reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczynki a bylyscie tu? :
Artykuł

Polecam ;-) To dla tych co sie wachaja zeby wejsc:-D

3. miesiąc - tato, mamo, to ja!
Mama już wie. Postarałem się o to. Wykorzystałem cały wachlarz możliwości: mdłości, huśtawkę nastrojów, senność, wrażliwość na zapachy, trądzik, zachcianki... W końcu cel uświęca środki, prawda? OK, może trochę przesadziłem, ale trzeba dziewczynę przywołać do porządku. W końcu będzie moją mamą. Musi o siebie dbać. Moja strategia przyniosła efekty. Mama już nie pali i dużo wypoczywa. Przestała wysiadywać po nocach przed komputerem. Ulżyło mi. Godzinami byłem ściśnięty jak sardynka. Kobieto! Ja mam już prawie sześć centymetrów i potrzebuję przestrzeni! Zaczynam przypominać człowieka. Mam już wszystko, co trzeba. Nawet powieki i paznokcie. Tylko głowa jakaś taka za duża. Za to twarz – poezja. Wyraźna szczęka, podbródek, całkiem fajna górna warga. Nosa jeszcze brak, są tylko dziurki. Ale ze mnie przystojniak. Mama jeszcze nie wie, ale wam zdradzę już ten sekret: jestem chłopcem. Wyrosły mi jądra i malutki penis (co jak co, ale ten to na pewno jeszcze urośnie!).
 
reklama
Ewelin a powiedz mi czy można stosowac znieczulenie w czasie ciąży u dentysty?

Ja mam małe ubytki więc obyło się bez znieczulenia i naprawdę nic nie bolało. Pani dr. powiedziała że jak trzeba to ona daje znieczulenie, tylko jakieś specjalne. A i dodała że w pierwszym trymestrze ona nie leczy zębów bo zwyczajnie się boi że coś się może stać, ale w drugim to już bez obaw.

Princi super to jest:-D
 
A ja właśnie niedawno wróciłam ze spaceru - dziś jest tak słonecznie, że aż normalnie trudno w to uwierzyć i tak ciepło na słońcu!!! Chociaż w cieniu nie jest już tak rewelacyjnie...ale mamy w końcu marzec. Mam nadzieję, że taka właśnie będzie pogoda między 10 a 20 kwietnia - wtedy to przyjeżdżają do Nas w odwiedziny Brat z Bratową - już się doczekać nie mogę!!!
 
ja byłam u dentysty od 4 miesiąca znieczulenie jest bezpieczne.A tak w ogóle nie potrafię zalogować się do wrześniówek.proszę o pomoc.
 
Jejjjku ja dziwaczeję hehehe Dzisiaj przez przypadek (w trakcie spacerku) przypomniałam sobie pewną bajkę, którą jako dziecko uwielbiałam słuchać (takie magnetofonowe nagranie) i tak mi wlazło w główkę - kaseta dawno dawno temu gdzieś zaginęła - a ja postanowiłam tej bajki poszukać w internecie - i znalazłam - jejjjjjku i słuchałam jak malutka dziewczynka i poczułam się jak sprzed 20 lat, OMG jakie to było fajne uczucie!!! :-D:-D:-D
 
ja byłam u dentysty od 4 miesiąca znieczulenie jest bezpieczne.A tak w ogóle nie potrafię zalogować się do wrześniówek.proszę o pomoc.
toja - witaj na wrześniówkowym forum!!!

hej dziewczyny co mozna brac na bol glowy??:-(
dranius - nie chcę tutaj mieszać, bo się teraz bardziej w szwedzkich lekach orientuję - ale prawdopodobnie podobnie jest w Polsce - Panodil nazywa się w Szwecji i podejrzewam, że polskim odpowiednikiem jest chyba panadol - ale spróbuj najpierw z amolem, którym powinnaś posmarować sobie skronie - widać, że niektórym pomaga, a jest w 100% mniej "inwazyjny" niż jakiekolwiek tabletki.
 
Jejjjku ja dziwaczeję hehehe Dzisiaj przez przypadek (w trakcie spacerku) przypomniałam sobie pewną bajkę, którą jako dziecko uwielbiałam słuchać (takie magnetofonowe nagranie) i tak mi wlazło w główkę - kaseta dawno dawno temu gdzieś zaginęła - a ja postanowiłam tej bajki poszukać w internecie - i znalazłam - jejjjjjku i słuchałam jak malutka dziewczynka i poczułam się jak sprzed 20 lat, OMG jakie to było fajne uczucie!!! :-D:-D:-D
tak to juz jest czasem a potem ta baje bedziesz swojemu dziecku puszczała:-)
 
reklama
Do góry