reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ehm :baffled:ale sobie trzeplam lazieneczke i kuchenke... Blyszczy.. :baffled::-D:-D:-D

Co do huggisow to uwazam je za najgorsze pieluszki :baffled: sorry :zawstydzona/y::baffled: ale dla mnie byly straszne.. twarde i w ogole puszczaly siski :dry:

Mnie raz facet kolo bankomatu puscil w kolejke.. bo widzi z brzuchem i jeszcze jedno dziecko biega w okolo samochodziku to sie zlitowal.. :sorry2: i raz ochroniarz poprosil mnie i zaprowadzil do jakies kasy gdzie nie bylo nikogo, w ogole wyszlismy zza kasy tak jakby do kiosku.. :happy2: Tez bylo mile. A reszta niech sie buja !

ale jak zaraz sie poloze to nie wstane chyba juz dzis... :zawstydzona/y:
 
reklama
A mi dziś przyszły naklejeczki na ścianę do kącika dzidziowego, nakleiłam i jest ślicznie :-). Obawiałam się trochę, czy będą mi się trzymały na tapecie, bo nie ma jednolitej faktury, ale bingo! Trzymają się świetnie i ślicznie wyglądają :-D Muszę tylko dokupić ich więcej, bo jakoś mało mi się ich wydaje, jak będzie więcej, będzie jeszcze ładniej. To wtedy wrzucę fotkę kącika mojej kruszynki :tak:


Ja tez kupilam takie naklejki i obkleiłam sciany slodziutki widok ale niestety chyba od tych upalow po jakichś 3 dniach brzegi sie zaczely odklejac :( jak je przyglaszcze to sie trzymaja ale codziennie latam i je poprawiam :(
 
A co do tych kolejek to cos mnie trafia ... Nigdy jeszcze mnie nikt nie przepuscil bo przeciez nie widza ze stoi ktos w ciazy i jak mam jechac gdzies to marketu to juz w domu mnie zlosc bierze ze beda mnie ludzie wkurzac ...
 
Ja mam takie naklejki na sciane.. trzeba je dobrze wprasowac ! I mi nic sie nie odklepja, wygladaja fantastycznie ! :-)
 
mnie wkurzaja najbardziej ludzie w tramwaju. wleza takie małolaty i sie pchają na krzesełka rozpycjaka łokciami co ich to obchodzi że mogą krzywdę zrobić. i płaszczy tą dupę choćby na jeden przystanek ale musi siedzieć i śmichy chichy na cąły tramwaj. a o moherach się nie wypowiadam lepiej bo to czarna rozpacz i mogiła. pcha się na krzesło i Ci spod nosa weźmie bo biedna staruszka ale wypacykowana wymalowana. stać przed lustrem mogła godzine i sie malować po tym zmarszczonym pycholu ale w tramwaju to już wielce chora. i jęczy stęka prycha na wszystkie strony. ja nie zapomnę jak w realu była wyprzedarz bombonierek po 5 zł takie wielkie. i wzięłam 3 sobie. podchodze do kasy stoje w kolejce i o lasce dotoczyła sie babulina. na pierwszy rzut oka chora i jeszcze o kulach żal kobity. pyta mnie po ile te bombonierki mówię że po 5 to wiecie jak wystartowała? nawet kule nie były potrzebne i co śmieszniejsze jeszcze załapała się do kolejki za mną. :-)
 
Ja tez kupilam takie naklejki i obkleiłam sciany slodziutki widok ale niestety chyba od tych upalow po jakichś 3 dniach brzegi sie zaczely odklejac :( jak je przyglaszcze to sie trzymaja ale codziennie latam i je poprawiam :(

Ooo, to dam znać za trzy dni, czy mi się coś odkleja. Ale nie wydaje mi się, bo naprawdę solidnie to przyklejenie wygląda. A właśnie przed chwilą dokupiłam jeszcze kilka tych naklejeczek, żeby było więcej :-)
 
reklama
eeej to moza ja jakas nieswiadoma cos zle zrobilam :-D no ale normalnie odkleilam z arkusza przykleilam i przyglaskalam mocno ... :confused: na sciane z farba nie tapeta tez tak ladnie solidnie wygladaly ja mam takie kwiatuszki i motylki itp no i te brzegi mi tak odłażą :dry: a sciana czysta malowana w czerwcu i przecieralam ja na sucho
 
Do góry