reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

herbatka jest z lisci malin a olej wiesiołka w kapsułkach :)
tylko muszę sobie zielarski znaleźć bo nie wiem czy w aptece znajdę coś takiego.
ja póki co piłam herbatę z mlekiem bo ponoć wpływa dobrze na pokarm i piersi. w sumie mam wieksze i leci mi z nich momentami że hoho ale wiem, że nie wszystkim smakuje taka herbata. ja od dziecka lubiłam :)
 
reklama
poluję właśnie na darmową próbkę : szczoteczka do zębów i pasta blend-a-med bo rozdaja 40 dziennie. ale nawet jak o 5 rano wyśle zgłoszenie to juz wszystko rozdane. predko pewnie nie zasne to czekam do pónocy i pośle. moze sie wreszcie załapie. normalnie prawo dżungli heh
 
Ja byłam dziś u rodziców na działce, natargałam liści z malin, umyłam i będę suszyć. Bo po co kupować skoro można mieć za free... a teraz pogoda sprzyja suszeniu. Gdyby nic z tego nie wyszło zawsze mogę kupić w zielarskim:-D:-D
 
jejku jogobelka jesteś genialna! zapomniałam, że moja szanowna mamuśka ma maliny na ogrodzie. jak to bedziesz suszyc? zwiazujesz w snopek i do góry nogami wieszasz? a potem jak to parzyć? tzn ilość konkretnie mnie interere:tak:
 
Pozrywałam same listki, bez badyli. Umyłam bo były na nich pajączki i malusieńkie ślimaki bleeeeeeee i na gazecie na słoneczku rozłożę i tak będę suszyć. Narazie nie przesadzałam z ilością bo jak się okaże że nie jestem w stanie tego wypić to po co się przepracowywać:-D
 
Widzę że Wam temat zapodałam odpowiedni z tą herbatką i wiesiołkiem:)Czytałam jeszcze że jak ciąża przebiega ok to można przed 36 tyg zacząć pić-niektóre położne zalecają już od 32 tc.A olej z wiesiołka to cudowny lek,stosowałam go przed zajściem w ciążę bo zwiększa szanse na poczęcie i udało się za 1 podejściem:)
Relaxuję się po męczącym dniu remontowym -pokój powoli zaczyna zbliżać sie do mojej wizji więc jestem happy.O lisciach malin też myślałam czy by z działki nie nasuszyć ale suszenie i zbieranie ziół to nie takie hop-siup.Czasami trzeba zrywać w określonym momencie wzrostu i odpowiednio suszyć żeby był efekt-wolę dla pewności zaopatzryć sie w zielarskim sklepie.
 
Na jaczewskiego :D a pisalam wczesniej czy ktos jest to nikt sie nie odzywal i nigdzie nikogo nie moglam znalezc z tego szpitala juz myslalam ze ja sama tam bede ;) a masz lekarza z tego szpitala?? jak tak to kogo??
Livia ja też jestem z Lublina i mam zamiar rodzić na Jaczewskiego :tak: dopiero po poście Szyszunki zauważyłam że mieszkasz w Lublinie. Ja mam termin na 22 ale z Usg wychodzi 12 września. Niedawno miałam okazję leżeć na perinatologii na Jaczewskiego bo mam cukrzycę ciążową i tłumy na Izbie Przyjęć mnie przeraziły, przyjeli mnie dopiero drugiego dnia, czekałam na przyjęcie od 7.30 do 14 :szok: a i tak dostałam łóżko na korytarzu. Mam nadzieję że we wrześniu nie będ,zie takiego tłoku :baffled:
 
Livia ja też jestem z Lublina i mam zamiar rodzić na Jaczewskiego :tak: dopiero po poście Szyszunki zauważyłam że mieszkasz w Lublinie. Ja mam termin na 22 ale z Usg wychodzi 12 września. Niedawno miałam okazję leżeć na perinatologii na Jaczewskiego bo mam cukrzycę ciążową i tłumy na Izbie Przyjęć mnie przeraziły, przyjeli mnie dopiero drugiego dnia, czekałam na przyjęcie od 7.30 do 14 :szok: a i tak dostałam łóżko na korytarzu. Mam nadzieję że we wrześniu nie będ,zie takiego tłoku :baffled:


No prosze ;) coraz nas wiecej a tak chcialam zeby chociaz jedna osobka mi sie trafila ;) ja mam termin na 12 a z usg na 20 :) ale kto to tak na prawde moze przewidziec ;)
Ja mam czesto wizyty co miesieczne w szpitalu bo zazwyczaj konczy mi sie zwolnienie jak moj lekarz ma dyzur i ja juz sie przyzwyczailam do tych tlokow ;) w ktoryms poscie juz pisalam ze ja sie musze psychicznie na wizyte nastawiac i bez wody i kanapki nie mam co z domu wychodzic bo jak rano tam pojade wracam poznym popoludniem ... kiedys bylam umowiona na 20 na usg ze niby na spokojnie zrobimy ... wyszlam o 23 a to jeszcze bylo po nieprzespanej nocy wiec nie wiedzialam ktoredy do domu. Jakos ciagle sie pocieszalam ze taki nawal porodow jest na lato a ze we wrzesniu juz sie uspokoi ale chyba jednak nie ;) gdzie nie wyjde z domu to wszysedzie jakis brzuszek widze :) w tym roku to sie narodzi tych dzieciaczkow :) Moj znajomy rejestrowal dziecko w tamtym tygodniu to w tym roku bylo juz 5565 w Lublinie :D Zeby chociaz bylo miejsce i nie odeslali gdzies bo jak mi sie trafi lubartowska to juz chyba wole sama rodzic ...
A moze Ty cos wiesz na temat jaczewskiego?? Masz stamtąd lekarza?? kogo?? Z jakiej dzielnicy jestes??
 
Ostatnia edycja:
I juz mnei jakies zle duchy obudzily :-D chyba te pęcherzowe :tak: ale jak to cudnie polozyc sie wieczorem i szybko zasnac :happy2: chyba bede czesciej sobie takei wycieczki robic tylko ciekawe co na to moje nogi :-) tak mnie dzis naleciala ochota na murzynka ze chyba sei wezme zaraz za pieczenie :tak:

Jakos tak mam dziwne uczucie ze mi sie dzicia przekrecila w poprzek ... byla niby glowka w dol a teraz jakos czuje takie napiecie po obu bokach a na dole spokoj :| mam nadzieje ze to tylko wrazenie bo nawet do glowy mi nie przyszlo ze moglabym miec cesarke ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
mnie to raczej wróżka cycuszka obudziła bo poczułam mokro na koszulce i patrze a tam "piersiowe" plamy poza tym strasznie mnie bolą ostatnio:dry:
ja to chyba za leniwa jestem na zrywanie liści jednak a poza tym olgha masz rację trzeba w odpowiednim okresie wiec lepiej pójde i wydam te pare złotych.
miłej niedzieli dziewczyny :)
 
Do góry