reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

noo ale składki chcą zwiększyć coby im więcej płacić - a i tak większość leczy się prywatnie - 2 razy zarabiają :wściekła/y: a później narzekają że mają za dużo pracy :szok:
 
reklama
A ja się dziewczynki odmeldowuję na dziś:-). Spokojnej nocy Wam życzę wszystkim- oby była naprawdę przespana i bez wrażeń. Dużo odpoczynku dla Was i Dzieciaczków:-D....
 
syla24-ja mieszkam w szkocji ale tutaj tez jest dziwacznie....czasami wydaje mi sie ze jeszcze gorzej-jedynie atmosfera podczas porodu podobno jest lepsza.....

i trzech lekarzy nie bylo pewnych na 100% :baffled: czy to wody czy nie:baffled: niby medycyna idzie do przodu ale jakos opieka lekarska stoi w miejscu:baffled:

to juz totalna paranoja-placisz, chodzisz prywatnie a i tak nie mozesz byc pewna tej opieki-szkoda slow:no::angry:
 
Wiecie dziewczyny jak tak czytam jak traktują nas na koniec ciąży to nasuwa się tylko jedna myśl , same musimy się upominać o należytą opiekę, to są najtrudniejsze chwile przed porodem a niektórzy lekarze nic sobie nie robią z naszych lęków, tak nie może być:wściekła/y::no: Przypomniało mi się jak koleżanka pojechała do szpitala ze skurczami, ale że nie miała rozwarcia to po godzinnym siedzeniu na izbie przyjęć kazali jej jechać do domu, na co ona, że mają jej wystawić zaświadczenie, że jej nie przyjmą, mają podać konkretny powód, a ona już zainteresuje telewizję takim traktowaniem:angry: Została w szpitalu a na drugi dzień była już mamą;-)Dziewczyny trzymajcie się cieplutko, Syla Ty szczególnie, spróbuj odpocząć, ale gdyby Cię coś tylko zaniepokoiło to gnaj do szpitala, od tego tam są by nam pomgać nawet 100 razy:tak:
 
dzień dobry dziewczyny :) chyba jestem pierwsza dzisiaj :) nawet się wyspałam tylko mnie skurcz łydek obudził rano i to niezbyt przyjemna pobudka ale co zrobić. płatki już z mlekiem wciągnęam. teraz oglądam kreskówki :)
miłego dzionka wszystkim mamusiom i dzieciaczkom :)
 
No ja od godzinki tez juz na nogach Jagodka ze swojego lozka zowolywala mamooooo mamoooo MIMI !! co u niej oznacza ze chce jakas bajke wiec ogladamy Ratatuj akurat tez bardzo ja lubie a na sniadanko salatka kebabowa z wczoraj zostala ale ja jakos smak ogolny stracilam chyba przez katar kurcze....
 
A ja już w pracy, a nocke miałam okropną a to tylko dlatego że wczoraj miałam wolne i pospałam sobie dłużej i jeszcze drzemka w ciągu dnia i spania w nocy nie było:angry:.Oby do 15
 
Ahoj!! Melduje sie dzisiaj z obozu tych wyspanych:-D:-D
Chyba wczorajszy szpital i informacja o wczesniejszym porodzie mnie tak wykończyły, że spałam jak dziecko. Przedwczoraj śniłam o kotletach mielonych dzisiaj o pieczeni rzymskiej mojej babci. Ja to mam sny kulinarne az sama sie z siebie śmieję.
Dzisiaj zaplanowane prasowanie. Zaległości sie narobiły czego nie znoszę a poza tym relaks i tylko relaks.:tak::tak:
Ale najpierw sniadanko i oczywiscie herbatka z lisci malin na dobry początek dnia;-)
 
Makta ty juz zaczełaś pić ta herbatke z liści malin??nie za wcześnie??Ja dzisiaj mam też wizyte musze powiedziec lekarzowi o tej rwie kulszowej co mnie oststnio dopadła teraz naszczescie nie łapie:)No i od jakiegoś 1,5 miesiaca ciagle swedziały mnie rece tak że mogłabym je całe wydrapac w końcu wpisałam do wyszukiwarki "swędzenie rak w ciąży" i wyskoczyło mi że to może być cholestaza ciężarnych:(((powiem dzisiaj o tym ginowi ciekawe co powie:)ja dzisiaj juz przed 6 rano wstałam wyspana,teraz leze i czekam kiedy synys sie obudzi nie bede sie kreciła po mieszkaniu.Trzymajcie sie
 
reklama
Kizi jak wczoraj sie dowiedziałam, że przez to moje ciśnienie postarają sie mnie dotrzymać tylko do 37 tygodnia to stwierdziłam, ze czas na herbatkę...myślicie, ze to mimo wszystko za wczesnie??
A tej cholestazy to ja Ci nie życzę...po pierwsze nic przyjemnego a po drugie dość niebezpieczne. koniecznie pogadaj z ginem...
 
Do góry