reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ojejku kochana to już jakby do porodu ta biegunka i reszta "atrakcji" ale kroptusia jeszcze troszeczke. przeleż koncówkę wiem, że nie łatwo ale dasz radę. trzymam kciuki:tak:
 
reklama
Kroptusia
odpoczywaj odpoczywaj kochana, jeszcze nie czas na rodzenie :-D:-D:-D
a wogole to nasze dzidzie sa chyba w tym samym wieku :-D (26 tc i 5 dni :-D)


Wlasnie sprawdzalam w necie jak ta nadżerka wogole wyglada...
Masakra :baffled::baffled::baffled:
 
kroptusia-fajnie ze sie odezwalas, ty to masz od poczatku nie ciekawie, ale teraz to juz koncowka-trzymam za ciebie kciuki,:-D:-D lez i odpoczywaj
 
a wiecie co nie wiem czy to ja mam jakieś jazdy czy co ale zauważyłam, że jak dotknę prawej strony brzucha to jest ona cieplejsza niż lewa. też tak macie czy to tylko moje chore jazdy?
 
a wiecie co nie wiem czy to ja mam jakieś jazdy czy co ale zauważyłam, że jak dotknę prawej strony brzucha to jest ona cieplejsza niż lewa. też tak macie czy to tylko moje chore jazdy?
skoro nigdy wczesniej nie zauwazylam tego to chyba u mnie z kazdej strony jest rownomiernie:-pwogole to moj brzusio jest ciagle zimny:zawstydzona/y:ja mysle ze to nie sa
twoje chore jazdy, kazda z nas moze miec inaczej, ja np mam jedna piers wieksza druga mniejsza;-):cool2:
 
reklama
Do góry