reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

mnie tez szlag trafia a zwłaszcza w szpitalu gdzie chodze na badanie krwi... ostatnio byłam i w kolejce stało ok.40 osób do tego duszno a na okienku wisi informacja "poza kolejnością przyjmowani są niepełnosprawni, kobiety w ciąży itp..." no i podchodzi kobitka w ciąży bez kolejki a tu na nią wszystkie stare babki ( mochery) nam też jest ciężko stac... wszyscy powinniśmy byc bez kolejki:baffled: ble ble ble.... całą sytuacje uratował taki dziadeczek co jak skoczył na te mochery to odrazu mordy pozamykały:tak: a wszystim ciężarówkom kazał iśc bez kolejki.... a było nas chyba z 6 osób...
to prawda ze te baby to bez współczucia są wrrrrrr:wściekła/y:
 
reklama
ja mam cos takiego prosiaczek i kubus sa z pianki wiec ich sie to nie tyczy
 

Załączniki

  • 100_6164.jpg
    100_6164.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 54
Tylko dopieor teraz do mnie dotarlo ze zrobilam to bardziej pod dziewczynke zupelnie nieswiadomie :dry: a ja nie znam plci moze to jakis instynkt ???? najwyzej bede zmieniac kwiatuszki na samolociki :-D w sumie jak male to patrzy tam gdzie kolorowo i tak nie wie co to ;-) ale sprawdzone na mojej 3 msc bratanicy oczu oderwac nie mogla :-)
 
A ja się śmieję że mam czapkę niewidkę. Bo dokładnie tak się czuję wchodząc do sklepu czy apteki - jestem niewidzialna :-D momentalnie każdy w kolejce udaje że się zapatrzył na półki jakby tam niewiadomo co bylo, byle tylko nie spojrzeć na mnie no bo wtedy hmmm wypadałoby przepuścić mnie w kolejce a wygodniej jest palić głupa.
Princi dla mnie też Huggies to były zdecydowanie najgorsze pieluchy :tak:
 
syla to dobre że chociaz ten dziadeczek się odezwał. ja ostatnio sama wiję w poradni robiłam. a przyszła taka baba i sie chciala wepchnąć bez kolejki bo recepte tylko potrzebuje. ja jej mówię że nie przepuszczę. ona na to że ona tylko recepte bo to każdy lekarz może przepisac tylko jej recepta potrzebna bo tej maści nie dostanie bez recepty. to jej mówie żeby poszła do innego lekarza. a ona mi że przecież urlop jest i nie ma innego. i że w tej przychodni to się coraz gorzej robi i że musi zmienić itd bo to jest nie do przyjęcia. to jej powiedziałam, że w takim razie proszę zmienić skoro byle jaki lekarz może wypisać albo wejść do byle jakiego gabinetu prywatnego z ulicy i poprosić tylko o receptę. miała laser w oczach jak superman normalnie. to jej mówie że ona by bez kolejki chciała wejść pewnie a z tym ,że inni w kolejce stojąpo pare godzin to cóż.. każdy by chciał bez kolejki przecież a nawet ciężarnej jako pierwszej nie wpuszczą do gabinetu i też muszę czekać.
u mnie niestety jak się samemu mordy nie otworzy to nic się nie zdziałać.:wściekła/y:
 
liiiviiia przesliczny jest ten kacik dla twojego bąbelka :-D:-D:-D i wydaje mi sie ze dla chlopca tez jest ok, najbardziej chyba liczy sie to ze jest baaardzo kolorowo, a dzieci to lubia :-D:-D:-D
 
LIIVIIIA ale piekny pokoik no nie moge sie napatrzec:))a co do Huggisow to tez mi sie nie podobały twarde jak papier ścierny
 
reklama
Mnie też szlag trafia jak muszę stać w kilometrowej kolejce do kasy. Teraz jak juz widać to się nie ceregielę i walę przed ludzi. Ostatnio chłopak z piwem i babka ok 50 nie bardzo mnie chcieli przepuścić to się jej zapytałam czy w ciązy jest albo niepełnosprawna bo to kasa pierwszeństaw, zrobiła głupia minę i już nic nie powiedziała aże ja pyskata jestem i głosna to przy kasie obok słyszeli i zaczeli się ś,miać. chłopak coś tam bąknął to go się też zapytałam czy w ciąży. Już się nic nie odezwali tylko puścili. Musimy walczyc o to co nam się należy.
 
Do góry