reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam po weekendzie:-)
Reniferku jestes:tak:To superrrr ze wyjazd sie udal:tak:

Witam rowniez nowe mamusie:happy:
Asia Stasia przykro mi ...nastepnym razem!!!
Niononka i inne wyczekujace dzisiejszego dnia-powodzenia!!!:-)

Ninonka wszystkiego naj naj najlepszego kochana w Twoje swieto, zeby dzidzius sie prawidlowo rozwijal i we wrzesniu zdrowiutki przyszedl na ten swiat!!! Spelnienia marzen, sto latek i czego sobie zyczysz!!!!!!Buziaki

Ja nadal pakowanko...sloneczko pieknieee swieci, wiosna wiosna :tak::tak::tak:Ide na obiadek bo jestem glodna jak wilk:szok::-D:-D:-D
 
reklama
No tak NIONKA sto lat duzo zdrowka i we wrzesniu slicznego malensta i oby kolek nie mialo , Sto lat :-):-):-)

Asia - trzymaj sie dziewczyno , zobaczysz ze bedzie dobrze, jest tu nas kilka ktore przechodzily przez to samo co TY , jeszcze raz badz dobrej mysli:sorry2:
 
Elunia uważaj na siebie. Posiedź w domu. Tak jak napisała Ci Princi "bo pozniej to sie dopiero za szkrabem nalazisz ".

asia_stasia85 - przykro mi :-(

Reniferku - super, że wyjazd sie udał a Ty wróciłaś cała w "skowronkach" :)
Aż zazdroszczę, bo i mi jakiś wyjazd by sie przydał :)

Princi - za mną od rana też placki ziemniaczane chodzą.....zobaczymy czy uda znajdę siły żeby po pracy je sobie zrobić ;-)

Naftalanek - na pewno ci się uda! Trzymam kciuki :happy: i życzę wytrwałości

A ja zjadłam przed chwilą ryż na mleku "beleriso" i niestety to nie był najlepszy pomysł:baffled:.

Ninionka - sto lat! I wszystkiego naj, naj!!
 
Ostatnia edycja:
Ninonka sto lat, wszystkiego naj naj naj naj i moc buziaków ;-):-);-)
A ja piszę, boooo uwagaaaa: właśnie się zbieram na USG (muszę całe miasto przejechać :dry:) :-D Dam znać zaraz po powrocie.

 
NINONKA Wszystkiego Najlepszego Kochana. Wspaniałych chwil w ciazy i najpiekniejszych chwil z maleństwem. Zdrówka przede wszystkim !!!

KAROTKA czekamy na Twój powrót i relację.

Dziewczyny wy piszecie, ze piersi nawet nie bola, a mnie dopiero zaczynają pobolewać. Jakież te ciąże sa inne, jedna od drugiej...każda indywidualna...zmienna jak pogoda;-);-);-)
 

Dziewczyny wy piszecie, ze piersi nawet nie bola, a mnie dopiero zaczynają pobolewać. Jakież te ciąże sa inne, jedna od drugiej...

święta prawda, mnei piersi bolą od dwóch tygodni, wczesniej nie wiedziałam, ze je mam...

Ninonka - wszystkiego najlepszego!!!

Karotka- trzymam kciuki!

-inka- hmmm, placki ziemniaczane, mniam.... szkoda ze sie krokietów najadłam...
 
KROPTUSIA Dziewczyny czy Wy macie jakies dolegliwosci ??? Ja sie wogole nie czuje ciazowo i troche sie martwie bo totalnie NIC do tego schudlam, stracilam apetyt, ruchy juz czulam a teraz nic, spac w nocy nie moge a usg za 2 tyg. nawet brzuch juz nie pobolewa sama nie wiem :-( innych nie mialam ani zgag zaparc nic....
Nic się nie martw tylko ciesz.Mi od początku nic nie dolega,czuje się normalnie i wogóle nie ciążowo.Gdyby nie USG to bym pomyslała że sobie tą ciąże uroiłam :-).Teraz juz przytyłam 4 kilo i mi piersi urosły pozatym żadnych objawów ale to przecież lepsze niż wymioty,zaparcia,zgaga itp,itd :-)
 
reklama
Dokładnie,wypłukuje magnez a nadmiar kofeiny podobno moze wywolac skurcze.
Nie wolno stac przed mikrofala gdy jest włączona to nie mit tylko promieniowanie.
 
Do góry