reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Batka76 myślę, że skoro mdłości i wymioty pojawiły się u Ciebie stosunkowo późno, to raczej powinny szybko minąć - tak gdzieś czytałam. ;-) Więc głowa do góry :-D Pobojowiskiem się nie martw, jeszcze będzie czas, żeby ogarnąć a i dzieci przez tak krótki czas nie zapomną czego ich nauczyłaś przez kilka lat ;-)

princi ale fajny tekst!! Uśmiałam się, że ho! :-D

ninonka te krzyżowo lędźwiowe też mam. Ale ja je mam od zawsze teraz może częściej. Napada mnie, czasem trzyma kilka minut, łzy polecą i po chwili jak ręką odjął. Jeszcze w podstawówce robiłam badania na to i wyszło, że zdrowa jak koń jestem i widocznie tak ma być.

Wiola chyba głowa w końcu mniej boli, co? ;-):-D A co to za bajka?
 
Wiolawb ja też jestem ciekawa co to za bajka?! Miałam też taką ulubioną starą bajkę na kasecie Calineczkę i jakież było moje zdziwienie jak 2 lata temu znalazłam ją na CD!!!! Wyszły stare bajki jako Złota Kolekcja:)

Na ból głowy można np. Apap te leki co mają paracetamol.
 
Ostatnia edycja:
jagoooodka no ja sie prawie nie poplakalam ze wzruszenia nad tym tekstem, moja siostra tak samo :-D
 
Hello:tak: u mnie też wicher dokazuje że heej, ale i tak się na miasto wypuscilam bo mnie na grecką sałatkę wzięło i nie chciało odpuścić:-D Mniam..
Jeśli bóle krzyżowo lędźwiowe to na chłopca, to u mnie rośnie chłop jak dąb:-) nie mam ich cały czas, ale jak już złapią to ojojoj.. Zaczęłam 15 tydzień i z niecierpliwością czekam na ruchy bo już bym chciała wiedzieć że maleństwo jest ok i dokazuje, cóż pewnie jeszcze chwilę będę musiała poczekać:sorry:
 
reklama
Witam witam i juz nie wyrabiam - nadrabianie Waszych postow to jak praca w biurowa - ale sie zmeczylam:-D
Bole odcinka krzyzowo-ledzwiowego tez mam i mialam w kazdej ciazy , z Adamem od 5 miesiaca spalam na kanapie w pozycji pol-siedzacej , ale za to teraz moj malzonek sie zlitowal i na lozko kupilismy tz. memory foam , taka specjalna gabka na cale lozeczko i zapadam sie tam gdzie waze wiecej( moje 4 literki najbardziej) a reszta lezy prosto i wiecie co bol jest mniejszy :tak:, czuje sie bardziej wypoczeta po nocy a dodam ze przed ciaza nie mialam takich boli
Jak to mowia ciaza to nie choroba - tylko czemu cos nam ciagle dolega????;-)

Jagoooodka - a jak :-D:-D:-D Ćmi mi troszkę w tej głowie - ale nie jest źle ;-) No i się dotleniam kochana! Godzinny spacer - uważam za sukces, hehehe. A bajka pt. "królewskie echo" :-D

Spacerek to podstawa.......
No to ja ide poszukac tej bajeczki , a chyba nie musze pisac jaka jest moja ulubiona bajeczka?!
 
Do góry