanie i małż czasami się denerwuje bo tylko bym mu na szyji wisiała:-)
Wogóle opanowała mnie straszna jazda na kotka-dokładniej na słodkiego kremowo białego persa .Mamy spore podwórko i jedna sąsiadka ma błękitnego dużego a w oknie obok zawsze siedzi taki biały słodziak.M.wkurzony bo żadnych zwierząt nie chce a ja go męcze ciągle...
Już nawet sobie upatrzyłam na allegro-czyż nie jest piękny???
Kotek perski, pers BARDZO PIĘKNY!!! (660268159) - Aukcje internetowe Allegro
 
Jeśli chodzi o badanie na cukier to ja bedę miała dopiero w lipcu, czy nie bedzie to za późno///????????:sorry:

Olgha współczuję przeprowadzki i życzę by poszła gładko o ile można ją tak przejść:-p:tak::tak:wiem coś o tym, sama przechodziłam to w kwietniu brrrr:-p

Alex apropo zazdrości to ja jestem podobnie jak Ty strasznie zazdrosnaaaaa:wściekła/y:własnie mjój mężuś jedzie na półtorej tyg do Niemiec doglądać swoich pracowników a mnie coś trafia:sorry::wściekła/y:od razu wyobrażam sobie Bóg wie co:-p wiadomo bedzie spał w hotelu nie moge tego przeżyć:sorry: jak ja przeżyje ten okres brrrrrrrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::szok::sorry:najgorsze jest to że ja strzelam mu fochy i zabraniam tam jechać:sorry::-p on tłumaczy mi że musi ze to jego praca, że pańskie oko konia tuczy, że mnie kocha i tylko mnie ale jakos i tak jestem zazdrosna:-p:sorry::-p:sorry:
 
reklama
syla28 ja miałam ktg robione i przypadkiem dowiedziała sie że mały ma tętno 140 raz chyba 150 bo miałam dwa razy ale w tak "wczesnej ciąży " czyli ok 23tc tetno jest mało wyłapywalne że tak powiem tzn tak lekarz powiedział z ktg robili mi aby sprawdzić czy mój twrady brzuch nie jest ekektem skurczów macicy pozniej nawet odłączyli mi tą pelote do pomiaru tętna dziecka bo ciągle jak sie ono przekręciło to maszyna piszczała jak szalona. ponoc ktg najlepiej jest robic od 30 tc wtedy jego wunik jest miarodajny jezeli chodzi o tętno tyle wiem...:-)
 
Do góry