reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam ja już po USG, obejrzeliśmy dzidzię dokładnie i wszystko w jak najlepszym porządku:tak: oczywiście dzidzia spała, położna próbowała obudzić, ale nic z tego, tylko raz rączka ruszyła. Płeć poznaliśmy, będzie dziewczynka-Roksanka:-)
Od początku miałam przeczucia na chłopca, ale się nie sprawdziły i mieliśmy niespodziankę. Nastawiliśmy się bardziej na chłopca, ale i tak jestem bardzo szczęśliwa, że będziemy mieć małą księżniczkę:-)
 
reklama
ze swojej strony dziękuje. dlamnie to ta płeć nie była juz tak ważna jak fakt, że dzidzia jest zdrowa. :-)
kasiunia to przynajmniej miałaś siędobrze,b o położna mogłałatwo zbadać. KACPER mi się tak ruszał, że co chwile uciekał pani doktor obraz :laugh2:
 
dziewczynki ja ostatnio coraz mniej czasu mam, w pracy dużo pracy, więc potem nie mam sił zmagać się z komputerem w domciu, ale podczytuję... ;-)

Codziennie jakieś nowe wieści na temat płci :-D Gratuluję wszystkim mamusiom.
Mam nadzieję, że 18.05 też będę mogła się pochwalić :happy:

Sarenko strasznie się cieszę, że w końcu zaczęło się układać, że jesteście już w swoim mieszkanku!! :-D:-D

A teraz zmykam robić kolację mojemu lubemu ;-)
 
cześć dziewczynki. Gratuluję następnych chłopców i dziewczynek ( jak to jet że dzidzia śpi a tu da się podglądnąć:tak:) Fajnie że już wiecie. Ja dowiem się może 8.05 na usg 3d , chyba że dzidzia nie zechce się ujawnić. I mam nadzieję że nie usłyszę jakiś złych wiadomości bo troszkę się martwię:no: już tak fajnie czułam dzidzie i tak fajnie smyrała, a teraz jakoś nic się nie dzieje:-( tłumaczę sobie że może jak ja jestem zmęczona to dzi8dzia też, albo jak dużo chodzę to jej nie czuje, ale naprawdę się martwie.
 
reklama
ewelin - najprawdopodobniej Twoja dzidzia puka gdy śpisz! czesto tak jest!
moja rada: zjedz cała tabliczke czekolady i zrób sobie słabą kawke rozpuszczalną... połóż sie na plecach i czekaj... w ciagu pół godziny powinna sie odezwac! :tak: ja czasem maltretowałam ją jeszcze stetoskopem - wtedy dopiero sie wkurzała ;) :-D
daj znac jak sie odezwie :happy:
 
Do góry