reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam,melduję się w całej okazałości,czytam sobie teraz BB ponieważ cosik nie mogę zasnąć.Noszę w brzuszku dwie dziewczynki a termin mam na wrzesień.:-)


Witaj ! Tak się składa, że i ja spodziewam się dziewczynek :-) Właśnie jestem na etapie wybierania wózka i choć, nie ma zbyt wielkiego wyboru w wozkach bliźniaczych, to nie mogę się zdecydować...
 
reklama
Witaj ! Tak się składa, że i ja spodziewam się dziewczynek :-) Właśnie jestem na etapie wybierania wózka i choć, nie ma zbyt wielkiego wyboru w wozkach bliźniaczych, to nie mogę się zdecydować...
Witajcie, jestem mama ośmimiesięcznych bliźniąt, chętnie cos doradzę, początki mam juz za sobą:tak::tak::tak:Jedno wiem- nie taki diabeł straszny:tak:;-)
 
Zmierzch ?o wampirach?to będę musiała sprawdzić bo lubię takie mroczne klimaty.Jak lubicie sagi to polecam ''Czarownice z Mayfair''Anne Rice-barzdo wciągająca -bez tandetnie krwawych scen tylko barzdiej realistyczna.

Olgha na mroczne klimaty to się za bardzo nie nastawiaj. Książka faktycznie fajna, mnie wciągnęła, przeczytałam wszystkie 4 części, ale jest to bardziej romans z wampirami i wilkołakami w tle niz horror.
 
Witaj Gemini81

Jeżeli chodzi o wózki to ja wypatrzyłam całkiem fajny na allegro ze skrętnymi kołami.Ma to znaczenie gdy jest dwójka dzieci ponieważ nie będziesz tak bardzo dźwigała podnosząc i nadrzucając wózek.Nazywa się polski bliźniak wielofunkcyjny i kosztuje 750 zł.Drugi godny polecenia ale bez skrętnych kół i troszkę droższy to Tako Duo Driver, kosztuje 1100 zł.

Witaj Aga1480

Fajnie że chcesz nam posłużyć pomocą.Mam takie pytanie - słyszałam że na początku bliźniaków nie powinno się rozdzielać i powinny spać w tym samym łóżeczku.Jaka jest twoja opinia na ten temat.

Drugie pytanie mam takie - czy ta poduszka w kształcie półksiężyca do karmienia rzeczywiście jest taka dobra i jak ty sobie radzisz z karmieniem dwójki małych smyków.

Kolejne pytanie - jak to stwierdzić czy bliźniaki są jednojajowe bo ponoć takowe są moje dziewczynki.

Narazie tyle :-) czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

Romcia81
 
witajcie widze ze trafilam w odpowiedni temat:-(
ja wczoraj w spzitalu bylam i mialam powtórke testu z glukozy i wyszło 160:-( w poniedzialek znowu mnie przyjmą na oddzial i będe miala konsultacje z diabetologiem.al juz dzis uwazam na to co jem i ile. i zupelnie nie wiem co jeść:-(
na KTG skurczy nie bylo, mocz mam super w kocu!!! no i krewka tez bez zarzutu. USG mi nie zrobili:-( moze w poniedzialek.
 
no właśnie.. w recenzjach piszą romans/horror i ja się bałam sama to oglądać i czekałam aż Misiek wróci... później się kazało, ze spokojnie mogłam sama obejrzeć :-D o książce też piszą romans/horror :-D
 
Zmierzch ?o wampirach?to będę musiała sprawdzić bo lubię takie mroczne klimaty.Jak lubicie sagi to polecam ''Czarownice z Mayfair''Anne Rice-barzdo wciągająca -bez tandetnie krwawych scen tylko barzdiej realistyczna.
Zmierzch raczej nie zaskoczy Cię pozytywnie :no: To książka zainspirowana "pamiętnikami wampirów" i łudząco do niej podobna. Mnie się nie spodobała.
Anne Rice czytałam sagę Wywiadu z wampirem i chętnie sięgnęłabym po coś jeszcze tej autorki.:tak:
 
Kroptusia jeśli proszek ten sam, nie znaczy, że nie może uczulić. Właśnie długotrwałe używanie tych samych środków chemicznych może powodować alergię. Ja od chemii piorącej nabawiłam się tego o czym pisze agawa - atopowe zapalenie skóry. I niestety co jakiś czas odzywa się znowu. Zaczęło mi wracać na początku ciąży. Uratowałam się tym, że po każdym praniu robię dwa płukania samą wodą. Pomogło :tak:
Przy większym stresie tez czasem pojawi się wysypka, ale nie trzyma tak długo...
Co do testów alergicznych, to zwykle robi się je wczesną wiosna lub jesienią... chyba...
mam nadzieję, że przejdzie niebawem
Myha cieszę się, że z dzidzią wszystko dobrze!! :-D
Moniczka zdrówka dla Ciebie!!
Jogobelka gratuluję! :-D
Princi widzę, że zakupki rozpoczęte! ;-)
Co do wyposażenia, to w sumie mam tyle co nic. Ostatnio kupiłam dwie buteleczki i wsio. Kiedyś 3 pajacyki na allegro. Kilka sztuk dostałam. A z resztą będę walczyć od lipca...:tak:

Dziewczynki oby Wam z tym cukrem się unormowało! Zdrówka Wam życzę!
 
A ja nie uwazam ze to taki tragiczny pomysl..bo jesli lekarz naprawde zrobil cos dobrego np uratowal ciaze, zapobiegl jakiejs chorobie itd... do dlaczego nie? Wsrod moich znajomych i rodziny jednak czestszym podziekowaniem sa dobre czekoladki i kwiaty dla lekarza ktory sie opiekowal badz odbieral porod i dla salowej (o ile na to zasluzyla). Co do koniaka...nie ryzykowalabym... bo moze jest abstynentem ;)
 
reklama
Romcia, ja właśnie nad tym Tako duo driver się zastanawiam, choć Tako właśnie wypuściło też nowy model, duo jumper, który ma skrętne kółka, tylko jest strasznie szeroki... A kiedy Ci powiedziano, że Twoje córeczki są jednojajowe? Mnie w 14 tygodniu mówiono, że są dwuowodniowe, dwukosmówkowe, więc pewnie dwujajowe, a w 21 tygodniu okazało się, że jest jedno łożysko i w końcu stanęło na tym, że nic nie jest oczywiste.

Aga, ja też właśnie chętnie bym się dowiedziała czy małe powinny na początku spać w tym samym łóżeczku, a więc czekam z niecierpliwością na odpowiedź. A czy rodziłaś naturalnie czy przez cc?
Pozdrawiam!!!
 
Do góry