reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Nie wiem jakie są normy, mi na usg wyszło 41 mm i lekarz powiedział że to ok a jakby była poniżej 30 mm to musiałabym mieć założony krążek podtrzymujący

kurcze - ja mam 30mm - gin w szpitalu powiedział, ze widywał dłuzsze, ale mój prowadzący stwierdził, że jest to standard krajowy, to ja już nie wiem...
a inne ciężarówki miały mierzone? jakie macie długości?
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)
Rzadko się ostatnio odzywam,bo mam problemy z moim jakże fantastycznym facetem...Ale zaglądam do was regularnie i teraz jakoś postaram się więcej pisać ;-)
Piszecie tutaj cały czas o długości szyjki,a ja chyba nigdy nie miałam mierzonej. :sorry: Tzn.nie mam pojęcia jaką mam, gin mi nic na ten temat nie mówi. Powinnam zapytać?
We czwartek do niego idę,to się podpytam. I za tydzień w końcu zebrałam w sobie siłę na dentystę:-D. Jak będę dzielna,to każę pani dentystce dać mi lizaka. Jak byłam mała,to mi czasem dawali.:-p
Dzisiaj mam urodziny, nie chwaląc się oczywiście (inny by się chwalił,ja tylko wspominam...),w związku z czym postanowiłam sobie,że nic mi nie zepsuje humoru, nawet mój hmm mężczyzna. Zaopatrzyłam się w ciasteczka wiśniowe i może później skuszę się na taki symboliczny kieliszek wina albo szampana. :-) A jak nie,to pójdę po Karmi. :-D
Pogoda dzisiaj ładna, bynajmniej nie depresyjna,więc ten dobry dzień zaczęłam od wstania prawie w środku nocy, tj. o 9:00 i zamierzam się dzisiaj cały czas uśmiechać.:-) Buziaki
 
no własnie jak to jest z tą szyjką? ja tylko co wizytę słyszę "OK ujście zamknięte"
niewiele mi to mówi... tyle tylko wiem, że jest ok.. ale czy długośc szyjki ma się jakoś do ujścia?
 
hejka
powiedzcie mi czy któras iala juz z was KTG?? jak tak to jakie tętno miał dzidzius? lub na usg jakie tętno wam mówili.moja na ktg wczoraj miala wysokie czyli tachykardie i to mnie martwi, w pon.bede rozmawiac o tym z lekarzem:-(

Sylus ja juz tez mialam KTG pare razy robione z uwagi na moje dolegliwosci ale zawsze lekarz mowil ze b. ladnie badz b.dobrze ostatnio zapytalam i on ze tak srednio 140...Moj tez jest duzy i serduszko latwo zlapac gorzej utrzymac bo ja przychodzilam na KTG to uciekal po calym brzuchu z lewej na prawa i z powrotem i sie baba smiala ze tak to caly dzien bede tu lezec :-)
 
Moja szyjka ma nie caly 1 cm tak było 2 tyg temu ale w środę założony będę miała krążek. Wiem też że jest otwarta i wypełniona już czopem:( Więc spieszno mi do tego aby jak najszybciej założyć krążek. Teraz lecę na antybiotyku aby pozbyć się bakterii przed założeniem. Leżę ciągle i nic kompletnie nie robię a jak wstanę to tylko do łazienki a tak by sie chciało wyjść na chwilę na powietrze...Udanej niedzieli wszystkim:)
 
Karotka wszystkiego naj naj naj i oczywiście unormowania stosunków z facetem.
Naftalanek oby do środy, trzymaj się i odpoczywaj dużo a na pewno wszystko będzie oki.
Ja spadam gotować zupkę, leń dzisiaj ze mnie okropny tylko bym leżała i nicnierobiła.Ale chociaż pogoda dziś u nas piękna i cieplutko.
 
Witam w tą niedzielną słoneczną pogodę.

Ja pewnie zacznę organizować wyprawkę w lipcu.Mam już wybrany wózek ze skrętnymi kołami - nazywa się polski bliźniak i jest na allegro.Myślę że dziewczynki będą zadowolone ze swojej bryki :-).U mnie z wyprawką będzie akcja razy dwa więc pewnie też się skuszę na to Tesco.Czas nam upływa,dni się wykruszają a dzieciaczki dorastają.Nawet się nie zorientujemy jak będziemy się chwalić swoimi maleństwami na fotkach.Słonecznej i radosnej niedzieli Wam życzę.
 
A u mnie Dziewczyny troszkę jakby lepiej z tym pęcherzem, więc powoli wizja szpitala odchodzi:-) twu twu- żeby nie zapeszyć. Torba w razie "w" przygotowana-ale mam nadzieję, że się nie przyda. Teraz idę robić gofry- będzie test nowej gofrownicy:tak:
 
reklama
Karotka wszystkiego co najlepsze, smacznych ciasteczek, przepięknej niedzieli i dużo radości z ciąży i dzidziusia. Wszystkiego naj naj!!:-D

naftanalku z całych sił trzymam kciuki!!:tak::happy:

Moniczka mam nadzieję, że torba nie będzie potrzebna! ;-)
 
Do góry