reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Drodka ja jak mam już mega ochote na kawę to zawsze z dużą ilościa mleka...:) i zawsze tak pięknie smakuje.
A ja już po wizycie połoznej. Cisnienie ok, białka w moczu nie ma, serce dzidzi bije pieknie więc jestem juz na prawde uspokojona. I nadal tylko teraz juz spokojnie czekam na wtorkowa wizyte w szpitalu. Ale jakas pelna nadzieii jestem, że wszystko bedzie w jak najlepszym porządku.
A teraz niedzielne cudowne lenistwo...u nas nadal piękna pogoda i to chyba ostatnie dzień więc korzystam. Od poniedzialku najprawdopodobniej powrót do pieknej szkockiej zgniłej pogody he he he
Miłego popołudnia!!
 
Zamowilam na allegro ta kolyske ;) a co tam niech ma ;-) teraz sie biore za skladanie lozeczka :happy2: i znajac mnie zaraz wymysle jakies przemeblowanie. To sie chyba nazywa "syndrom wicia gniazda" :-D
 
witam dziewczyny

ja ostatnio mam takie zmiany nastrojow ze juz sama jestem tym zmeczona, szczegolnie jak ogarnia mnie takie nie wiadomo co-ni to smutek, ni to melancholia-nie lubie takich stanow

a pogoda u mnie jak najbardziej sloneczna-a ja maruda-juz sama nie wiem czego chce

i nic mi sie nie chce.........i wszystko mnie boli.............i nogi mi puchna.............-ale marudze:baffled::-D:-D:-D
 
Anek a marudź sobie...ile wlezie. W końcu teraz możemy bezkarnie i wszystko nam uchodzi na sucho :-):-):-)
Liiiviiia ja tez mam kołyskę. Taką używaną ale właśnie skonczylismy ja odnwiać. Zamówilismy nowiutki materac i czekamy az przyjdzie. Ale położna stwierdziła, że w takiej kołysce to dzidzia pomieszka najwyżej 10 tygodni...troche mało ale kołyski sa taaaaakie cudne:-D:-D
 
no własnie mnie martwił którki czas użytkowania takiej kołyski dlatego wybrałam łóżeczko :)choć pewnie jak małża nie bedzie to bede spac z dzieckiem z wygody po prostu do karmienia :)
 
A to tez zalezy od dziecka mojej kolezanki malutka spala do 5 msc ;) ale jak pospi ze 2 msc to bedzie dobrze w takiej kolysce dzieciatko tak slodko wyglada :)
 
reklama
hej
wlasnie wrocilam od kolezanki-dostalam od niej za smieszna oplata fantastyczna hustawke-swing dla mojego synka-nie dosc ze gra melodyjki to jeszcze ma 3 rozne stopnie bujania-a ja bede mogla w tm czasie np czytac kasiazke;)

ale.....wlasnie ona ma 3ke dzieci wiec dziewczyna jakby z doswiadczeniem
...powiedziala mi ze brzuch mi sie opuscil!dziewczyny-czy to normalne?bo moja polozna jest do kitu-czy to jest ok czy to sygnal ze porod tuz tuz???????????????????????????????
jestem w 33tc
 
Do góry