reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Tyle piszecie o tym jedzeniu ze ja sie za nalesniki wzielam , ide smazyc ;-):tak:
Ze serkiem i truskawkami oczywiscie , a moj zlowik w brzuszku chyba doczekac sie nie moze bo stuka i stuka :laugh2::happy:
 
reklama
a Wy tylko o jedzeniu ........................:tak::-D:tak:

ja wogóle jakos ostatnio nie mam na nic weny, mam totalnego lenia i chyba juz nie mogę doczkac sie kolejnej wizyty i L4, bo chyba chciałabym juz odpocząć i sobie poleniuchować .... a nie wstawać na budzik.....:tak: byle do końca czerwca ....

a wszystkim życze zdrówka i dobrego samopoczucia ..... :-)

miłego ;-)
 
no dziewczyny jednak nie zrobilam tych pierogów... ale wieczorkiem bede robic suflet (z truskawkami jasna sprawa)...a o pierogi poprosze moja babcie..ona uwielbia kleic :-)

a i wymyslilam jeszcze cos pysznego... knedle z czeresniami ^^ tutaj sprawa ulatwiona, bo mama mi przywozi takie "gotowe na wszystko"..tzn w proszku, co tylko sie dodaje wody i mozna kulki robic, dodajac do srodka co tylko dusza zapragnie :laugh2:
 
vanilla właśnie poszłam do sklepu po pierogi z truskawkami i niestety były tylko knedle z truskawkami.. stwierdziłam, że pierogi to to nie są, ale można spróbowac.. jednak moja ciążowa zachcianka była mocniejsza i bardzo delikatnie naciskałam ekspedientkę, żeby jednak poszukała głębiej tych pierogów, bo jeszcze niedawno były i na pewno nikt ich nie kupił.. znalazła.. na samiutkim dnie :-D
 
A teraz mam ochotę na truskawki z makaronem....:rofl2:

ja lubie makaron z truskawkami zapiec.. wiecie tak na slodziuchno... czyli makaron gotuje, daje na niego truskawki, posypuje skruszonym twarogiem, a calosc polewam mikstura z jajka, śmietany i cukru waniliowego... Szybko i pysznie...

ej...my naprawde tylko o jedzeniu :szok:

a co najlepsze..moj połówek poszedl wlasnie po kolejna dostawe swieżych rzodkiewek ...specjalnie dla mnie..takie dzialkowe <hurrra>... a i na ciasto sie zalapie ... ale frajda... :rofl2:
 
już taki urok ciężarówek.. zauważyłam, że jak przez dłuższy czas rzadnej nic nie dolega.. psychicznie ani fizycznie i nie ma tematów jakichś szczególnych to schodzimy własnie na temat jedzenia... ale od samego początku jednogłośnie truskawi wygrały... od początku pojawiają się truskawki w naleśnikach, w pierogach, z makaronem, w galaretce, w serniku, w biszkopcie, truskawki z truskawkami itd... :-D ewentaulnie czasami jakaś kapusta się pojawi (Alex)
 
Jak sie dziewczyny odprezacie w chwilach wolnych? Jakas książka, film, muzyka?... Moze widzialyscie ostatnio cos fajnego, co mozecie polecic innym..
 
reklama
Vanila wątpię że drobna budowa ciała ma znaczenie co do donoszenia ciąży. Znam bardzo wiele bardzo drobnych kobiet, które urodziły nawet bliźniaki. Także spokojnie. Udało zajść ci się w ciążę więc już tamten lekarz ma minusa za swoje diagnozy!
Tak samo nie jedna kobieta urodziła mając tyłozgięcie. Kiedyś wyczytałam że tyłozgięcie to same problemy, a później znalazłam artykuł, który zaprzeczał tamtemu....
A skurcze i różne bóle są u każdej z nas różne. I pewnie ilu lekarzy tyle teorii.
 
Do góry