reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ja tez mialam pomysl na kolyske by moc malutka polozyc u nas w pokoju i w nocy nie latac do drugiego..po prostu miec ja blisko siebie... ale zrezygnowalam.. niestety mam amstaffkę, ktora jest strasznie ciekawska i jak znam zycie jej nos ciagle byłby w kolysce... takze pozostaje przy lozeczku bo wyzsze i pies nie bedzie mogl tam ani noska ani jezorka wcisnąć :D
 
reklama
mi się okropnie kołyski podobają ale jednak rodzice kupują królewskie łoże i stwierdziliśmy, że lepiej jednak łóżeczko bo będzie na dłużej. ja niestety koty musiałam zostawić u rodziców o do tej pory za nimi płacze bo mi żal, że nie mam kogo ściskać póki co ale znajac życie i ich ciekawość, mimo że są juz dorosłymi kocurami to by pierwsze do łóżeczka i wózka wlazły i mały nie miałby gdzie spać. dlatego niestety zwieraczki poszły na bok. może rybkę sobie kupię taką jak nemo :)
ja mam jeszcez uczulenie na ibuprofen i jodynę. po pierwszym puchne i sie dusze a po drugim mam poparzenia skóry długotrwałe co mi dopiero w szpitalu wykryli na tą jodynę. także muszę krzyczeć a porodówce, że jak mi bedą chcieli macice dezynfekować to nie jodyną.
 
Makta, ja taką słabą kawkę i tak pół kubeczka (ale zawsze robię cały :-) ). Potem staram się więcej soków pić i owoców jeść, zeby nadgonić to co stracę.

liiviiia - ja kupiłam łóżeczko , takie co się rozkłada i jest łóżko dla większego malucha (do naszej sypialni), a na początek mam koszyk mojżeszowy, sprawdzę jak dziecko bedzie tolerować łóżeczko a jak koszyk na biegunach.

Współczuję wam alergii, mnie jakoś ominęły, ale mój M ma na ogórki świeże,a syn to jak był mały to na wszystko, ale po odczulaniu jest już lepiej.
U nas pogoda nieciekawa-jak to w weekend, mieliśmy zamiar jechać nad morze (może wróciło już?) , stanęło na wyprawie do orodu botanicznego na "wiewiórki", mam zapas orzeszków ziemnych i jedziemy je pokarmić. Są świetne, jedzą z ręki, nie są rude tylko takie szare.
Miłej niedzieli.
 
ja właśnie wcinam orzeszki ziemne bo lubię po prostu i nie mam na nie alegrii:-) ja dziś znów musze obciac paznokcie:baffled:robiłamto pare dni temu zaledwie a już są za długie. zeby mi włosy tak chciały rosnąć szybko na głowie to było by fajnie bo jakos na nogach szybko zarastam a zapuścić warkocz ciężko ciężko:dry:
 
ha! kochane...upieklam to ciasto bananowo-czekoladowe... ale pycha.. mniam.. cieple ciasto a na wierzch lody bakaliowe lub wanilowe... ale sie zaslodzilam na caly tydzien :-D
 
Witam w to piekne niedzielne popoludnie :tak:
Nocka przespana, ostatnio wogole jaks wyjatkowo sie wysypiam, moze to znak od dzidzi ze juz niedlugo przyjdzie na swiat i daje mamusi troszke pospac przed narodzinami :-D:-D:-D
pogoda piekna, oby taka byla za tydzien, bo moj przyjezdza :-D co prawda bedzie tylko 1 dzien, ale do wrzesnia tez juz nie daleko zostalo :tak:
drodka: bylam jakis czas temu w ogrodzie botanicznym w Dublinie (nie wiem czy jest jeden czy jest ich wiecej :-D) i fakt, wiewiorki sa slodkie, wchodza na nogi zeby im cos tylko dac do zjedzenia :-D:-D:-D
 
reklama
I ja witam w niedzielne popołudnie:-)
Jestem już po obiadku - jadłam leczo:tak: pychotka a teraz mam ochote na te ciasto bananowe co vanilla upiekła:-p
Któraś z was pisała ze na sierpniówkach wklejają fotki kącików dla maluchów. Ja jestem "za" ale nie twórzcie nowych wątków:sorry2: Proponuje takie foteczki wklejac w wątku "Jaki wózek / łóżeczkodla maleństwa" wtedy bedzie mniej bałaganu.:-)

Ja dziś dostałam prezent od męża z okazji zbliżających się narodzin naszego synka:-) złoty łańcuszek z literką F jak Filipek:tak: bede miała mała pamiątkę....
Miłego dnia
 
Do góry