reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
witam po kilku dniowej nieobecności :tak: ale siedziałam z małym 3 dni w domku, wczoraj byłam w pracy i jak siadłam o 7.00 do kompa. to zapomniałam prawie jak sie nazwam i juz nie było czasu na BB, a po powrocie do domku oczy już chciały odpocząć :tak::-D:tak: a już wszystko wraca do rytmu dnia codziennego więc i jestem

witam serdecznie nowe mamusie i życzę szczęsliwych 8 miesięcy ........ :tak::-D:tak:

U mnie nie wesoło. Jestem chora, normalnie nie wiem czym się leczyć...ale nie to najgorsze. Moja Ika jest w szpitalu, ma zapalenie płóc...dzielna jest a ja nie mogę przy niej być. Lekarze powiedzieli że jest tyle wirusów w szpitalu różnych że powinnam siedzieć w domu. Wczoraj wróciłam do domku więc i leże w łóżeczku i się kuruję a moja mama została z dzieckiem...... wyje z bólu...nigdy nie zostawiałam jeszcze dziecka a tu teraz nie mam wyjścia:szok::szok::szok::szok:

zdrówka dla pociechy i zdrówka rownież dla Ciebie :tak:

hey dziewczynki

wróciliśmy własnie z usg, niestety nie jest tak kolorowo, jak myślałam... po tamtym krwawieniu ok 40% powierzchni pęcherzyka ciązowego od strony ściany przedniej i dna jest odklejone, z widocznym krwiakiem pozakosmówkowym o wym 46x12 mm.
Mówiąc po polsku, jak przeżyję trzeci miesiąc to jest szansa na dzidzię; mam leżec leżec i lezec,

czyli leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć :tak: kciuki juz zaciśniete za powodzenie akcji leżenie :tak:

miłego dzionka :tak::-D;-) i zdrówka dla Wscystkich chorowitek........... :-p
 
Witam wszystkie mamusie, i te śpiące i te nieśpiące, ja naleze do tych drugich (przynajmniej mam siłę wstawac do córy w nocy bo przecież i tak nie śpię).

Co do nowych wiadomości u mnie to mam i dobre i złe. Byłam właśnie na usg i dobra wiadomość, dzidziuś duży, serduszko pikało 160na minutę, :-)Dzidziuś ma 1,53 cm a pęcherzyk 2,86cm:) z moich wyliczeń to ok 6.5 tyg od zapłodnienia, a dzidziuś jest duży na 7t5d, wszystko ładnie zamknięte, ciałko żółte duże i ogólnie wszystko w porządku.Termin mam na 08.09.09:tak: 27 lutego mam iść drugi raz na usg, zeby sprawdzić wszystkie pomiary i założyć kartę ciąży, bo dziś byłam strasznie długo i już nie chciał przeciągać. Ze względu jednak na pracę w świetlicy, choróbska i moje bóle brzucha i złe samopoczucie (nudności, mdłości, stany zapalne przewlekłe) jestem od dziś na zwolnieniu do 6 marca. trochę sie cieszę ale i nie bardzo,w ieć zobaczymy.
No i zła wiadomość, mój M załapał grypę, strasznie się boję o siebie i córeczkę, narazie nie spaliśmy ze sobą, chodzimy od siebie 2 kilometry, ja zostałam w domku, a on z córką u swojej mamy, wygoniłam go do pokoju na poddaszu, a mała jest na dole, a ja chyba ze względu na dzidziulka zostanę w naszym domku, nie wiem jak to wytrzymam ale chyba nie mam wyjscia!
nic idę się położyć, bo dziś tyle wrażeń, że z nerwów jest mi słabo.

Wszystko bedzie dobrze, ja mam 2 tygodniowe chorobsko za soba i to na antybiotykach i lekarz jest dobrej mysli, mowi ze nasze maluchy sa silne i latwo sie nie poddaja :)
 
hey dziewczynki

wróciliśmy własnie z usg, niestety nie jest tak kolorowo, jak myślałam... po tamtym krwawieniu ok 40% powierzchni pęcherzyka ciązowego od strony ściany przedniej i dna jest odklejone, z widocznym krwiakiem pozakosmówkowym o wym 46x12 mm.
Mówiąc po polsku, jak przeżyję trzeci miesiąc to jest szansa na dzidzię; mam leżec leżec i lezec, by się wiecej nie odkleiło, bo wtedy płód obumrze...dziecko ma 1 cm i serduszko bije mu wzorcowo... jeśli zacznę plamic, to znak ze wszystko zacznie sie czyścic, czyli plamienie wskazane... bo brzuch mam taki duzy przez tego krwiaka..


wiatam nową mamusię! :tak:

To Reniferku trzymam kciuki i lez caly czas choc wiem jak to ciezko....A do konca trzeciego mc juz nie tak duzo zostalo...Buziaki
 
witajcie
wczoraj byłam na wizycie, maluszek ma ponad 2 cm:-) wielkoud
wszystko jest ok!!
na wymioty dostałam Diphergam i 4 razy witamina B6,odstawic mam witaminy bo potęgują mdłosci, kwas foliowy 5 mg dostałam. Mam jesc narazie suchary i pic dosłownie po łyzeczce. jesli nie przejdzie to szpital i kroplówki.
najwazniejsze ze z dzidzia jest wszystko dobrze:-)
w lutym robie test PAPP-A i badanie przeziernosci karkowej.mam nadzije ze bedzie ok.
pozdrwaiam serdecznie

aha termin mam na 4 września 2009:-)
Reniferku trzymam kciuki!!
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje Sylwia dobrze ze juz u Ciebie lepiej...Ja mam wizyte 11.02 i juz sie nie moge doczekac, tez mam wielkoluda pod serduchem bo 2 cm na ostatniej wizycie w 8 tyg :))
 
trzymam kciuki reniferku

u mnie jak na razie nie ma nawet najmniejszego kataru, na szczęście nic mnie jeszcze nie dopadło( nie zapeszać) i to jest dziwne bo normalnie przed ciążą to od jesieni do wiosny przeziębiałam się nawet po 5 razy.

ja należę do mamusiek śpiących nawet jak jestem wyspana to i tak cały dzień mogę leżeć w łóżku i oglądać tv, ale to chyba dobrze, trzeba korzystać do września bo póżniej już tak dobrze nie będzie
 
Hej. Moje maleństwo ma przyjść na świat 25 września, czyli będzie już prawie październikowe :)
Na razie cieszę się oczekiwaniem 6 tydzień :-)
 
Mi powiedziano ze dopiero w 13tygodniu zrobia mi usg..wiec musze czekac jeszcze 4tygodnie...nie wiem jak ja to wytrzymam ! Ale niestety musze powiedziec, ze musze lezec non stop i to na brzuchu :( mam tylozgiecie macicy dosc duze;/
 
reklama
Hej. Wskoczyłam na chwilkę i chciałam przekazać Ci Reniferku, że trzymam za Ciebie kciuki, wierzę ze będzie dobrze. Są szanse i to jest bardzo dobrze. Tylko jak już wszyscy mówili i pisali - nie wstawaj! Jesteśmy z Tobą;-)

Cześć Anneczkaa! U mnie też duże tyłozgięcie. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry