reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam kolejne nowe mamusie .................. :tak::-D:tak:

fajnie czyta sie Wasze posty - moje maleństo ma już 4 mm, 8 mm a nawet już 2 cm .... mam nadzieję,że ja też 2 lutego usłyszę juz serduszko i dowiem sie jakie wymiary ma maleństwo :tak::-D;-)

miłego popołudnia :tak:

PS. a wcześniej, gdzieś pisałyście o tym, że ludzie odchodzą bo robia miejsce nowym dzieciaczkom i ja właśnie we wtorek jadę na pogrzeb cioci, która była dla mnie prawie jak babcia ( siostra mojej babci, a babci nie znałam bo zmarła przed moim narodzeniem) i tak sobie pomyślałam,że chyba cos w tym jest ......
 
reklama
Wiecie bardzo się martwię. Podobno USG się robi około 3 razy w ciągu całej ciąży a ja już w ciągu trzech wizyt będę miała 2 raz.. Z tego jak miałam ostatnią miesiączkę wynikało że jestem w starszej ciąży niż z badania USG;( w poniedziałek idę na to badanie i przychodzą mi do głowy najgorsze rzeczy;( któraś z was miała taką sytuacje?? ja zaszłam w ciąże ponieważ nie zadziałały tabletki (co nie zmienia faktu że jestem bardzo z tego szczęśliwa, bo dzidziuś to największy dar) i nie wiedząc że jestem w ciąży po okresie normalnie zażywałam a później nie miałam okresu i i wtedy się dowiedziałam.. Co ja mam myśleć?? Czy już o najgorszym??;(
 
ja też miałam usg dwa razy robione , 3 lutego mam kolejną wizytę jeśli lekarz zadecyduje że jest ono potrzebne po raz kolejny to chyba nie będzie wyjścia... to on jest lekarzem i chyba wie co robi, wie kiedy co sprawdzić itp

też miałam wątpliwości czy usg nie jest szkodliwe, dziewczyny napisały że znają przypadki gdzie lekarz robił to badanie przy każdej wizycie ... także nie ma się co martwić ( ja właśnie myślałam nie wiadomo o czym, miałam silne bóle i przez to miałam drugie usg aby sprawdzić czy wszystko jest ok )
 
USG w żadnym wypadku dzieciakom nie szkodzi.
Jak się lekarzowi nie chce zrobić USG to pewnie dlatego tak mówi.
Jak byłam w bardzo profesjonalnej pracowni u bardzo dobrych lekarzy co po całym świecie wiedzę nadal zbierają to mówili że to bzdury i dziecko może odczuwać ciepło od głowicy usg ale w żadnym wypadku im badanie nie grozi
 
Ja tez mialam usg przy kazdej wizycie w 1 ciazy, w 9 mc nawet 2 razy w mc i dziecko urodzilo sie zdrowe...Teraz tez mam co 3 tyg bo tak poki co wypadaja wizyty
 
Witam serdecznie! Nie wiem czy jeszcze czy jestem w ciazy.jesli tak prawdopodobnie bylabym pazdziernikowa mamą. jako ze nie ma jeszcze takiego watku chcialabym sie Was o cos zapytac...okres spoznia mi sie 2 tyg.mam brzucha,takie jakies dziwne.zazwyczaj w nocy.wydaja sie przed okresowe ale jakos nie do konca.cyce mi spuchly niesamowicie i spac mi sie chce.nie wiem czy jestem w ciazy bo nie zrobilam testu bo mimo wszystko objawy wskazuja na miesiaczke...Pytalam sie juz na watku "dolegliwosci ciazowe" jak tam u Was ze sluzem???Jak wyglada?ja mialam bardzo lekko czerwonawy wczoraj...Prosze Was o odpowiedz....
 
Witam serdecznie! Nie wiem czy jeszcze czy jestem w ciazy.jesli tak prawdopodobnie bylabym pazdziernikowa mamą. jako ze nie ma jeszcze takiego watku chcialabym sie Was o cos zapytac...okres spoznia mi sie 2 tyg.mam brzucha,takie jakies dziwne.zazwyczaj w nocy.wydaja sie przed okresowe ale jakos nie do konca.cyce mi spuchly niesamowicie i spac mi sie chce.nie wiem czy jestem w ciazy bo nie zrobilam testu bo mimo wszystko objawy wskazuja na miesiaczke...Pytalam sie juz na watku "dolegliwosci ciazowe" jak tam u Was ze sluzem???Jak wyglada?ja mialam bardzo lekko czerwonawy wczoraj...Prosze Was o odpowiedz....
Heh hej, najlepiej zrób test, wszystko będzie jasne. Ja pierwsze objawy też miałąm dokładnei jak na @:-) Więc test rozwieje wątpliwosci.
 
Hmmm ja dopiero w środę mam pierwsze USG, więc niewiele mogę na ten temat powiedzieć:p co prawda 19 stycznia miałam robione USG, ale zupełnie z innego powodu. Do wczoraj nie miałam żadnych objawów, ale dziś było już gorzej. Nie umiałam wstać do pracy no i nie poszłam. Cały dzień leżę w łóżku, bo na nic nie mam siły ani ochoty:/ buziaczki dla wszystkich:):-)
 
reklama
witam przyszłe mamusie!!!!!
Gorące gratulacje na początek.
Nie zdarzylam poczytać was od początku, nadrobie zaległości na pewno:) a więc pojawiał się tu dość przypadkiem, 2 kreski zaszokowaly mnie zupełnie i totalnie, jeszcze u lekarza nie byłam, termin wizyty 10.02 jednak wszystkie znaki na niebie mówią - jesteś w ciąży. Dziewczyny jestem przerażona!!!! Nie dawno byłam lutowczka 2008 a tu taka niespodzianka. Wróciłam właśnie na studia po przerwie, mały ma już roczek- wspaniały chłopak, finansowo różnie, mieszkamy z moja kochana mama. Bardzo bym chciała się szczerze cieszyć a ja sir cholernie boję- kolejnych zmian. Widzę że są tu mamusie oczekujące 2 maluszka- proszę napiszcie jak sobie radzicie!!!! Jaka będzie różnica wieku między dzueciaczkami. Jak tylko ochlone, jeśli giń potwierdzi informacje mam nadzieję że zagoszvze tu aż do końca września:))) będę w stanie wnieść trochę wiedzy di dyskusji, w końcu wszystko świeżutkie y mnie:) pozdrawiam
 
Do góry