reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Nemesiss666 wytrzymaj jeszcze chociaż do 37 tygodnia ,wiem ,że prosto jest tak radzić, ale podobno w tym czasie dziecko jest juz rozwinięte, głównie chodzie o płuca. Leż i odpoczywaj
 
reklama
Hej, ja dziś melduję spakowałam torbę, brakuje tylko szlafroczka-bo kupiłam dziś fajny lekki bawełniany na ciuchu za całe 2.5zł:)
Co do materaca, to ja przy 1 dziecki miałam kokos pianka gryka i szczerze to nie pamietam kiedy go odwróciłam na grykę:)
nemesis666-odpoczywaj odpoczywaj i odpoczywaj, lepiej rodzić ciut później, jak siedziec z dzidziusiem długo w szpitalu
liiiviiia-dopiero zauważyłam że jesteś też z Lublina jak ja:), co do babyfantu, to tam ceny różnie, niektóre droższe, niektóre taniej, ogólnie bardzo go lubię bo wszystko na jednym miejscu.
Ps. A gdzie zamierzasz rodzić, bo ja na Jaczewskiego, a mamy podobne terminy-ty 12 ja na 8 września wiec moze się spotkamy na porodówce:)
Zmykam po grilowanku odpocząć, bo widzę, ze ręce i nogi mi puchną, lecę jeszcze łyknąć wiesiołek:) bo herbatki nie udało mi sie kupić.
Buziaki
 
Alex ta herbatka z malin to chyba na przyspieszenie porodu a ty nie chcesz jeszcze rodzić, to po co ją pijesz.
Dobra już doczytałam- jednak nie na przyspieszenie tylko na złagodzenie porodu a w początkach ciąży może powodować poronienie
 
Ostatnia edycja:
Hej, ja dziś melduję spakowałam torbę, brakuje tylko szlafroczka-bo kupiłam dziś fajny lekki bawełniany na ciuchu za całe 2.5zł:)
Co do materaca, to ja przy 1 dziecki miałam kokos pianka gryka i szczerze to nie pamietam kiedy go odwróciłam na grykę:)
nemesis666-odpoczywaj odpoczywaj i odpoczywaj, lepiej rodzić ciut później, jak siedziec z dzidziusiem długo w szpitalu
liiiviiia-dopiero zauważyłam że jesteś też z Lublina jak ja:), co do babyfantu, to tam ceny różnie, niektóre droższe, niektóre taniej, ogólnie bardzo go lubię bo wszystko na jednym miejscu.
Ps. A gdzie zamierzasz rodzić, bo ja na Jaczewskiego, a mamy podobne terminy-ty 12 ja na 8 września wiec moze się spotkamy na porodówce:)
Zmykam po grilowanku odpocząć, bo widzę, ze ręce i nogi mi puchną, lecę jeszcze łyknąć wiesiołek:) bo herbatki nie udało mi sie kupić.
Buziaki


Na jaczewskiego :D a pisalam wczesniej czy ktos jest to nikt sie nie odzywal i nigdzie nikogo nie moglam znalezc z tego szpitala juz myslalam ze ja sama tam bede ;) a masz lekarza z tego szpitala?? jak tak to kogo??
 
Hej, ja dziś melduję spakowałam torbę, brakuje tylko szlafroczka-bo kupiłam dziś fajny lekki bawełniany na ciuchu za całe 2.5zł:)
Co do materaca, to ja przy 1 dziecki miałam kokos pianka gryka i szczerze to nie pamietam kiedy go odwróciłam na grykę:)
nemesis666-odpoczywaj odpoczywaj i odpoczywaj, lepiej rodzić ciut później, jak siedziec z dzidziusiem długo w szpitalu
liiiviiia-dopiero zauważyłam że jesteś też z Lublina jak ja:), co do babyfantu, to tam ceny różnie, niektóre droższe, niektóre taniej, ogólnie bardzo go lubię bo wszystko na jednym miejscu.
Ps. A gdzie zamierzasz rodzić, bo ja na Jaczewskiego, a mamy podobne terminy-ty 12 ja na 8 września wiec moze się spotkamy na porodówce:)
Zmykam po grilowanku odpocząć, bo widzę, ze ręce i nogi mi puchną, lecę jeszcze łyknąć wiesiołek:) bo herbatki nie udało mi sie kupić.
Buziaki

a co do materaca to czyli na poczatku gryki sie nie kladzie?? czyli ten co do wozka kupilam tez najpierw pianka do gory??

