reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

nemesis-mojej mamie nadzerka sama znikla po urodzeniu pierwszego dzidziusia;-)

Matka-najgorsze ze to marudzenie mnie sama denerwuje:-);-)

tez zastanawilam sie nad kolyska-musze poszukac na e-bay, moze znajde cos fajnego:tak:
 
reklama
no właśnie sęk w tym ,że to już druga ciąża a to cholerstwo dalej się trzyma i troszeczku urosło. już lekarz z zadowoleniem podczas badania poklepał mnie po kolanie i stwierdził z przerażającym uśmiechem "nadżerką to ja się zajmę po porodzie". w cuda nie wierzę, żeby mi znikła po porodzie sama więc pewnie czeka mnie kolejna dawka bólu:dry: uwielbiam po prostu uwielbiam takie sytuacje. zawsze jakaś bakteryja się mnie złapie:dry:
 
hej
wlasnie wrocilam od kolezanki-dostalam od niej za smieszna oplata fantastyczna hustawke-swing dla mojego synka-nie dosc ze gra melodyjki to jeszcze ma 3 rozne stopnie bujania-a ja bede mogla w tm czasie np czytac kasiazke;)

ale.....wlasnie ona ma 3ke dzieci wiec dziewczyna jakby z doswiadczeniem
...powiedziala mi ze brzuch mi sie opuscil!dziewczyny-czy to normalne?bo moja polozna jest do kitu-czy to jest ok czy to sygnal ze porod tuz tuz???????????????????????????????
jestem w 33tc


To normalne ;) brzuch sie moze opuscic na kilka tyg przed terminem chociaz nie wiem czy az 7 ... moze po prostu urodzisz ok 2-3 tyg przed terminem a to tez jest ciaza donoszona ja juz mam bardzo niziutko ale jestem w 36. niektorzy uwazaja obnizenie brzucha za oznake bliskiego porodu ale nie zawsze nastepuje szybko
 
Ale radosc dzis zawitala na mojej twarzy :-) a to dlatego ze pojawily mi sie kropelki na brodawkach :happy2: tyle tego wyczekiwalam i sie martwilam ze nic a nic nie ma.wiem ze nie musi byc bo moze dopiero po porodzie ale jakos nie dawalo mi to spokoju jak od innych slyszalam ze maja a teraz mam i ja :-D a tak bardzo bym chciala karmic piersia ...
 
olinka2009-ja pierwszy raz uslyszalam ze brzuszek mi opadl 3 tygodnie temu:-D mi sie wydaje ze poprostu dzidzius urosl i ciezar brzuszka przesunal sie w dol:tak: Moj dzidzius jest glowka w dol prawie od 20 tygodnia-przynajmniej tak sie zawsze ulozy jak ide spotkac sie z polozna-i tez od tego momentu czuje mocny nacisk na pecherz:tak:

nemesis-a moze zniknie tym razem, z tymi nadzerkami to taka dziwna sprawa-ja kiedys tez mialam i leczylam jakimis globulkami ale chyba nie pomogly bo jakis czas pozniej znow inny ginekolog ja zauwazyl-nawet umowilam sie na wypalanie........ale nie poszlam.... i nie wiem co z nia-nie mowili mi o niej pozniej-moze sama znikla;-) dowiem sie po porodzie ;-)
a siostra leczyla tez dlugo roznymi tabletkami-pamietam ze dlugo z nia walczyla-nie poddala sie jednak wypalaniu-zawsze globulki;-)

liiviia-mi mleczko cieknie co noc-co noc musze miec nowa pizamke:sorry2: ale nigdy nie widzialam kropelek-tylko zawsze mokre slady na pizamkach:sorry2::blink:
 
mi będzie wypalać to świństwo. obejrzałam sobie zdjęcia w necie jak to wygląda i to takie fujstwo brzydkie jest:baffled: i wole to usunąć tylko się boję tego bólu. ale jak już łyżeczkowanie na żywca przeżyłam to co tam taka nadżerka;-)
 
mi po pierwszej ciąży tylko zmalała ale dalej się cholera trzyma tak mocno jak teściowa w kawale, ona wisi na parapecie a zięć ją laczem po paluchach żeby spadła. wtedy przechodzi jakiś koleś i sie pyta "panie co pan tak tą kobietę bije" ten mu mówi że to tesciowa i koleś stwierdził "ale się cholera trzyma". ja właśnie nie wiem, czy to jest z kasy chorych to usuwanie czy jak bo jedni mówią ze jest a inni że trza płacić.
 
Czesc Dziewczyny,

Nie odzywam sie bo sie fatalnie czuje :-( od paru dni nie spie wcale badz po 2-3h, caly czas mam bole miesiaczkowe i w dzien w nocy...bywa ze non toper boli brzuch jak na @ najgorzej w nocy, do tego krzyz, nie moge znalezc pozycji w kazdej boli i nie da sie spac a do tego skurcze co jakis czas...Od 2 dni natomiast mam dosc silna biegunke i brak apetytu :-(czasem sorki ledwo zdarze do kibelka, skurcze jelit i mdlosci wsio naraz...A dzis 2-3 tak silne skurcze calego brzucha od gory do dolu promieniujacy bol niemilosierny ze zobaczylam wszystkich swietych...Na porod to za wczesniej ale juz chyba jakies znaki, sama nie wiem, wiem ze uciekam dalej lezec o czytaniu nie ma szans :-( Pozdrawiam wszystkie
 
reklama
Kroptusia dobrze ze sie odezwalas!!!;-)Szkoda ze tak musisz cierpiec, ale jeszcze troszke, juz wkrotce przyjdzie na swiat Twoj synus, jak go przytulisz zapomnisz o wszystkim:tak::-)Trzymamy kciuki
A Ty Kochana lez, odpoczywaj i poczekaj jeszcze ciutke z tym porodem:-p:tak:
 
Do góry