reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Wiola witamy witamy :-D w końcu!

henrietta a czy na tym etapie to źle, że dzidziuś dupką do dołu sobie leży? Bo moja dzidzia właśnie taką pozycję sobie obrała...
 
Rezeda witaj w klubie, ja też na dietce. Ten glukometr nie jest taki straszny, można się przezwyczaić, ja trzymam się kilku podstawowych zasad diey i wyniki mam dobre, raz nawet pozwoliłam sobie na loda i wyniki były nadal ok, czekam jeszcze na wizytę u diabetologa bo niestety nie jest łatwo sie tam dostać.
 
dziewczynki... ja wam współczuję... każdą sekunę mojego życia wypełniaja myśli o słodkościach, a jakbym miała trzymać diete z powodu cukrzycy to jakiś hardcore :baffled:
pamiętajcie, że to jeszcze tylko 3msc! ;-)
 
oj kłucie ...nie zazdroszczę:no::no::no::no:
Ja jakoś nigdy nie mogę na czas Was doczytać choć staram się bardzo:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
tempo zabójcze

a ja też na diecie...takiej troszkę...ograniczam słodkie bo młodemu niepotrzebne a ja juz tyle ważę że kosmos...i coraz mi ciężej

ale raz w tygodniu sobie pozwalam na to i owo :)
 
no to nieciekawie z ta cukrzyca... u mnie na szczescie wszystko w normie... chociaz to!

narazie nie martwie sie zadnymi dietami bo moja waga i tak nie wrocila do stanu sprzed ciazy, takze poki co jem w miare tyle co wczesniej...choc na slodycze jakos nie bardzo mam ochote...
 
A ja juz waszych postow raczej nie nadrobie - tyle smarujecie ze po mojej kilkudniowej przerwie jestem w lesie :eek:
Ja czekam na przyszly czwartek na moje usg (polowkowe:happy::baffled: - dopiero teraz ), mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze
To swedzenie skory to naszczescie nie scholadza ciazowa , wyniki mam dobre , teraz czekam na wynik glukozy , i ogolne badania krwi , zobaczymy :happy:
Malo mnie ostatnio tu z Wami ale troszke sie u mnie dzieje i brak czasu i natchnienia na pisanie , mam nadzieje ze niedlugo to sie zmieni
Zycze wszystkim duzo zdrowka i cudnych kopniaczkow :laugh2::happy:
 
kto mi zrobi naleśniki???:zawstydzona/y:

Eli poprosze mojego M to ci zrobi ale będziesz musiała przyjechać na nie :-D no chyba że wyślemy kurierem i będą zapewne na wtorek ;-)

Vanila a ja te pierożki - chętnie skosztuję. :-D Nie mam weny na gotowanie. M wraca zazwyczaj o 16 z pracy więc od 15 myśle co by tu zrobić i zazwyczaj kończy sie z "pomyśle na...."

A teraz mam ochotę na truskawki z makaronem....:rofl2:
 
reklama
Do góry