reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
syla24 ja miałam kiedyś dwa razy zapalenie nerek, ale to przed ciążą i raz wylądowałam w szpitalu, ale za drugim razem byłam w domu , brałam tabletki i jakoś przeszło, ale tak jak dziewczyny piszą to może być piasek zalegający i może trzeba więcej pić, żeby to rozpuściło się i zeszło!!Lekarz na pewno Ci wszystko wytłumaczy i zaradzi!!
jagoooodka z tą normą to chyba się pomylili , może napisali normę dla normalnego badania cukru a nie tego po obciązeniu, wynik masz super!!Mnie laborantka mówiła, że często się zdarza, że cukier przekracza 140 po godzinie a wcale nie jest to adekwatne do prawidłowego wyniku, bo godzina niekiedy jest za krótka na zbicie tego cukru przez organizm, wystarczy 10 min dłużej i wynik już wychodzi inny!!
A w ogóle wyczytałam, że dzieci od 26 do 29 tygodnia najwięcej śpią i wtedy mogą być mniej ruchliwe, tak więc na przyszłość co byśmy się nie bardzo martwiły jak nie będą nam za dużo dokuczać!!Życzę miłego dnia i super weekendu:tak:;-)
 
syla 28 ojej ty to masz pod górke cały czas:-(. ale trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze:tak: mam nadzieje ze w moim przypadku tez bedzie oki.
syla powiedz a jak u ciebie po tym zabiegu torbiela - nic się nie dzieje. cały czas się zastanawiam czemu ci go usuwali. ja tez miałam torbiela w tej ciązy i lekarze mówili ze powinien sam się wchłonąc no i rzeczywiście w 13 tyg już nie było po nim śladu:tak:
 
a u mnie w 14 tygodniu mial 7 cm na 8 cm i przemiescil sie z prawej strony na lewa, potem bylo gadanie ze to moze nie torbiel tylko guz, zrobili mi markery nowotworowe ale w ciązy one zawsze są zawyzone. no i decyzja o operacji. zaufalam lekarzom, po operacji mialam skurcze, bardzo bolalo ale dalysmy z malutką rade:-) teraz mam obrzydliwą blizne, ale trudno.
 
ale napisałyście dużo!czasami nie wyrabiam z czytaniem po całym dniu bez BB:)
Wczoraj rozpoczęłam 6 miesiąc!!!Dzień miałąm zabiegany bo klientka a potem odrazu na urodziny do córek znajomej-było pełno dzieciaków i sporo rodziców-wielkie lody z ogromniastą bitą śmietaną i kawa mrożona-dobrze że obiadu przed wyjściem dużego nie jadłam bo bym padła ;-)A i tak miaąłm zgage masakryczną do dzisiaj rano:baffled:
Śnięta cały dzień jestem ale to przez tą pogodę deszczową.
syla24-też przechodziłam zapalenie nerki na samym początku ciązy i było to moje pierwsze w życiu więc miałam problemy z dotarciem do przyczyny bólu.Niby mnie plecy bolały i trochę w pachwinie-poprostu ból promieniuje nie tylko od nerek tylko też od moczowodów -bo od tego zaczyna się zwykle -od zapalenia dróg moczowych :baffled:też mnie coś ostatnio piecze-zaczynam brać urosept od dziś i zobaczę...
 
rezeda dzięki ;-)

ewelin ja tez prywatnie chodzę i ceny są różne.
U mnie morfologia 5zł, a poziom cukru - 5,50zł.
Ale glukozkę kupowałam w aptece, w ośrodku tylko krew po godzinie pobrali.
 
Hej hej - zalazlam chwilke na pisanie:-D
Anek29 - dziekuje za dzieciaki
Margaret- widzisz my tez mamy problem z wyborem imion - Leszek to moj tesc wiec mam stycznosc z tym imieniem , ladne ladne , a tak naprawde to jak bedziesz miala wybrane pare imion - jak dzidzia sie urodzi to od razu bedziesz wiedziala jak spojrzysz na maluszka jakie imie z wybranych do niego pasuje , u mnie tak bylo z Adasiem , nie moglismy sie do konca zdecydowac ale jak tylko go zobaczylam powiedzialam do M : zobacz to nasz Adas ....:tak: i poplakalam sie ze szczescia , zycze udanego wyboru:happy:
Ciania - Gratulacje wielkie dziewczynki !!!!!!!
A ja obiecalam sobie ze dzis odpoczywam i pelen relaks , nie bede sie przemeczac , potrzebuje odpoczynku po ostatnich tygodniach a i tak polunie - balet corci, a wieczorem kosciolek - bialy tydzien corci ( tak to jest jak mamy dzieci - ciagle cos)
Ninonka - duzo zdrowka ;-)
 
przy zapaleniu nerek boli kręgosłup w odcinku lędźwiowym.
no to nieźle, a mnie kilka razy w nocy budził ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ale myślałam że to związane w powiększaniem się macicy, wcześniej problemy z siusianiem i ostatnio ból w boku który nie ustępował - mamy winowajcę. Dobrze że ide do gina we wtorek. Dzięki dziewczyny, teraz zaczyna się to wszystko układać w całość
 
reklama
Do góry