reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Oglądnęliśmy z małżem ''zmierzch'' i faktycznie takie romansidło ale nie pzresycone kiczem więc dotrwaliśmy do końca.Wczoraj w pracy zaczęłam przerabiać ''czystą krew''-już 3 odcinki zaliczyłam i całkiem ok.Współczesne wampiry w Nowym Orleanie.
Alex-mogę Ci pożyczyć kilka tomów,tylko zastanawiam się jaką drogą -mam w sumie ciotkę która kursuje z krk .do wawy bo tam mieszka -musiałabym pogadać ,a jak nie to pocztą.
 
reklama
Vanilla-właśnie jak już prezent to dla położnych które opiekują sie nami i dzieciaczkami po porodzie-bombonierka dużo nie kosztuje a zawsze to miły gest szczególnie jeśli jesteśmy zadowolone z opieki na odziale...
 
Syla, ja zauważyłam, że skacze mi cukier po mleku i płatkach, odstawiłam to całkowicie, staram się nie jeść słodyczy, ale jak zjem cukierka jednego czy dwa to też się nic nie dzieje. Dostałam taką książeczkę w poradni gdzie są opisane produkty, które można jeść, takie okazjonalne i zabronione. Znalzłam to w internecie: co_jesc - Novo Nordisk Polska Mam tą książeczkę i wg tych wskaźników się staram odżywiać.
Kompletnie nie skaczą mi cukry po pieczywie pszennym, ziemniakach, całkowicie wyeliminowałam z jadłospisu winogron oraz banany, za którymi przepadam i objadałam się nimi w dużych ilościach. Z owoców nie szkodzi mi arbuz, truskawki i brzoskwinie/nektarynki. Nie piję napojów gazowanych ani soków, jedynie wodę niegazowaną i herbatę malinową, ale z 1 łyżeczką cukru bo inaczej nie umiem i też jest ok. Pewnie dostaniesz w poradni glukometr i będziesz musiała potestować co i jak. Po czym cukier masz w normie a po czym Ci skacze.
 
rezeda dzięki za ten link, na pewno się przyda i jak narazie wiem że cukru mam 86,2 na czczo a 187,5 po godzinie, nie mam jeszcze wyników po 2 godzinach mam nadzieję że się odnajdą w przychodni bo 3 raz pić tego świństwa nie mam zamiaru :szok:
 
Uważam, że rutynowe wizyty kontrolne, opieka nad nami etc są na bieżąco opłacane.
Wg mnie jest to obustronna wymiana usług i korzyści. My jesteśmy wdzięczne, bo ktoś się nami zajmuje, gin powinien być wdzięczny, bo dzięki nam zarabia. Ot wszystko.:tak:
Szczerze mówiąc nie wiem co musiałby zrobić lekarz, aby w moim mniemaniu zasłużyć na prezent. Chyba dziecko musiałby uratować, ale wtedy żaden prezent nie jest w stanie oddać radości i wdzięczności jaką czuje matka.

A jeśli już prezent to chyba DOBRY alkohol, bo w Polsce prawie każdy pije, a jeśli nie - na pewno ma gości którzy piją! :rofl2:
 
ja popieram jagooodkę, słono się płaci za wizyty i wymiana usług i korzyści jest tutaj jak najbardziej na miejscu... i wystarczająca. Uważam, swoje zgarniają i nie ma co się wykosztowywać, szczególnie w takiej sytuacji, że np butelka dobrego koniaku (bo przecież z badziewiem nie pójdziesz do doktorka)kosztuje troszkę, a za te pieniądze mam coś dla dziecka.
 
Kroptusia jeśli proszek ten sam, nie znaczy, że nie może uczulić. Właśnie długotrwałe używanie tych samych środków chemicznych może powodować alergię. Ja od chemii piorącej nabawiłam się tego o czym pisze agawa - atopowe zapalenie skóry. I niestety co jakiś czas odzywa się znowu. Zaczęło mi wracać na początku ciąży. Uratowałam się tym, że po każdym praniu robię dwa płukania samą wodą. Pomogło :tak:
Przy większym stresie tez czasem pojawi się wysypka, ale nie trzyma tak długo...
Co do testów alergicznych, to zwykle robi się je wczesną wiosna lub jesienią... chyba...
mam nadzieję, że przejdzie niebawem
QUOTE]

zle sie wyrazilam, na poczatku jeden a potem rozne jak gin powiedzial ze to na proszek kazal kupic jakis antyalergiczne kupowalam ten sam i NIC, a takze rozne i NIC i nagle cos :-) u mnie to wystepuje jak dlugo siedze badz stoje i przy stresie zawsze sa te czynniki...ostatnio nie nosze wogole skarpet i tez wystapila wiec to nie proszek, u mnie 3 osoby juz podejrzewaja ze to cos z krazeneim bo moja mama chorowala a dwa zawsze jak stoje dluugo siedze (praca) to wyskakuje mniej lub bardziej
 
hejka
powiedzcie mi czy któras iala juz z was KTG?? jak tak to jakie tętno miał dzidzius? lub na usg jakie tętno wam mówili.moja na ktg wczoraj miala wysokie czyli tachykardie i to mnie martwi, w pon.bede rozmawiac o tym z lekarzem:-(
 
reklama
Mam pytanko co do ciuszków z tesco. Jakie są ceny ?? Bo ja mam do najbliższego tesco ponad 60 kilometrów i nie wiem czy mi bedzie sie opłacać jechać, a musze też jeszcze troszke dokupić :-)


EWA zorientuj się czy w tym tesco są ubranka, bo nie wszystkie mają, a co do cen i jakości to naprawdę jest tanio i dobrej jakości, my kupiliśmy prawie całą wyprawkę w tesco
 
Do góry