reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Jogobelka no właśnie wiem, że szykują się spore zmiany z tymi szpitalami w Sosnowcu, nawet chyba mają budować oddział typowo położniczo-ginekologiczny, ale do września to im na pewno nie wyjdzie!!A ja miałam rodzić na Zagórzu , ale czy to jest 3 to zabij mnie a nie wiem hihiih!!!Ale na Zagórzu chyba jest jeden szpital:):)A rodziłam tam też córcię!!Ale z tego co mówiła mi Iga moja ginekolog to jeszcze nie wiadomo, kiedy ich przeniosą , bo na razie lokum nie gotowe!!Moja kuzynka też rodziła w Tychach i teraz też ma zamiar bo jej ginekolog tam przyjmuje!!Pozdrawiam serdecznie:tak::tak:
 
reklama
A w ogóle to odliczam od dziś 100 dni!!!!:-):tak::-DNajpierw kupiłam maluszkowi super body i śpioszki z tej okazji, potem kupiłam Oliwce super geterki , spodnie i bluzeczke, a na koniec wylądowaliśmy w przedszkolu na pikniku rodzinnym, zabawa była superowa!!Dzieciaki w swoim żywiole, pełno konkursów, tańców i nagród!!Miły ten dzień , a teraz wskakuję na dwucyfrowe odliczanie:-D:tak:
 
Ania, moja córcia będzie Hania a wiem, że wielu ludzi mowi na Hanie Ania :) hihih tak sobie wlasnie pomyslalam
Chlopaka babcia mowila do mnie Hania:)) Podoba mi sie imie Hania:))

agawa75 dzieki;-) i gratuluje STUDNIOWKI, juz za 100 dni.......

Dzieki dziewczyny. Fajnie tak sie wyzalic;-) i znalesc zrozumienie:-)
 
I po połówkowym... tak długo czekałam a trwało tak krótko ;)
Pewniakiem wg gina jest to że będzie DZIEWCZYNKA
Mała ma 495 g i 22 cm ;)
Serducho bije 144/min
I pierwszy raz je słyszałam .... nawet mam nagrane i ciągle słucham ;)

Oj...tyle szczęscia ;)
Wszytko ok, zarówno ze mną jak i maleństwem, takie miłe wiadomosci to powinno się nagrywac na płytę i słuchać jak afirmację przez cały dzień ;)

No i termin się przesunął na 2 października wg USG
Pozdrawiam
 
Hej
Cinia -gratulacje- jakie imie wybierasz dla corki?

ja po 2 tygodniach zwolnienia ide zaraz do racy-oczywiscie 2 tygodnie lalo i wialo i bylo zimno- a dzis piekna pogoda,niebo blekit, jak moglabym poopalac sie ,popacerowac to bede siedziala w zatechlym biurze!trzymajcie kciuki i milego dnia:happy:
 
Kroptusia jestem w szoku jak czytam o tych szpitalach we Wrocławiu, faktycznie nieciekawie to wygląda:wściekła/y::wściekła/y:Wiesz ja miałam rodzić w jednym ze szpitali w Sosnowcu u swojej ginekolog i wiem, że też najprawdopodobniej się w tym czasie będą musieli gdzieś przenieść, bo jakiś remont się szykuje, ale mnie ginekolog powiedziała, że zabierze mnie do tego szpitala w którym będzie przyjmować, więc Ty też może pogadaj ze swoim ginekologiem i on też się Tobą zaopiekuje , w końcu bierze na to konto kasę za każdą wizytę:baffled::baffled:

no o tym samym sobie pomyslalam, ze skoro zamykaja szpital 10 sierpnia az do 30 wrzesnia to gdzies musi przyjmowac czy byc ten lekarz i tak zrobie...a jak nie to poprosze by mi zalatwil wejscie w innymi, oni sie wszyscy miedzy soba znaja wiec chyba nie bedzie problemu...poza tym M mi powiedzial ze nie po to place 150zl/mc by gin zrobil usg i wpisal wyniki w karte
 
reklama
Do góry