No i poszlas ... a ja teraz bym miala tyle do powiedzenia ;D no jezeli bedziemy rodzic w terminie to na pewno sie spotkamy (chociaz mi sie wydaje ze juz dlugo nie pociagne ;) z tego co wiem to tam sie lezy 7-10 dni przynajmniej nie spotkalam sie jeszcze zeby ktos z moich znajomych wczesniej wyszedl chybaze taki zbieg okolicznosci po prostu ;) no i zalezy czy bedziemy na ginekologii czy na poloznictwie bo nie wiem o co tam chodzi ze i tu i tu leza .... A rodzilas juz tam?? Wogole jakie masz zdanie na temat tego szpitala?? ja sie strasznie boje bo zawsze jak tam jestem trafiam na wredny personel ...
A z jakiej dzielnicy jestes??
 
Ostatnia edycja:
wiecie co dziewczyny poczytałam na innym forum opinię babeczek na temat wiesiołka i herbatki z lisci malin. jedna napisała, że piła od 36 tygodnia i bóle które miała do rozwarcia aż na 9 cm były naprawdę słabe. początkowo nawet ich nie czuła i w pierwszej fazie porodu spokojnie wysprzątała do, potem poszła na spacer a jak wróciła to jej wody poszły dopiero i wtedy zaczeły sie skurcze ale nie bolało i bardzo dobrze wspomina poród i poleca ziółka :)
ja się jeszcze na porodówkę nie wybieram dziewczyny ale odpoczywam ile wlezie :) jeszcze z 2 tygodnie wytrzymam :)
no a w 36 tygodniu też zacznę pić magiczne napary i łykać olej wiesiołka. zobaczymy jak to podziała ;)
dobrej nocki kochane kobitki i dzieciaczki :) i przespanej :)
 
Ostatnia edycja:
wiecie co dziewczyny poczytałam na innym forum opinię babeczek na temat wiesiołka i herbatki z lisci malin. jedna napisała, że piła od 36 tygodnia i bóle które miała do rozwarcia aż na 9 cm były naprawdę słabe. początkowo nawet ich nie czuła i w pierwszej fazie porodu spokojnie wysprzątała do, potem poszła na spacer a jak wróciła to jej wody poszły dopiero i wtedy zaczeły sie skurcze ale nie bolało i bardzo dobrze wspomina poród i poleca ziółka :)
ja się jeszcze na porodówkę nie wybieram dziewczyny ale odpoczywam ile wlezie :) jeszcze z 2 tygodnie wytrzymam :)
no a w 36 ygodniu też zacznę pić magiczne napary i łykać olej wiesiołka. zobaczymy jak to podziała ;)
dobrej nocki kochane kobitki i dzieciaczki :) i przespanej :)


A na pewno ta herbatka nie wywoluje skurczy ??? no bo jak od 36 tyg to juz powinnam pic zeby tylko nie zaszkodzic sobie
 
liiiviiia ona właśnie wzmacnia mięśnie macicy z tego co poczytałam, i zmniejsza bóle powodowane skurczami. w sumie to nawet logiczne jakby nie patrzeć bo im silniejszy mięsień tym większe obciążenie wytrzyma. no ten wiesiołek też jest właśnie na złagodzenie bóli nawet menstruacyjnych i piersi jak pisało w internecie
 
reklama
liiiviiia ona właśnie wzmacnia mięśnie macicy z tego co poczytałam, i zmniejsza bóle powodowane skurczami. w sumie to nawet logiczne jakby nie patrzeć bo im silniejszy mięsień tym większe obciążenie wytrzyma. no ten wiesiołek też jest właśnie na złagodzenie bóli nawet menstruacyjnych i piersi jak pisało w internecie


czyli herbatka z lisci malin i tabletki wiesiolka tak ?? czy to jakas jedna herbatka z tym i tym?
 
Do góry